Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ultras Diary - pamiętnik wyjazdowicza

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

jak dodać wyjazd zgodowy ?
    Legia Legia Warszawa

Komentarz

Witam. Jestem tu nowa. Mam pytanie odnośnie wyjazdów na mecze Legii.Nie wiem czy w dobrym dziale piszę ale się zapytam. Czy ktoś jedzie może w sobote do Tarnobrzegu na mecz z Warszawy ? Będe wdzieczna za odpowiedź.

Komentarz

Pomyliłaś fora. Spróbuj na forumpolicyjne.com.pl
        Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

Nie moge wpisac meczu z Petrochemia Plock z 1995 roku
          Jedno Miasto
          I Jeden Klub
          Legia Warszawa
          Legia az po Grob

Komentarz

Zamieszczone przez BAU Zobacz posta
            Czy przy koncie użytkownika nie można byłoby dodać opcji wyboru np. 2-3 lokalizacji dodatkowych, z których się wyjechało na wyjazd i dla uproszczenia "przez Warszawę"/miasto klubu, któremu się kibicuje? Oczywiście jest to moja subiektywna propozycja.
            Coraz więcej osób dopytuje o taką opcję więc całkiem możliwe, że coś takiego powstanie. Technicznie nie powinno być to trudne.

Zamieszczone przez SebaKolosWien Zobacz posta
            Nie moge wpisac meczu z Petrochemia Plock z 1995 roku
            Wpisz jako Wisła Płock.
            Nieznani Sprawcy

Komentarz

Jak mam poprawnie wypełnić informacje, jeśli chodzi o mecze finałowe pp? Np. Bydgoszcz z pyrami, albo kielce z ruchem? Czy to po zapisaniu domyślnie poprawi się? Pozdro

Mam sory.
              "Byłem na meczu z klubem, który nie rozgrywał go na swoim stadionie. Co teraz?

Domyślnie wybrany zostanie stadion klubu, co nie oznacza, że nie można tego zmienić. Kliknij w "X" w polu stadion i wprowadź nazwę tego właściwego."
              Ostatnio edytowany przez blazey-bialoleka; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Powinna być możliwość wyboru dwu klubów wtedy był bym lepszy kibol

Ogólnie strona powinna zostać rozbudowana bo ma potencjał.

Komentarz

A ja z innym problemem. Jeżdżę zarówno za Legią, jak i GKP Targówek i chciałem założyć drugie konto na UD właśnie żeby zliczyć wyjazdy na GKP, ale większości klubów takich jak KS Falenica czy KS Wesoła, po których jeździło się jeszcze w czasach jak Targówek grał w okręgówce nie ma do wyboru. Dałoby radę powiększyć bazę danych, ewentualnie jakieś ręczne wpisywanie rywala ?

Komentarz

Niepełnosprytne pytanie
                    Jak się usuwa wyjazd z listy?

Komentarz

Zamieszczone przez Mar00 Zobacz posta
                      Niepełnosprytne pytanie
                      Jak się usuwa wyjazd z listy?
                      Wchodzisz w listę wyjazdów, następnie klikasz na ten który Cię interesuje i oprócz opisu tego wyjazdu masz dwie zakładki - edytuj i usuń.
                      www.facebook.com/Saska.L.Kepa

Komentarz

Zamieszczone przez Saska(L)Kępa Zobacz posta
                        Wchodzisz w listę wyjazdów, następnie klikasz na ten który Cię interesuje i oprócz opisu tego wyjazdu masz dwie zakładki - edytuj i usuń.
                        Dzięki

Komentarz

Zapytam tutaj- Czy ktoś kojarzy dokładną datę towarzyskiego meczu, który rozegraliśmy z Polonią w Lublinie? Rok bodajże 1998, jakoś przed startem rundy wiosennej? Potrzebne do pamiętnika.

Komentarz

01.03.1998

Komentarz

proszę o dodanie do listy zespołów Gawin Królewska Wola - graliśmy z nimi sparing 2.08.2003 na którym zdarzyło mi się jako małolatowi być

Komentarz

Szkoda, że nie można dodawać wyjazdowych spotkań swoich zgód - takich wycieczek trochę mam więc rzutuje to znacznie na całokształt. Pomyślcie
                                Ostatnio edytowany przez Kubal; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X