Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tablica pamięci Legionistom...

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Tablica pamięci Legionistom...

Dziś chodząc po cmentarzu pomyślałem, że nawet nie mamy gdzie zapalic lampki dla Kazia Deyny, a jest jeszcze tylu innych zmarłych, wybitnych Legionistów. Skoro klub nie potrafi sie tym zająć, może sami byśmy o tym pomyśleli, bo koszt na pewno nie jest przekraczający nasze możliwości...
    Mistrzem Polski jest Legia...!!!

Świetny pomysł , ale gdzie taką tablicę umieścić?
    Stadion , cmentarz?
    LEGIA&FC DEN HAAG

Komentarz

Można by zrobić taką zbiórke!!! Za pomocą NL mogło to by naprawde ładnie i efektownie wyjść. Ale problemem nie są pieniądze a odpowiednie miejsce na taką tablice. Przedstaw więcej konkretów.
      Z pokolenia na pokolenie
      Saska (L) Kępa
      Legioniści

Komentarz

Moim zdaniem powinnismy najpierw My sie tym zajac, a NL wlaczyc dopiero wtedy jak juz beda jakies konkrety. Jestem pewien, ze z uzbieraniem potrzebnej sumy nie bedzie problemu, bo cel jest szczytny, a mam w zanadrzu jeszcze jeden pomysl, ale o nim na razie nie chcialbym mowic...

Komentarz

Jezeli chodzi o miejsce, mnie wydaje sie najrozsadniejszy stadion naszego Klubu, bo tak na prawde tylko tutaj Wszyscy Oni byliby u siebie... I byloby cos ekstra w tym, ze moznaby przyjsc i zapalic lampke w ich intencji

Komentarz

Super !

SLuchajcie pomysl jest switny ! Trzebaby bylo go tylko dopracowac i znalezc kogos kto by sie taka zbiorka zajol Miejsce na taka tablice napewno tez sie znajdzie...Wkoncu opanowalismy cala stolice nie ??!!

P.s. Wydaje mi sie ze dobre miejscebyloby gdzies niedaleko stadionu WP...Napewno przed kazdym meczem stalyby tam tlumy....Spokojnie moglibysmy napic sie piwka i powspominac tych, ktorych dzisja miedzy nami zabraklo :+:
            Królewska Ochota

Komentarz

Zamieszczone przez Misiek88
              Jezeli chodzi o miejsce, mnie wydaje sie najrozsadniejszy stadion naszego Klubu, bo tak na prawde tylko tutaj Wszyscy Oni byliby u siebie... I byloby cos ekstra w tym, ze moznaby przyjsc i zapalic lampke w ich intencji
              dokładnie. stadion Liverpoolu jest świetnym przykładem. jedna z bram na stadion nazywa się od nazwiska Shankleya a przed stadionem jest tablica poświęcona pamięci kibiców którzy zginęli na Hillsborough(mam nadzieje że czegoś nie pomyliłem z tym miejscem). tam kibice a u nas piłkarze.
              problem moze być taki że jak się znajdzie hajs i uda się zrobić tablicę to wtedy pewnie ruszy przebudowa naszego stadionu.

Komentarz

Z ta przebudowa to ja bym sie tak nie goraczkowal, bo na razie tylko wszyscy o tym mowia, a nikt nic nie robi. Mam nadzieje, ze nie mam racji i jednak cos sie wkrotce w tej sprawie zmieni. A taka tablica powinna byc wykonana juz teraz i podczas przebudowy stadionu ewentualnie przeniesiona w inne miejsce, oczywiscie rowniez przy stadionie (ale juz tym nowym...)

Komentarz

A jesli chodzi o sama zbiorke, to powinnismy sie tym zajac sami. Nasza Legie mozna tylko wykorzystac do rozpropagowania idei i podeprzec sie jej autorytetem przy wplatach, bo nikt anonimowym osobom (choc pewne grono zna nas na pewno...) nie bedzie powierzal chetnie swoich pieniedzy. Znajac Wieska Gilera na pewno nie odmowi pomocy w takiej sprawie i wtedy przez konto Naszej Legii szybko bysmy zebrali potrzebne fundusze.

Komentarz

nikt się nie gorączkuje.i ztym że nikt nnic nie robi to niewiadomo bo Kaczyński powiedział ze do kwietnia ma się ukształtować do końca spółka budowa stadionu i mają ogłosić przetarg na budowę. póki co zaczął sie listopad i jest jeszcze 5 miechów.

Komentarz

Cos mi sie wydaje, ze chyba jednak nie ma zbyt wielu zainteresowanych. Duzo latwiej jest kupic sobie szalik z wizerunkiem "Kaki", niz sprobowac na prawde cos zrobic dla uczczenia jego pamieci. Szkoda...

Komentarz

Gdyby jednak ktos z Was chcial cos z tym zrobic, czekam na sygnal...

Komentarz

najłądniejszą i najlepsza opcja jak dla mnie było by postawienie przed głownym wejsciem na stadion Legii (nowy już) pomnika I 1 LISTOPADA spotylkoć sie pod nim by uczcic naszego ulubieńcapo przez "minute ciszy" , przyszło by na coś takiego mnustwo warszawiaków ...

Komentarz

Pomnik na pewno bylby fajna sprawa, ale chyba....... jak na razie nierealna. I na pewno by sie Kazikowi nalezal, chociaz musimy tez pamietac o innych. ON byl tym najwazniejszym, ale uczcic trzeba wszystkich Legionistow, nawet Tych, ktorych nazwisk juz nie pamietamy!!!

Komentarz

w sumie nie tylko piłkarzy.....

wszystkich odeszłych z (L) w sobie.
                              Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Pracuję...
                              X