Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nadchodzi... Kolejny "dokument" Latkowskiego.

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nadchodzi... Kolejny "dokument" Latkowskiego.

http://www.latkowski.com/home/index....&id=53&page=14

Ale mnie ten typ już męczy...

Dokumenty, pod publiczkę, dla skandalu, wszystko dla hajsu.

Dla hajsu, ok, ale niech nie wciska farmazonów, że on to kręci, bo chcę przedstawiać życie i nie zależy mu na pieniądzach.

Drobny oszust i przemytnik w przeszłości, teraz wielki filmowiec.

ale i tak bede chcial to obejrzec...

Komentarz

po zdjeciach mozna wnioskowac ze bedzie to film o hools gks badz o walkach w klatce jak tytuł wskazuje... musze powiedziec ze filmy latkowskiego ktore ogladałem nie były super zroione a tematyka taka dziwna. chociarz jestem ciekaw obecnje najnowszej produkcji. ma ktos moze jakis zwiastun?

Komentarz

No ciekawe co pokaze, moze byc ciekawe, ale typa i tak nie lubie.
        Ja to widze i non stop z tego szydze!

Komentarz

Zamieszczone przez szczepan
          ale i tak bede chcial to obejrzec...
          Zgadzam się w 100%. Obejrzę to na pewno chociażby z ciekawości. A poza tym to akurat ja do Latkowskiego nic nie mam
          Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

no trzeba bedzie looknac

Ps MaxyM fajny emblemat
            "...to jest moj protest..." hahaha

KMM

FRUITTELLA :P

Komentarz

szkoda, że przez takie filmy akcje typu "Pełny stadion" nie skutkują.
              Pewnie znowu przedtsawią kibiców jako stado barbarzyńców niszczących,rabujących i gwałcących wszystko co stanie im na drodze.
              LEGIA&FC DEN HAAG

Komentarz

Ja widzialem dzisiaj soundtrack z tego filmu na Vivie artysta to PC Park-"Klatka"
                Policja jest po to by nas bronić....tylko kto obroni nas przed nimi!...A.C.A.B!

Komentarz

Zamieszczone przez *PRZEMO*
                  (...) ma ktos moze jakis zwiastun?
                  W necie jeszcze raczej nie ma, ale jak się pojawi to prześlę linka.
                  jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

Z forum kibice.net :

A tak wogóle to ten clip PCPark jest jednocześnie zwiastunem filmu dokumentalnego "Klatka" Sylwestra Latkowskiego, który właśnie został ukończony. Premiera w kinach 21 listopda 2003 r., bedzie puszczony w przyszłym roku na wiosne przez TVP2.

Tekst ze strony autora:
                    "- Pół roku trwało załatwianie pozwolenia od policji na sfilmowanie tego co się dzieje poza boiskiem podczas meczu na stadionie Legii. Tego nie było nawet w stanie wojennym: pół miasta sparaliżowane przez kilka godzin, aby 60 kibiców spoza Warszawy mogło obejrzeć sobie mecz. Ktoś, kto ogląda mecze w telewizji, nie zdaje sobie sprawy z tego, co się dzieje na trybunach, bowiem kamerzyści mają zakaz pokazywania czegokolwiek poza boiskiem. Jeśli zadyma z trybun przeniesie się na płytę, to co innego: dopiero wtedy sprawa przedostanie się do mediów. Tymczasem starcia policjantów z kibicami to niemal codzienność, którą pokazuję z trzech kamer – swojej, policyjnej i tej trzeciej, kibiców.
                    Gdyby nie uczniowie z Torunia, którzy sfilmowali siebie znęcających się nad nauczycielem, nie wiem, czy ktokolwiek uwierzyłby w to, co pokazuję w tym filmie. Tamto wydarzenie było szokiem, podobnie jak szokiem był fakt filmowania własnych wybryków.
                    Mam nadzieję, że ten film uświadomi wszystkim wzrastający poziom agresji wokół nas. Ludzie, którzy wypowiadają się w „Klatce”, nie są pionkami, ale przywódcami kibiców i walk w klatce. Jeden z nich kiedyś boksował na nielegalnych turniejach, miał też epizod więzienny, skończył studia resocjalizacyjne a teraz trenuje tych chłopaków. Zresztą, gdyby sprawdzić, kto uprawia w Polsce sporty walki, wyjdzie na jaw, że zawodnicza czołówka to ludzie, którzy biorą udział w ustawkach. To nie są pojedynki bez ofiar, kibic Arki Gdynia, który zginął podczas zadymy kibiców we Wrocławiu w marcu tego roku, też bił się w ustawkach. Pokazuję fragment kasety z taką bójką, jego twarz zaznaczyłem kółkiem.
                    „Klatka” nie powstała dlatego, że Latkowski goni za tanią sensacją. Gdybym chciał gonić za sensacją, epatować przemocą, ten film trwałby co najmniej półtorej godziny. Mam takie materiały, że montażysta odmawiał ich montażu. Są granice wytrzymałości człowieka... Mam jednak nadzieję, że ktoś ten film obejrzy i zastanowi się nad tą ustawkową młodzieżą. A to nie są bynajmniej chłopcy z rodzin patologicznych, przynajmniej nie wszyscy. Dlaczego to robią? Dlaczego tak ważne dla nich jest hasło „Nigdy nie zostaniesz sam”, którym klubowi grafficiarze zamalowali całą ścianę jednego z budynków w Gdyni?
                    Ten film różni się od moich poprzednich. Zrozumiałem, że z człowiekiem, którego wskazuję jako bohatera filmu, widz chce się utożsamić, być może uczynić z niego swego idola. A ten film nie powinien lansować idoli. Dlatego bohaterem jest zbiorowość. Jej osąd pozostawiam widzowi: ci ludzie mówią sami za siebie, nie ma na ekranie głosów policjantów, psychologów, socjologów. Ten film ostrzega: na naszych oczach, na stadionach i wokół nich – to nie dotyczy tylko piłki nożnej, ale i innych dyscyplin sportowych - rodzi się zjawisko, stające się częścią pop-kultury, atrakcyjne i kuszące. I piekielnie niebezpieczne. Pora otworzyć oczy!"
                    you may try - (L) - but it won't die!
                    ITI GO HOME!!!

Komentarz

Obejrzeć obejrzę ale boję się, że będzie to kolejny kibel!!
                      Ja Kocham Legie lalalala!!

Komentarz

Zamieszczone przez MAZI
                        Z forum kibice.net :

„Klatka” nie powstała dlatego, że Latkowski goni za tanią sensacją.
                        szkoda gadac...
                        Ja kocham Legie, lalalalalala.....

Komentarz

Podobno jest jakiś klip jednego z kawałków nagrany jako zwiastun do filmu!!wie może ktoś coś o tym???jakiś link??

Komentarz

Pamietam jak krecił to na Legii. Mówił, że to bedzie taki pochwalny film o kibicach(chyba ze zle pamiętam?). A tu szykuje sie ostra nagonka.
                            "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Chyba nie bardzo , no może źle skumałem ten jego wstępny opis tego co nakręcił...ale generalnie z tego co pamiętam to Sylwek lubił pojechać w swoich filmach ludzi, a pokazanie kibiców w jak najgorszym świetle uczyni go "sławnym".

Komentarz

Pracuję...
                              X