Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kto zamawiał szale u T.Szulca ?

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kto zamawiał szale u T.Szulca ?

Mam pytanie moze troche dziwne ,ale jesli ktos czesto zamawial szaliki u szulca to moglby mi powiedziec czy ten wzor szala wyjdzie ? (w szczególności napis CARINA GUBIN oraz herb GUBINA ten po prawej stronie i herb CARINY ten po lewej)
    Oto link do szala :
    http://www.guteks.republika.pl/31.gif

nie wspieraj lodzkiego biznesu tylko warszawski.

www.szaliki.pl
    I gdziekolwiek los mnie zaprowadzi, zawsze wrócę Warszawo do Ciebie, kiedy zegar życia się zatrzyma, spocząć pragnę tu - pod Twoim niebem

Komentarz

ale ja chce NOWY WZOR !!! i jak najmniej sztuk minimum a tam wystarczy 10 sztuk

Komentarz

my robilismy , jak chcesz zoabczyc efekt , to popatrz na ściane

Komentarz

Ja mam mało przyjemne doświadczenia z panem Szulcem :/ Zamawialiśmy u niego szaliki Karmazyna,nasz własny wzór.On tymczasem uszył szale,które kiedyś u niego zamówili piłkarze 8- Poza tym musieliśmy na nie czekać aż 6 tygodni :/
          Nie mam pomysłu na podpis

Komentarz

Nie zamawiac u Szulca!!!!

8-
            WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!
            RYSIO Z "KLANU" TO BYDLE I CIOTA!!!

Komentarz

A zna ktos inne propozycje dobre (no 10 sztuk minimum zamowienie (chodzi mi jak najmniej i zeby cena byla do 25 zeta) ???

Komentarz

Zamieszczone przez Ostry
                Ja mam mało przyjemne doświadczenia z panem Szulcem :/ Zamawialiśmy u niego szaliki Karmazyna,:/
                NIGDY NIE SPADNIE, KARMAZYN NIGDY NIE SPADNIE!
                LEGIA&FC DEN HAAG

Komentarz

ja slyszlaem akcji ze owy biznesman zrobil szaliki dzielnicy X w liczbie za duzej o Y (bo tak mu sie oplacalo) i reszte wyslal na stadion dziesieciolecia
                  Jeszcze nie czas, zeby odchodzic. Pozstalo tak wiele rzeczy , ktore mamy zrobic. Aby opuscic ten swiat jestesmy zbyt mlodzi. Jeszcze nie czas.....

Komentarz

Re: Kto zamawiał szale u T.Szulca ?

ja robilem 2 razy u Szulca szale - Wild Westu i Tęczy Krosno Odrz i jestem zadowolony

http://www.mkstecza.and.pl/reklama/szal1.jpg

a szal WW widzieli wszyscy

GuTek - nie panikuj - przeciez ci mowielm jakie to proste
                    Warszawa

Komentarz

Robiliśmy ze znajomymi "Grochów Fanatyczny" i jesteśmy zadowolenie ,a co do twojego pytania to trudno mi powiedzieć gdyż nie robiliśmy sobie aż tak skomplikowanych wzorków
                      Ja Kocham Legie lalalala!!

Komentarz

Zamieszczone przez hrmn
                        Zamieszczone przez Ostry
                        Ja mam mało przyjemne doświadczenia z panem Szulcem :/ Zamawialiśmy u niego szaliki Karmazyna,:/
                        NIGDY NIE SPADNIE, KARMAZYN NIGDY NIE SPADNIE!
                        W razie czego,gramy w sobotę o 13.30 na stadionie Hutnika
                        Serdecznie zapraszam
                        Nie mam pomysłu na podpis

Komentarz

Szulc potrafi ladnie spieprzyc szaliki, raczej niewskazane zamawiac u niego.
                          Ja to widze i non stop z tego szydze!

Komentarz

Zamieszczone przez Gruby
                            tak,tak!
                            WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!
                            RYSIO Z "KLANU" TO BYDLE I CIOTA!!!

Komentarz

Zamieszczone przez Kiju
                              Zamieszczone przez Gruby
                              tak,tak!
                              ehh opnia Kija jest nieobiektywna gdyz omawiany osobnik jest kibicem eŁKaeSu ho:
                              "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Pracuję...
                              X