Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Uczestnicy Legionów........ Dla dzieci z Wilna i Lwowa.

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Relacja niebawem. A tak na gorąco -z zachowań obserwowanych przez ostatnie 3 dni i ze stadionu, to niektórzy w 1916% naturalny narybek kibolski, choć pierwszy raz w życiu byli na meczu. Niektóre dzieciaki prędzej wylądowały na murawie niż my Najbardziej obrotni wracali z kawałkiem siatki z bramki i z koszulkami! I jeszcze jedna scena. Godzina 2 w nocy, żegnamy się z nauczycielkami w ośrodku pod Warszawą, zapewniają nas że wszystkie dzieciaki śpią po całym dniu i meczowych wrażeniach jak zabite. Wychodząc, skoro śpią to tak trochę dla jaj jeden z nas otwiera pierwsze losowo wybrane drzwi - i półgłosem woła w ciemność - mistrz, mistrz...a z ciemności z łóżek odpowiada nam już rykiem 3 osobowy skład pokoju: Legia Mistrz! W półmroku widać też ręce i elki z palców Ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy oddali swoje nagrody dla tej sprawy. Dzieciaki obu płci zresztą, zachwycone atmosferą i wszystkim co je spotkało w Warszawie.

  Komentarz


  • jeśli dzieciaki tak przyjęły przyjazd do Warszawy i z takimi emocjami do niego podeszły to aż prosi się akcję powtórzyć.

   Komentarz


   • Fajnie się takie rzeczy czyta
    Brawa dla organizatorów za poświęcenie swojego czasu i czekamy na pełną relacje

    Komentarz


    • Brawo, Brawo, Brawo

     Komentarz


     • Link do relacji: https://www.facebook.com/LegiaPamiet...46041575500101

      Komentarz


      • Jest duża szansa na kontynuację takich akcji, ale potrzebujemy Waszego wsparcia

       Komentarz


       • Zamieszczone przez mrquad Zobacz posta
        Jest duża szansa na kontynuację takich akcji, ale potrzebujemy Waszego wsparcia
        Wydaje mi się, że na wsparcie takich akcji przez legijną społeczność można w ciemno liczyć.

        Ja z powodu braku czasu nie mogłem w fizyczny sposób się przyłączyć, jedynie przekazałem swoją nagrodę z "Legionów". Jeżeli przy kolejnej akcji będzie możliwość pomocy ("zawodowo" związany jestem nieco m.in. z organizacją czasu wolnego dla dzieci i młodzieży) to zgłoszę się do T2 lub mrquad jak tylko będzie znany orientacyjny termin.

        Komentarz


        • Zamieszczone przez edek Zobacz posta
         Wydaje mi się, że na wsparcie takich akcji przez legijną społeczność można w ciemno liczyć.
         W to nie wątpię, ale taka ankieta pomoże w rozmowach.

         Komentarz


         • Namawiam bardzo do udziału w ankiecie ( jest anonimowa )
          Wszystkie odpowiedzi są dla nas cenne, ponieważ podają rzeczywisty stosunek do działań i inicjatyw kibiców.
          Z pewnością pomogą też w rozmowach z przedstawicielami klubu na temat ewentualnych nagród w programie Legiony.
          Ostatnio edytowany przez mrquad; [ARG:4 UNDEFINED].

          Komentarz


          • Na moją prośbę, na stronie głównej legionistów zamieszczona została sonda ( trwająca 26 godzin ), która pozwala poznać opinię osób nieczytających tego tematu. Tam w ciągu 24 godzin wypowiedziało się ponad 1000 osób, ponad 70% głosujących odpowiedziało TAK. W tym temacie ankieta potrwa do 18.06 i mam nadzieję, że zakończy się informacją o naszej, wszystkich kibiców nowej akcji. Każda uwaga jest cenna, każdy głos na tak przybliża nas do nowej akcji, każdy głos na nie odbieramy jako chęć skorzystania z nagród klubu, które w wielu wypadkach mogą być bardzo atrakcyjne.
           Ostatnio edytowany przez mrquad; [ARG:4 UNDEFINED].

           Komentarz


           • @mrquad nie po to chodzi się na mecze, aby dostać nagrodę, swoją drogą moją nagrodę już możecie brać w ciemno. Takie akcje są niewątpliwie przykładem tego jak dużo dobrego można zrobić wspólnie (kibice, klub). Mój numer KK chyba już masz.

            Komentarz


            • Przeprowadzenie takiej akcji mimo naszych chęci wymaga jeszcze zgody klubu ( właściciel klubu i główny sponsor ) oraz SKLW, które w tym roku, o czym kibice nie wiedzą, przeznaczyło na akcje duże fundusze i pozyskało też sponsorów. Cała reszta, to oczywiście praca kibiców. Myślę, że już niedługo coś będziemy mogli napisać, o nowej akcji. Poprzedni sezon zamknęliśmy naprawdę godnie, 1224 kibiców którzy przekazali swoje nagrody, to przerosło wyobrażenie wszystkich. Mamy nadzieje, że i w tym roku wiele osób dołączy do tej spontanicznej akcji. Oczywiście namawiam tych, dla których atrakcje zaproponowane przez klub są czymś nowym, do skorzystania z możliwości poznania wielu niuansów działalności Legii.

             Komentarz


             • Tak odświeżę temat - przyszła mi na maila informacja, że mogę odebrać nagrodę z Legionów. Mogę wykorzystać, ale jak da radę zrobić jakąś frajdę dzieciakom to chętnie oddam

              Komentarz

              Pracuję...
              X