Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Na innym sektorze

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Na innym sektorze

Ciekawość to pierwszy stopień do piekła, a w tym przypadku to przysłowie może być jak najbardziej słuszne, bo prawdziwe jak nigdy dotąd. ::
    Czy czasem z ciekawości nie chcielibyście znaleźć się w młynie innej ekipy na jej stadionie? :::
    Zobaczyć to wszystko z bliska, co i jak.

Jeżeli tak, to gdzie byście poszli?

Ja chyba wybrałbym się pod Zegar, bym zobaczył czy Kiju klnie na Legię. ::8::

GKS ;]

Komentarz

Hanysów to mógłbym nie zrozumieć , spod zegara mało widać , zostaje więc Kamienna - ale by się młyn rozrósł

Komentarz

heh poszedł bym na mecz (jak Legia z nimi nie gra) Lecha, Wisły i Widzewa (z najwyższej półki) poza tym na Arkę, Lechię, Śląsk, Jagiellonie. 8-

Komentarz

oprocz zgod to Widzew i Lech
          Legia To MY

Komentarz

Byłem kiedyś "pod zegarem" na Widzewie na meczu z eŁKaeSem.
            Brat Widzewiak mnie zaciągnął, jak byłem u niego parę dni. Cholera to było jeszcze w podstawówce (chyba w '91 r.). 8-

Komentarz

ja bym chciał się znaleść w młynie Poloni i Widzewa pod zegarem ciekawy jestem jak by to namnie działało jak by tyle osob stało kołomnie i by jechało na mój kochany zespuł! ale mam nadzieje ze w takiech sytułaci nigdy nie będe
              Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

To opowiem wam historię z innej bajki... Mój starszy na nieszczęście, kiedyś kibicował Górnikowi Zabrze - wiadomo za dobrych czasów... No i sierota poszedł na mecze Legii z Górnikiem, na Łazienkowską kibicować gością... wszystko by jeszcze jakoś uszło (tzn. jemu bo ja Górnika :* ), gdyby nie poszedł na... Żyletę :fu: No i wymskło mu się po strzeleniu bramki przez Zabrzan :fu: dostał buteleczką przez łeb i się jeszcze dziwił :fu: :buhaha: Udany co? :buhaha: Jeszcze niedawno, miał problemy jak chciałem iść na mecz Legii. Wypominał mi jeszcze, że po nieszczęśliwym meczu Legia-Widzew (2:3) miał kłopot z dostaniem się do Ambasady Królestwa Hiszpanii (miał tam konserwację), tzn. eskortowała go Policja Na szczęście się opamiętał '8

Komentarz

Dziwne ze wszyscy wymieniają tylko polskie kluby.
                  Mnie to akurat sie mazy odwiedzic w młynie nast. ekipy:
                  AC Milan (FDL), PSG (BB), Partizan (Grobari), Galatasaray, Besiktas, AS Roma, SS Lazio, Celtic, St Etienne, argentynskie Boca, River i pewnie by sie jeszcze coś znalazło.
                  Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

Chodziło o Polskę... :::

Komentarz

Ja to bym chciał zobaczyć z bliska jak leczą swoje kompleksy kibice Polonii na Kamiennej. To jest chyba jedyne miejsce w stolicy gdzie można zobaczyć kibiców tego klubu w barwach. Ja w niedziele nieświadomy tego że na Torwarze gra Polonia w kosza, pojechałem sobie po 12 w południe po bilet na mecz ze Switem. Wsiadam sobie do 171 w szaliczku i strasznie dużo ludzi! Myśle spox, jadą po bilety! Tylko czego sie wszyscy tak dziwnie patrzą na mnie? Wysiadam, idę koło Torwaru a psy każą mi stąd iść! Dopiero ktoś mi powiedział na meczu rezerw że to gra Polonia, ludzi stało dużo ale nikogo nie zauważyłem w szalu! Jeszcze raz potwierdziła sie opinia ze mocni są u siebie w kurniku!
                      Jedno piwo- to nie piwo, dwa piwa- to jak pół piwa, 4 piwa to jak jedno- a na jedno nie opłaca sie iść

Komentarz

miałam to nieszczescie i jak wszyscy wiedza znajdowałam sie czasem na X na wisle...
                        Legia Warszawa
                        "...gdyby miłość była śmiercią, umarłabym by być z Tobą.."

Komentarz

Chciałbym pojść na młyn Amiki . W końcu jak się uczyc , to od najlepszych. Już ciarki mi przechodza po plecach jak słyszę ten doping... No ale to takie marzenie , mam nadzieję , że kiedyś się spełni... A tak na serio to Widzew z miasta Łódz
                          http://www.aromasololalazio.it/downl...zio_aquila.jpg
                          LAZIO AVANTI !!!

Komentarz

Zamieszczone przez VASCO
                            Chciałbym pojść na młyn Amiki . W końcu jak się uczyc , to od najlepszych. Już ciarki mi przechodza po plecach jak słyszę ten doping... No ale to takie marzenie , mam nadzieję , że kiedyś się spełni... A tak na serio to Widzew z miasta Łódz
                            raczej Ci sie to nie uda, bo tam tylko wybrani Amikowcy chodzą ho:
                            Jedno piwo- to nie piwo, dwa piwa- to jak pół piwa, 4 piwa to jak jedno- a na jedno nie opłaca sie iść

Komentarz

hmm.. najbardziej to chiałbym pojsc na Pogon, ale Pogon ta stara tam gdzie był zawsze komplet
                              z checia odwiedził bym widzew. lechia...i jak narazie na tym bym poprzestał

Komentarz

Pracuję...
                              X