Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Na innym sektorze

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez MaxyM
    Chodziło o Polskę... :::
    O przepraszam. Nie napisałeś że chodzi ci tylko o Polskę :>

No ale jesli juz to chętnie pojechałbym na meczyk Lechii Gdańsk.
    Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

Ja kiedys bylem na meczu Plonia - Wisla na Konwiktorskiej ale nie na kamiennej (na tej z krzeselkami nie wiem jak to sie nazywa moze kryta mniejsza z tym) bylo zimno a spiewala tam tylko orkiestra reszta to jakies male dzieci i dziadki :buhaha: ale najciekawszy byl powrot z meczu jak spotkalismy kilku kolesi z Legii a oni mysleli ze my to polonia pezez chwile myslalem ze bedzie nie za fajnie ale na szczescie pod kurtkami mielismy bluzy Legii i wszystko juz bylo ok.A w jakim mlynie chcialbym sie znalezc ??? wiem Widzew, Lech

Komentarz

Z historycznych miejsc chciałbym odwiedzic Gdynska Górke,były sektor Arki był jedyny w swoim rodzaju.
        Z czystej ciekawosci chcialbym sie przejsc na Blaszoka,Zylete i do poznanskiego kotła.

ps.
        Pod Zegarem nikt nie bluzga na Legie 8o To jakis wymysł.
        WIDZEW I RUGBY-TO JEST TO CO KOCHAM! http://szczawiu.republika.pl/forum/spzw.gifCARTMAN!
        RYSIO Z "KLANU" TO BYDLE I CIOTA!!!

Komentarz

ja chciałbym sie znależć w młynie Widzewa, ŁKSu , Lechii i Polonii.
          No , ew. Górnika
          Przygoda, przygoda, każdej chwili szkoda

!!! LEGIA WARSZAWA !!!

Komentarz

Co wy z tą Polonią? :::

Komentarz

Zamieszczone przez MaxyM
              Co wy z tą Polonią? :::
              bo kazdy chcialby zobaczyc jakiegos poloniste z bliska a nie tylko na derbach po drugiej stronie stadionu... :>
              Legia To MY

Komentarz

Lechia, Lech, Widzew, Arka.....
                Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

Komentarz

Ja bym najchetniej zobaczyłbym mecz jakiejś dobrej ekpy która gra w 2 lub 3 lidze np.Lechia czy Korona
                  "Stoje z nim oko w oko
                  I lache na niego kłade
                  Bo on dobrze wie
                  Co znaczy nasze CHWDP..."

Komentarz

hehe , raż już miałem "tą przyjemność " siedzieć incognito :P . Było to w Białymstoku podczas meczu z Olimpią Elbląg . Nie siedziałem w młynie , tylko w sektorze tuż przy kibicach z Elbląga . Wokół mnie było strasznie dużo pikników ( słonecznik , prawie 0 śpiewu - poza piosenką o Legii :> ) ,za mną non-stop kręcili się chuligani Jagi .
                    Byłem świadkiem również słownej utarczki jakiegoś gnoja z Jagi z kibicem Olimpii ... pozniej uciekał razem ze mną przed Olimpią :buhaha: . Myśle ,ze w tych rozwazaniach nikt z was nie powziął pod uwage tego ,ze mozna dostać zarówno od miejscowych , jak i od ... swoich-przyjezdnych :buhaha: . Teraz się śmieje ale wtedy mi do śmiechu nie było :P .
                    you may try - (L) - but it won't die!
                    ITI GO HOME!!!

Komentarz

Mi tam podoba sie na Zylecie i na razie na inne mlyny sie nie wybieram
                      ...

Komentarz

hehe ja to bym poszla na Polonie zobaczyc... buahaha kamienna rulezzz :buhaha:
                        to by bylo na maxa incognito :P
                        bo w sumie na inne stadiony to nie bardzobym miala okazje :P
                        a na Polonie jeszcze za darmo...
                        "...to jest moj protest..." hahaha

KMM

FRUITTELLA :P

Komentarz

A ja tam bym wszedł na Kocioł Poznański...Choć pewnie po 5 minutacg wszyscy by się "skapli" że z Legii jestem

Komentarz

pod zegarem...

Komentarz

Widzew, Lechia, Lech i Wisła, a no i cos egzotycznego typu 4 albo 5 liga.
                              "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Bylem na Lechu z partyzanta jak z nami grali /zakaz/,tyle za z piknikami,troche mnie ciagnelo w strone Kotla zeby sobie to zobaczyc 'od srodka' ale sobie darowalem.
                                Ogolnie to jakos nie mam zajawki na takie akcje.

PS.Choc w sumie na Lechie i Slaska bym sie przeszedl.
                                Legia & Zagłębie !!!

Komentarz

Pracuję...
                                X