Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Akcja "kup sobie karnet"

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Akcja "kup sobie karnet"

... choć runda jesienna jeszcze trwa, ale wydaje mi sie że móże zrobić akcje w tym stylu. Polegała by ona na tym żeby nie było tak że ktoś mówi że nie stać go było na karnet. Jest teraz kilka mieszków, i można by odłożyć gdzieś na bok kilka zeciszy dziennie... Na pewno klub na tym zyska, a my z pewnością nie stracimy wystarczą dobre chęci, i karnet bedzie...
    może wpisujcie sie co o tym sądzicie. Dobrym argumentem jest to że w wiosennj rundzie praktycznie nie ma przerw typu wakacje, i raczej wiekszosc siedzi w WWA i okolicach.
    "...i na dobre i na złe"

a kupuje od paru ladnych lat karnet bo taniej wychodzi. Kolejnym argumentem za kupnem jest to ze gramy jeszcze w PP, no meczyk z mniej medialnymi druzyniami, ale co to za roznica.
    Ale nie wieze ze ktos z was uzbiera na karnet odkladajac co dzinnie po 2 zl, poprostu jak masz kase kupujesz inaczej sie nie da
    PIJ KROLEWSKIE BEDZIESZ WIELKI

Komentarz

Zamieszczone przez Aigel
      a kupuje od paru ladnych lat karnet bo taniej wychodzi. Kolejnym argumentem za kupnem jest to ze gramy jeszcze w PP, no meczyk z mniej medialnymi druzyniami, ale co to za roznica.
      Ale nie wieze ze ktos z was uzbiera na karnet odkladajac co dzinnie po 2 zl, poprostu jak masz kase kupujesz inaczej sie nie da
      no i rozjebaleś cała akcje mam kilku znajomych co np. odkladają sobie np. na Małysza w tym roku, żeby do Zakopca pojechać, wiec sądze że po prostu można wcześniej pomyśleć, żeby potem nie było że nie ma kasy...[/list]
      "...i na dobre i na złe"

Komentarz

Jak na moj gust na karnet troche zapozno runda (była) b. dobra i trzeba było pomyslec wczesniej o zakupie

Komentarz

Zamieszczone przez pijak
          mam kilku znajomych co np. odkladają sobie np. na Małysza w tym roku, żeby do Zakopca pojechać
          Znowu jadą? Heh turyści :buhaha:

No skoro organizujesz taka akcję to ja sobiepozbieram na karnet ale nie wiem czy kupie
          "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Zamieszczone przez Krótki_LEGIA
            Przemo - tu chyba chodzi o rundę wiosenną
            och ty w życi! ::: co slepemu po oczach! :fu:
            jak na wiosne to pewnie ze kupie!

Komentarz

ja namawiam znajomych ze szkoly na karnety tak samo namawiam na mecze ale jakos nie chca sluchac na sparing z Partizanem zabralem kolege to posiedzial 20min powiedzial ze to nie dla niego i pojechal do domu ale tu byl moj blad bo powinienem zabrac go na jakis ciekawszy mecz typu Wisla, Lech czy Widzew

Komentarz

od przyszłego sezonu to i ja karnet na Legię bede miała
                Legia Warszawa
                "...gdyby miłość była śmiercią, umarłabym by być z Tobą.."

Komentarz

hehe ja po meczach tej rundy (bo przez nie zbankrutowalam ) zaczne juz zbierac na karnecik bo nie ma opcji zebym sobie nie kupila :P
                  "...to jest moj protest..." hahaha

KMM

FRUITTELLA :P

Komentarz

Zamieszczone przez Ewelina
                    od przyszłego sezonu to i ja karnet na Legię bede miała
                    8- No to niezle sie porobilo
                    ...

Komentarz

Hajs to raczej glupia wymowka - jak komus zalezy na karnecie to bedzie go mial.Mozna przeciez wziasc w raty.
                      Legia & Zagłębie !!!

Komentarz

Ja prawie od zawse karnecik kupuje bo... poprostu jest taniej.
                        Jad policze wyjazdy niektore, sparingi i mecze ligowe to wychodzi tlyle kasy ze....uch ....duzo
                        "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

ok, wiec kolejny argument to czysta ekonomia
                          ostatnio mecze graliśmy co 3 dni praktycznie... i to naprawde w przeciągu 1,5 tygodnia kwota sie robiła znaczna... a tak wydatek jednorazowy jest...
                          "...i na dobre i na złe"

Komentarz

Zamieszczone przez rkwa
                            Hajs to raczej glupia wymowka - jak komus zalezy na karnecie to bedzie go mial.Mozna przeciez wziasc w raty.
                            Ja poprzedni bralem na raty, nie wiem czy cos w tej kwesti sie zmienilo, ale okres rat to dwa tygodnie, wiec watpie czy komus to pomorze. Ale jak piszesz brak kasy to zadna wymowka, gdyz zdecydowana kibicow z zylety stac na zakup karnetu na ten sektor. Poprostu jedna koszulke nike mniej i juz
                            PIJ KROLEWSKIE BEDZIESZ WIELKI

Komentarz

Zamieszczone przez Aigel
                              Zamieszczone przez rkwa
                              Ja poprzedni bralem na raty, nie wiem czy cos w tej kwesti sie zmienilo, ale okres rat to dwa tygodnie, wiec watpie czy komus to pomorze. Ale jak piszesz brak kasy to zadna wymowka, gdyz zdecydowana kibicow z zylety stac na zakup karnetu na ten sektor. Poprostu jedna koszulke nike mniej i juz
                              A to sorry.Myslalem ze jest wiecej czasu na splate./Choc 2 tygodnie to 2 mecze u nas czyli 44zl a to juz prawie polowa karnetu/Ja zawsze placilem od razu wszystko.Ale nadal uwazam ze wiekszosc stac na karnet.Nawet nie chodzi o to zeby ciuchow nie kupowac ale wystarczyloby odpuscic pare melanzy i juz jest karnet.
                              Legia & Zagłębie !!!

Komentarz

Pracuję...
                              X