Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Koszulki "Królewskie" przed meczem z Groclinem

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Koszulki "Królewskie" przed meczem z Groclinem

Bardzo jestem ciekawy, czy wszyscy posiadacze biletów otrzymają przed dzisiejszym meczem koszulki? Pewnie znowu kołki z ochrony skitrają po dziesięć na łeb . Ostatnim razem już na 30 min przed meczem koszulek nie było a podobno było ich tyle, ile sprzedanych biletów i karnetów... :fu:
    Przygoda, przygoda - każdej chwili szkoda...

oby tak nie było ale wątpie zeby koszulki były dla wszystkich.....
    Z pokolenia na pokolenie
    Saska (L) Kepa
    L E G I O N I S C I

SASKA S O U N D CITY

Komentarz

ja będę po 19 i bedzie wielki **** a nie koszulka dla mnie.

Komentarz

Niestety z koszulkami zawsze jest lipa, a wyjscie z tej sytuacji jest bardzo proste, ktos przechodzi przez kolowrotek dostaje koszulke i po sprawie, no ale zobaczymy jak to bedzie, mam nadzieje ze wszyscy dostana.
        PIJ KROLEWSKIE BEDZIESZ WIELKI

Komentarz

Pewnie bedzie tak jak z koszulkami kerdyt banku

Komentarz

Dalem to w innym temacie .Ale wkleje i tu:

Sluchajcie! koszulki beda rozlozone przed meczem na krzeselkach!
            Nie robcie wsi i niech kazdy bierze po jednej! I pilnujcie innych ,zeby nie brali .

Komentarz

Zamieszczone przez marecki

Nie robcie wsi i niech kazdy bierze po jednej! I pilnujcie innych ,zeby nie brali .
              i tak znajda sie barany co koszulki beda brac dla calej rodziny :fu:

Komentarz

Zamieszczone przez domber

i tak znajda sie barany co koszulki beda brac dla calej rodziny :fu:
                Bądźmy sami w porządku i patrzmy uważnie na wszystkich "przedsiębiorczych" cwaniaczków , którzy będą brali koszulki z cudzych krzesełek.

Komentarz

hehe no to znając życie i tak nie dostane tej koszulki ! nie wiem kto to wymyśla że prezenty będą na krzesełkach to jest bez sęsu nie łatwiej żeby je dostawać na kołowrotkach ?! :fu:
                  Czy wygrywasz czy nie ja i tak Kocham cię !
                  e(L)o

Komentarz

Zamieszczone przez Siekier
                    hehe no to znając życie i tak nie dostane tej koszulki ! nie wiem kto to wymyśla że prezenty będą na krzesełkach to jest bez sęsu nie łatwiej żeby je dostawać na kołowrotkach ?! :fu:
                    Też myślę, że sprawniej i uczciwiej by było, gdyby jakaś żetelna ekipa rozdawała koszulki przy kołowrotkach, ale skoro ktoś już zaplanował inaczej, to pozostaje nam tylko dopilnować siebie i sąsiadów, żeby było uczciwie.

Komentarz

To chyba raczej nie mam co liczyć na koszulkę. Podejrzewam, żę jak przyjdę o 18:30 to już ich nie będzie.
                      Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

Komentarz

No to ja powinienem dostac koszulke bo siedze na dolnej C, z tam same karnety w kolo wiec powinno byc ok.
                        PIJ KROLEWSKIE BEDZIESZ WIELKI

Komentarz

Marek, od dawna mówię że nie ma co pizgać kamieniami w słońce...
                          Np. jako że pracuję i będę z godzinę przed meczem znowu pewnie nie zobaczę tej dla siebie... :/
                          Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

Wg mnie koszulki powinne być rozdawane przy zakupie biletów. Kupujesz bilet dostajesz koszulke wzamian, masz karnet to idziesz do kasy pokazujesz go i odchodzisz z koszulką. Dostałby wtedy każdy taką koszulkę, ale najbardziej zdziwiło mnie to że chyba na Krytej nie rozdawali tych koszulek!
                            Jedno piwo- to nie piwo, dwa piwa- to jak pół piwa, 4 piwa to jak jedno- a na jedno nie opłaca sie iść

Komentarz

Poniewaz bylem sporo przd meczem to udało mi sie zalapac na kozacka koszulke lecz nie obylo sie bez widoków debili ktorzy chowali pod kurtki po kilka sztuk i z ucieszonym ryjem stwierdzali - bierz - bedzie po 3 dla mnie i 3 dla ciebie - co za głąby....
                              "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

Pracuję...
                              X