Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Najlepsi kibice za granicą.

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Liverpool :>

Komentarz

Milan , OM , Lazio , PSG , PAO , Olympiakos , Crvena Zvezda , Partizan , AIK Sztokholm , Sampdoria ...

Moim zdaniem Legię mozna spokojnie dodać do tego grona ... czołówka europejska
      you may try - (L) - but it won't die!
      ITI GO HOME!!!

Komentarz

Milan,PSG,Marsylia,Lazio,Roma,Partizan,Dinamo,Fene rbache i wiele innych.

W jednym z TMK widziałem kilka zdjęć opraw Valarengi Oslo.Muszę przynać,że wyglądało to świetnie,byłem w małym szoku.
        Ale to co się dzieje na Łazienkowskiej to i tak europejska czołówka
        Nie mam pomysłu na podpis

Komentarz

Milan, PSG ,Juve, Marsylia i oczywiście Bałkany to czołówka europejska oczywiście Legia się w niej znajduje
          http://free4web.pl/3/0,85693,default...E5079368F79CD8 -->zapraszam

Komentarz

Nie moge odpowiedziec inaczej jak ,ze w czolowce europejskiej jest na pewno Dinamo Zagrzeb :>

Komentarz

Ja bym dodal jeszcze ogolnie kibicow z Ameryki Pd. a tak szczegolniej to Boca Juniors Buenos Aires

Komentarz

Europa+ Argentyna.
                Argentyna: River Plate
                Francja: Olimpique Marseille
                Anglia: Liverpool
                Włochy: AC Milan
                Portugalia: Benfica Lizbona
                Niemcy: Borusia Dortmund
                Hiszpania:sentymeny do FCB
                Czechy:Sparta Praga
                Chorwacja: Dinamo Zagrzeb
                Grecja: AEK
                Rosja: Lokomotiv Moskwa
                Szwecja: AIK
                Polska:
                LEGIA&FC DEN HAAG

Komentarz

Juve
                  Milan
                  Olympique
                  TYlko LEGIA!

Komentarz

Brescia,Milan,Atalanta-ITALIA
                    Partizant,Crvena-=Belgrad
                    Marseille,PSG-Francja
                    Dynamo Drezno,Borussia-Niemcy
                    MYśle ze te ekipy sa naprawde dobre w Europie pod wzgledem Ultras

U(L)ras #1

Komentarz

Mi się podoba to co robi AIK w Szwecji i Genoa we Włoszech.
                      Nieznani Sprawcy

Komentarz

1.Olimpique,Lokomotiv,Milan... AIK także bardzo orginalnie i pomysłowo. Wdług mnie najlepsze!
                        "Stoje z nim oko w oko
                        I lache na niego kłade
                        Bo on dobrze wie
                        Co znaczy nasze CHWDP..."

Komentarz

Zamieszczone przez brevery
                          1.Olimpique,Lokomotiv,Milan... AIK także bardzo orginalnie i pomysłowo. Wdług mnie najlepsze!
                          A wczym Lokomotiv jest taki dobry Z tego co wiem to są daleko za CSKA i Spartakiem.
                          Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

Komentarz

ja osobiscie głosuje na Eintracht Frankfurt ... Chłopaki za każdy wybryk mają tam dosolone od policji tak , jak u Nas za morderstwo ( w Niemczech głównie stawia sie na kary finansowe , ale są mniej wiecej odpowiednikiem przekretów naszych fionansowych...)
                            Zanm kilka osób z tamtąd i wiem ze choc sa nieliczni , ale potrafią sie zmobilizowac ( sam brałem udział w akcji na energie Cottbus 8- ) , zaczyna sie tam przewaznie od przeklinania wzajemniego po czym pada hasło po ilu i już sie leja czsami jeszcze jest ustalenie miejsca ... nie ma tam akcji typu rzucanie butelek , kamieni czy anie na noze 8- to mnie zauroczyło w tych małyych klubach niemieckich... Ludzie sa tam normalni a piłka dla nich jest fantyzmem , ale zdrowym fanatyzmem...

Komentarz

moze sie to wydac dziwne, ale dla mnie w europie przewodza kibice z wysp brytyjskich, ktorzy jezdza za swoimi druzynami po europie w wielich ilosciach, dopingujac w fantastyczny sposob. Dla mnie najlepszy jest Celitc Glasgow - duzo flag (choc małych) i "goracy, nieustanny i kulturalny doping" :>
                              Każdy kilogram obywatela z wyższym wykształceniem, szczególnym dobrem narodu.

Komentarz

najlepsi za granica sa kibice Legii znajdujacy sie poza krajem

Komentarz

Pracuję...
                                X