Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Uczestnicy Legionów........ Dla dzieci z Wilna i Lwowa.

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• jkp
    odpowiedział(a)
    Tak odświeżę temat - przyszła mi na maila informacja, że mogę odebrać nagrodę z Legionów. Mogę wykorzystać, ale jak da radę zrobić jakąś frajdę dzieciakom to chętnie oddam

Zostaw komentarz:

• mrquad
    odpowiedział(a)
    Przeprowadzenie takiej akcji mimo naszych chęci wymaga jeszcze zgody klubu ( właściciel klubu i główny sponsor ) oraz SKLW, które w tym roku, o czym kibice nie wiedzą, przeznaczyło na akcje duże fundusze i pozyskało też sponsorów. Cała reszta, to oczywiście praca kibiców. Myślę, że już niedługo coś będziemy mogli napisać, o nowej akcji. Poprzedni sezon zamknęliśmy naprawdę godnie, 1224 kibiców którzy przekazali swoje nagrody, to przerosło wyobrażenie wszystkich. Mamy nadzieje, że i w tym roku wiele osób dołączy do tej spontanicznej akcji. Oczywiście namawiam tych, dla których atrakcje zaproponowane przez klub są czymś nowym, do skorzystania z możliwości poznania wielu niuansów działalności Legii.

Zostaw komentarz:

• dominium
    odpowiedział(a)
    @mrquad nie po to chodzi się na mecze, aby dostać nagrodę, swoją drogą moją nagrodę już możecie brać w ciemno. Takie akcje są niewątpliwie przykładem tego jak dużo dobrego można zrobić wspólnie (kibice, klub). Mój numer KK chyba już masz.

Zostaw komentarz:

• mrquad
    odpowiedział(a)
    Na moją prośbę, na stronie głównej legionistów zamieszczona została sonda ( trwająca 26 godzin ), która pozwala poznać opinię osób nieczytających tego tematu. Tam w ciągu 24 godzin wypowiedziało się ponad 1000 osób, ponad 70% głosujących odpowiedziało TAK. W tym temacie ankieta potrwa do 18.06 i mam nadzieję, że zakończy się informacją o naszej, wszystkich kibiców nowej akcji. Każda uwaga jest cenna, każdy głos na tak przybliża nas do nowej akcji, każdy głos na nie odbieramy jako chęć skorzystania z nagród klubu, które w wielu wypadkach mogą być bardzo atrakcyjne.
    Ostatnio edytowany przez mrquad; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• mrquad
    odpowiedział(a)
    Namawiam bardzo do udziału w ankiecie ( jest anonimowa )
    Wszystkie odpowiedzi są dla nas cenne, ponieważ podają rzeczywisty stosunek do działań i inicjatyw kibiców.
    Z pewnością pomogą też w rozmowach z przedstawicielami klubu na temat ewentualnych nagród w programie Legiony.
    Ostatnio edytowany przez mrquad; [ARG:4 UNDEFINED].

Zostaw komentarz:

• mrquad
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez edek Zobacz posta
    Wydaje mi się, że na wsparcie takich akcji przez legijną społeczność można w ciemno liczyć.
    W to nie wątpię, ale taka ankieta pomoże w rozmowach.

Zostaw komentarz:

• edek
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez mrquad Zobacz posta
    Jest duża szansa na kontynuację takich akcji, ale potrzebujemy Waszego wsparcia
    Wydaje mi się, że na wsparcie takich akcji przez legijną społeczność można w ciemno liczyć.

Ja z powodu braku czasu nie mogłem w fizyczny sposób się przyłączyć, jedynie przekazałem swoją nagrodę z "Legionów". Jeżeli przy kolejnej akcji będzie możliwość pomocy ("zawodowo" związany jestem nieco m.in. z organizacją czasu wolnego dla dzieci i młodzieży) to zgłoszę się do T2 lub mrquad jak tylko będzie znany orientacyjny termin.

Zostaw komentarz:

• mrquad
    odpowiedział(a)
    Jest duża szansa na kontynuację takich akcji, ale potrzebujemy Waszego wsparcia

Zostaw komentarz:

• dominium
    odpowiedział(a)
    Link do relacji: https://www.facebook.com/LegiaPamiet...46041575500101

Zostaw komentarz:

• Nosem
    odpowiedział(a)
    Brawo, Brawo, Brawo

Zostaw komentarz:

• Danoo
    odpowiedział(a)
    Fajnie się takie rzeczy czyta
    Brawa dla organizatorów za poświęcenie swojego czasu i czekamy na pełną relacje

Zostaw komentarz:

• dens
    odpowiedział(a)
    jeśli dzieciaki tak przyjęły przyjazd do Warszawy i z takimi emocjami do niego podeszły to aż prosi się akcję powtórzyć.

Zostaw komentarz:

• PamiętaMY
    odpowiedział(a)
    Relacja niebawem. A tak na gorąco -z zachowań obserwowanych przez ostatnie 3 dni i ze stadionu, to niektórzy w 1916% naturalny narybek kibolski, choć pierwszy raz w życiu byli na meczu. Niektóre dzieciaki prędzej wylądowały na murawie niż my Najbardziej obrotni wracali z kawałkiem siatki z bramki i z koszulkami! I jeszcze jedna scena. Godzina 2 w nocy, żegnamy się z nauczycielkami w ośrodku pod Warszawą, zapewniają nas że wszystkie dzieciaki śpią po całym dniu i meczowych wrażeniach jak zabite. Wychodząc, skoro śpią to tak trochę dla jaj jeden z nas otwiera pierwsze losowo wybrane drzwi - i półgłosem woła w ciemność - mistrz, mistrz...a z ciemności z łóżek odpowiada nam już rykiem 3 osobowy skład pokoju: Legia Mistrz! W półmroku widać też ręce i elki z palców Ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy oddali swoje nagrody dla tej sprawy. Dzieciaki obu płci zresztą, zachwycone atmosferą i wszystkim co je spotkało w Warszawie.

Zostaw komentarz:

• xsweetnoisex
    odpowiedział(a)
    Akcja jak najbardziej na plus. Do tego flaga Wilno-Lwów na Żylecie W tym roku będzie również akcja kontynuowana?

Zostaw komentarz:

• dominium
    odpowiedział(a)
    Mam nadzieję, że będzie z tego jakaś fajna relacja, tak aby ten temat nie zaginął w otchłani, bo cel był słuszny, a widząc radość tych dzieciaków nie można się było powstrzymać od wzruszenia, kto ma dzieciaki ten zrozumie.

Zamieszczone przez mrquad Zobacz posta
    Dzisiaj mamy finał Naszej akcji, dzieciaki po trzech dniach pełnych emocji, zasiądą z nami na stadionie w najważniejszym meczu sezonu.
    Pierwszy rząd sektora rodzinnego, należy do naszych gości. Darek Urbanowicz przywita ich przed meczem w imieniu klubu, my zróbmy to też w naszym imieniu.
    Jeszcze raz dziękuje wszystkim, którzy przekazali swoje nagrody dla tych dzieciaków, są mega zadowolone i zachwycone tym pobytem

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X