Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Na innym sektorze

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Grzywa-dobra historia Ja z chęcia pojechał bym do Łodzi i usiadł na Widzewie po zegarem na meczu z Łksem.Chętnie usiadłbym też w młyne Lechii oraz Lecha.Jeżeli chodzi o zagranice to Argentyna + derby Belgradu

Komentarz

na Lechii Gdansk :zyleta:

Komentarz

bylem kiedys w mlynie klubu kibica na ŁKSie!!! na meczu z Craxa!dopóki spiewali na Widzew,Wisłe i inne klubiki nieprzyjazne Łksowi i Craxie to bylo spoko ale jak zaspiewali Legia to stara k.... (nie przejdzie mi to przez palce) to wyszedlem ze stadionu ale ogolnie bylo spoko a piesni na Legie i Wisle zainicjowala Cracovia z Korona ktorzy pili piwo w barze ŁKSu z kibicami ŁKsu chyba sie lubia?? bylem tez na Stali Stalowa Wola ale mlynu nie stwierdzono i na GKSie Bełchatów oni mieli moze 200stu osobowy mlynik pozdro z Dębicy!!!

Komentarz

Zamieszczone przez yzerman
          bylem kiedys w mlynie klubu kibica na ŁKSie!!! na meczu z Craxa!dopóki spiewali na Widzew,Wisłe i inne klubiki nieprzyjazne Łksowi i Craxie to bylo spoko ale jak zaspiewali Legia to stara k.... (nie przejdzie mi to przez palce) to wyszedlem ze stadionu.
          czyli normalny mecz ligowy na Łksie... tam niektorzy bardziej nienawidza Widzew niz kochają Łks...

Komentarz

Zamieszczone przez Krzpac
            Zamieszczone przez yzerman
            bylem kiedys w mlynie klubu kibica na ŁKSie!!! na meczu z Craxa!do puki spiewali na Widzew,Wisłe i inne klubiki nieprzyjazne łksowi i Craxie to bylo spoko ale jak zaspiewali Legia to stara k.... (nie przejdzie mi to przez palce) to wyszedlem ze stadionu.
            czyli normalny mecz ligowy na łksie... tam niektorzy bardziej nienawidza Widzew niz kochają łks...
            Yyyy, u nas jest podobnie . polonisci tez bardziej nienawidzą Legii niz kochają swoją "drużyne"

Komentarz

Ja bylem na kilku meczach ale tylko na Lechii Gdansk i Wybrzezu Gdansk (zuzel) bylem w mlynie a tak z innych meczy to ...LKS-ManUtd (bylo spoko ale do czasu, jak przyjechala eikpa Legii to wtedy caly stadion zaczal spiewac wiadamo jaka piosenke ) rok temu bylem na bulgarskiej na meczu z zydzewem i siedzialem z pikikami na prostej no i wtedy przekonalem sie ze doping na bulgarskiej praktycznie nie istnieje(nie liczac mlyna na luku)
              LEGIA-OLIMPIA-ZAGŁĘBIE

Komentarz

Turli: Masz pierwsze i ostatnie ostrzezenie za obrazanie kibicow innych klubow.
                ...

Komentarz

Zamieszczone przez c_zary

jesli chodzi o to jak napisalem wyraz widzew to rozumiem, sorry rozpedzilem sie....
                  LEGIA-OLIMPIA-ZAGŁĘBIE

Komentarz

Zamieszczone przez turli

jesli chodzi o to jak napisalem wyraz widzew to rozumiem, sorry rozpedzilem sie....
                    Widzew, nie widzew...

Pozdrawiam
                    Q.
                    "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Komentarz

Zamieszczone przez turli

to zwolnij

Komentarz

Zamieszczone przez Krzpac
                        Zamieszczone przez turli

to zwolnij
                        :> Krzpac... My czuwamy :/
                        "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Komentarz

Obowiązkowo wybrałbym się do podrzeszowskiej Boguchwały na tamtejszego"izolatora".moim marzeniem jest także na mecz sprzęgła wejherowo.
                          TYLKO LEGIA.(L)UB(L)IN
                          Ja ... LUBLIN LEGIA FANS

Komentarz

Zamieszczone przez Stanixon
                            Obowiązkowo wybrałbym się do podrzeszowskiej Boguchwały na tamtejszego"izolatora".moim marzeniem jest także na mecz sprzęgła wejherowo.
                            TYLKO Legia.(L)UB(L)IN
                            Na Izolatora też bym poszedł a także na Xamax Kańczuga

Komentarz

mlyn Celticu albo Glasgow... pamietam jak na mistrzostwach we Francji siedzial nie mal w srodku sektora kibicow Szkocji na meczu z Marokiem... mistrzostwo swiata!

Komentarz

Zamieszczone przez Dziubek
                                Ja to kiedyś byłem raz na meczu Widzew - Wisła w 1997 chyba. Pamietam wygrali wtedy 1-0 po karnym. Siedziałem nie w Młynie ale na ich Krytej!!!
                                Też byłem na tym meczu! Też na ich krytej! Wiślacy siedzieli na dzisiejszej Nicarce, i pamiętam,że byłem za Wisłą bo z Widzewem walczyliśmy o tytuł. Były chyba 2 czerwone kartki... Jeszcze bardziej mnie interesowało co się dzieje na boisku niż na trybunach.Ale wiem,ze spore wrażenie zrobił na mnie metrowy płotek odzielający Krytą od boiska.

A tak do tematu - ja bym chciał pójść na Bałtyk, Szombry i coś z Podkarapacia-Resovia albo Unia T.

pzdr
                                *JKL*

Komentarz

Pracuję...
                                X