Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

"Gazeta Wyborcza" kocha Legię ?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez ruud
    skoro jestesmy przy smiesznych pioseneczkach - moze ktos przytoczyc ta ztuningowana wersje "jak dlugo na wawelu" zapodana przez R po meczu z Wisła?

... :buhaha: ubaw byl przy tym niezly

a co do textu ...jak dla mnie artykol o wszystkim i o niczym!!

AVE LEGIA!!
    Legia i Gocław - nierozerwalnie połączone więzem miłości

Komentarz

ze byl ubaw to wiem, tylko ze sam slyszalem tylko pierwsza zwrotke i chetnie bym sie "ubawił" z dalszej czesci :>
      Każdy kilogram obywatela z wyższym wykształceniem, szczególnym dobrem narodu.

Komentarz

Zamieszczone przez ruud
        skoro jestesmy przy smiesznych pioseneczkach - moze ktos przytoczyc ta ztuningowana wersje "jak dlugo na wawelu" zapodana przez R po meczu z Wisła?
        8- NIKT nie może :/

Zamieszczone przez ruud
        ze byl ubaw to wiem, tylko ze sam slyszalem tylko pierwsza zwrotke i chetnie bym sie "ubawił" z dalszej czesci :>
        Nieźle możesz się ubawić czytając temat w Hyde Paru "Humor..." czy jakoś tak
        "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Komentarz

Dodam tylko, że piosenka Made in Ursyn (CF).
          Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

ten tekst to ja przepraszam.... no comment... chociaż ciekawa reklama dla [polonistów przyznaję
            a co do samego tematu , to przy kazdym wazniejszym spotkaniu Legii GW pisze na temat meczu (wisła , groclin) , i to w superlatywach ze tak powiem :krol:

"..W faktach, na Wiertniczej wyleciał majk pułapka"

http://www.youtube.com/watch?v=NpVmTkVk1Ow

Komentarz

Wlasciwie to ten czlowiek sie sam osmieszyl... Nie ma co komentowac
              Mistrzem Polski jest Legia...!!!

Komentarz

Czasami zdarzaly sie "nagle" nawrocenia, ale to najczesciej nastepowalo na skutek bezposredniej perswazji,a tu najwyzej sprawca byl alkohol. Ale i tak pogratulowac polonistom przywiazania do wlasnego klubu, jest sie czym pochwalic...
                Mistrzem Polski jest Legia...!!!

Komentarz

Ja powiem szczerze,że mi to ostatnio ręce opadają.Niby ten artykuł nas chwali ale nie do końa.Po meczu w Łodzi w każdej gazecie(prócz Przeglądu Sportowego :+: ) można było przeczytać o zadymach,nie wspomne o Życiu Warszawy.W TV powiedziano o zdemolowaniu pociągu i regularnych bitwach kibiców a dziś dowiedziałem się o dokumencie klatka,który ma zostać wyemitowany w TV na wiosne i z opisu filmu wynika,że znów będzie ładnie :fu: .Atmosfera na Legii jest ekstra,pełno ludzi,ciężko nad tym pracujemy(przynajmnie wiele osób w tym równierz ja '8 ) lecz nasza praca w penym stopniu cały czas idzie na marne.Tu może pomóc tylko klub lub Stowarzyszenie gdyby spotkali się z dziennikarzami jak z P.S. lub autor jakegoś dobre dokumentu o kibicach(swoją drogą czy to nie dużo lepsze od tych głupot?Ludzie zaczęli by jeszcze bardziej chodzić na mecze,pełno osób obejżało by dokument i wszyscy byli by zadowoleni a napewno nikt by nikogo nie uraził i nie oczernił).
                  Nieważny dla nas rywal jest,liczy się Legia CWKS!!

Komentarz

I jak się dobrze zastanowić, to nawet to, czy piłkarze Legii grają dobrze, czy gorzej, nie jest problemem numer jeden. Najważniejsze, że z trybun przy Łazienkowskiej, gdzie jeszcze niedawno można było "wynieść" szeroki asortyment przekleństw i czasem krzesełko na głowie na dokładkę, coś się wreszcie zmienia. Że jest coraz większa grupa ludzi, która wychodzi ze stadionu nie po to, żeby bić i niszczyć, ale po to, żeby pogadać o meczu albo pośpiewać. Jeśli ta grupa będzie rosnąć, może to być dla Legii największe zwycięstwo.
                    W sumie to widać, że rzadko on bywa na meczach, bo ludzie robiący zadymy stanowią znaczną mniejszość na stadionie. Ale dobrze że chociaż dostrzega jakieś pozytywy i docenia zmiany w stylu kibicowania. Swoją drogo to na stadionie jest bezpiecznie już odo dawna, ale niektórzy reagują z opóźnionym zapłonem. Lepiej późno niż wcale.
                    "by świat nie był za piękny ma zakręty, byś się wkręcił"

Komentarz

Myślę, że reportaż z wyjazdu w dzisiejszym magazynie WOTu by całkiem przyzwoity, bez fajerwerków, ale zupełnie ok.

Abstrahuję od kwestii warsztatowych
                      PS Kuś powiedział, że na razie temat jego transferu do Legii przycichł...
                      podpis cyfrowy <--------
                      ================
                      Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

...wrrrrrrrr czemu mnie zawsze wszystko w TV omija??
                        Legia i Gocław - nierozerwalnie połączone więzem miłości

Komentarz

Pracuję...
                        X