Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Widzew - Legia (kibicowsko)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Widzew - Legia (kibicowsko)

Od kilku dni Stowarzyszenie Kibiców "Sekcja Sympatyków" stara się o przyznanie większej trybuny dla fanów z Warszawy na piatkowy mecz w Łodzi z Widzewem. Przedstawiciele Stowarszenia spotkali się wczoraj w siedzibie PZPN-u z kibicami i działaczami Widzewa i omówili szereg spraw zawiązanych z tym meczem. Wniosek Legii jest taki, że staramy się o trybune zwaną "Niciarką", gdzie będzie mogło zasiąść około 2 500 kibiców Legii. W ciągu 24 godzin (czyli jeszcze dziś) ma zapaść ostateczna decyzja Widzewa.
    Autor: Woytek

A jak pisałem o tym w jednym z postów to nikt mi nie wierzył...Mam nadzieję że to dojdzie do skutku. A co do tego że poszłyby wszystkie bilety to ja nawet nie mam najmniejszej wątpliwości. Oby się udało dogadać...Stowarzyszenie :+:
    Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

Zamieszczone przez m84
      A jak pisałem o tym w jednym z postów to nikt mi nie wierzył...Mam nadzieję że to dojdzie do skutku. A co do tego że poszłyby wszystkie bilety to ja nawet nie mam najmniejszej wątpliwości. Oby się udało dogadać...Stowarzyszenie :+:
      Tez mówilem,ze slyszalem cos o niciarce... Jednak to nie plota...
      A ja sie moge zalozyc,ze wszystkie bilety nie zejda...Jak ***** ktos z góry zaklada,ze dostane kamieniem ,o Boze nie jade ble,ble to daj spokoj..
      Poza tym specjala nawet nie ma,wiec nie ma mowy o komplecie z naszej strony na niciarce...
      No chyba,ze sie zdarzy cud w rodzaju Plocka... :>
      WarsaW FanS On TouR

http://www.sfd.pl/1/images/20030412143525.jpg

Komentarz

Grochów a ja jednak zostanę przy zdaniu że jakbyśmy dostali 2500 biletów to wszystkie wykupimy Na Legię jest ostatnio takie ciśnienie że jeżdzą na mecze<wyjazdowe> czy nawet chodzą na mecze u Nas osoby które wcześniej tego nie robiły. Widzę to nawet po niektórych moich kumplach. Ale w sumie nie ma co tak nad tym myśleć najpierw poczekajmy czy dostaniemy w ogóle tą Niciarkę.
        Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

Moim zdaniem jesli dostaniemy 2500 biletow to bez specjalnego pociagu moze byc ciezko zeby tyle ludu przyjechalo.

Druga sprawa to to iz wierze ze Stowarzyszenie moze sie dogadac z kibicami RTSu, wtedy napewno nie byloby awantur, kamienii i wzajemnego bluzgania, tzn. na takich zasadach ja bym widzial nas na Niciarce, mysle ze to by bylo do przyjecia.

No ale pozyjemy zobaczymy co z tego wyniknie...
          Legia To MY

Komentarz

Jesli chodzi o Lodz i Niciarke to nie uwierze jak nie zobacze. O frekwencje bym sie raczej nie martwil. Coz pozyjemy zobaczymy.
            stefan ma chora wizje i slyszy glosy

Komentarz

A jest tam gdzie zaparkować fure czy co? Bo jak nie ma specjalnego to jak tam 2500 (daj Boże) dojedzie? Z buta
              Z pokolenia na pokolenie
              Saska (L) Kępa
              Legioniści

Komentarz

Zamieszczone przez Raekwon99
                A ile taki wyjazd bilet + pociąg może kosztować?? Sam się w tym w ogóle nie orientuję.
                Bilet wszędzie po 15, a dojazd?
                No cóż jak nie macie specpociągu, to za darmo, tez pociągiem.

Co do meczu bez kamieni i bluzgów, awantur to w to nie wierzę, miejmy nadzieję, że bajbory uda się zlikwidować...

Komentarz

jak Legia dostanie jakims cudem 2500 biletów to mecz sie nie odbedzie... mam nadzieje ze wiecie dlaczego...

Komentarz

Chyba raczej z 2500 nic nie bedzie, ale gdybysmy taka pule dostali to spokojnie wszystkie by zeszły. Na Widzewa zawsze było dużo chetnych, Już raz był taki wyjazd co dwa pociągi, autokary i fury jechały.

"Kto bez winy niech pierwszy rzuci kamień-RTS" transparent Wisły P. na meczu z Widzewem.
                    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

No i niechcący założyłem najgorętszy temat listopada...

Komentarz

ja tez licze na te 2500 na nitce... a kto powiedział ze specjala nie bedzie! na pewno bedzie, tyle ze oficjalna wiadomosc pojawi sie na początku przyszłego tygodnia! [kapitan]

Komentarz

Myślę, że dostaniemy ok 600 biletów :fu: Poza tym jak będą potrzebne karty, a tak słyszałem to i tak tych 2 500 nie wykupimy. No ale mam nadzieje, że się mylę, a Widzew zaskoczy mnie pozytywnie. A i jeszcze jedno, czemu ma nie być specjala?
                          Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

Komentarz

Zamieszczone przez Muranowiak
                            ja tez licze na te 2500 na nitce... a kto powiedział ze specjala nie bedzie! na pewno bedzie, tyle ze oficjalna wiadomosc pojawi sie na początku przyszłego tygodnia! [kapitan]
                            Specjala nie będzie (!) z tego co wiem !
                            Mówił ktos,że takie ciśnienie jest na Widzew,to czemu w tamtym sezonie pojechało tylko 700 osób???Nie pojedzie nas bez specjala i innych zorganizowanych akcji 2,5 tysiąca !
                            Krzpac,czemu sie nie odbędzie??
                            WarsaW FanS On TouR

http://www.sfd.pl/1/images/20030412143525.jpg

Komentarz

Zamieszczone przez Grochów
                              Zamieszczone przez Muranowiak
                              Specjala nie będzie (!) z tego co wiem !
                              Mówił ktos,że takie ciśnienie jest na Widzew,to czemu w tamtym sezonie pojechało tylko 700 osób???Nie pojedzie nas bez specjala i innych zorganizowanych akcji 2,5 tysiąca !
                              Krzpac,czemu sie nie odbędzie??
                              Ale ile biletów było przyznanych? 600. Nie kazdy jest taki, ze jedzie niezaleznie od tego czy ma bilet czy nie.
                              "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Pracuję...
                              X