Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Konfetti i serpentyny na GKS!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Konfetti i serpentyny na GKS!

W związku ze zbliżającym się meczem z GKSem organizujemy wielką zbiórkę konfetti i serpentyn na to spotkanie. Efekty poprzednich zbiórek widzieliście na meczach z Lechem oraz Wisłą. Tym razem chcemy, żeby woreczek konfetti znalazł się na każdym krzesełku na trybunie otwartej, a serpentyn również było pod dostatkiem. Poinformujcie o tej akcji, jak najwięcej swoich znajomych.

Konfetti najszybciej wyrywa się ręcznie z gazet, a najlepiej wygląda gdy jest wielkości ok. 5 x 5 cm. Mniej więcej garść tych kwadracików pakujcie do małych woreczków śniadaniowych. Można je kupić za naprawdę niewielką cenę w każdym hipermarkecie. Pytajcie tam również o rolki do kas fiskalnych, czyli serpentyny.

Przypominamy, że konfetti i serpentyny rzucamy tylko i wyłącznie na gwizdek rozpoczynający mecz.

Dzięki tej akcji każdy może w prosty sposób przyczynić się do tworzenia oprawy na naszym stadionie. Jeśli każdy z nas zmobilizuje się to efekt może być naprawdę niesamowity. Liczymy na Was i zapraszamy z efektami swojej pracy na dzień przed meczem, o godzinie 18.00 pod wejście na Trybunę Krytą.
    Nieznani Sprawcy

no ja tego mam już bardzo dużo ale narazie jeszcze nie popakowane bo wtedy zajmuje to za dużo miejsca ! Więc narazie tylko tne a pakować mam zamiar dzień przed zbiurką ! mam też chyba z 20 serpentyn mam nadzieje że tym razem będzie tego na całą żylete !!! a to takie proste wystarczy że każda jedna osoba idące na GKS na Żylete natnie dla siebie po paczce konfetti (oczywiście jeżeli będzie komplet) i problem z głowy ! :> :>
    Czy wygrywasz czy nie ja i tak Kocham cię !
    e(L)o

Komentarz

Dobry pomysł, tylko niech każdy to zrobi to wtedy będzie super efekt.
      NATO(L)IN ZAWSZE Z LEGIĄ!!!

Komentarz

nie mowcie tak
        na meczu bedzie pewnie troche piknikow wiec trza naciac dla nich takze
        dlatego tez natnijcie jak najwiecej i przyniescie na zbiórke !!!
        Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
        że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
        choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

Zamieszczone przez _Bart
          nie mowcie tak
          na meczu bedzie pewnie troche piknikow wiec trza naciac dla nich takze
          dlatego tez natnijcie jak najwiecej i przyniescie na zbiórke !!!
          ja tylko tak dla rozwinięcia umysłu to napisałem że każdy po jednej torebce przynosi i jest git , tak to wygląda teoretycznie ale wiadomo że nie każdy przyniesie więc trza ciąć jak najwięcej a nie tylko dla siebie !!!
          e(L)o

Komentarz

Ja mam troche serpentyn i konfetti już przygotowane, ale o ile sie nie myle mecz z Gieksą jest w niedziele, czyli zbiórka w sobote o 18.00, a w ten dzień pracuje i nie wiem czy zdąże dowieźć. Mam nadzieje ze sie jednak uda.
            Jedno piwo- to nie piwo, dwa piwa- to jak pół piwa, 4 piwa to jak jedno- a na jedno nie opłaca sie iść

Komentarz

Zamieszczone przez Walek_C.Z.K
              Ja mam troche serpentyn i konfetti już przygotowane, ale o ile sie nie myle mecz z Gieksą jest w niedziele, czyli zbiórka w sobote o 18.00, a w ten dzień pracuje i nie wiem czy zdąże dowieźć. Mam nadzieje ze sie jednak uda.
              konfetti można spokojnie wnieść samemu jak nie ma opcji przywiezienia wcześniej ale z serpentynami to różnie może być na bramkach.może lepiej więc dać komuś zeby je podrzucił dzień wcześniej?

Komentarz

Zamieszczone przez Mini
                Zamieszczone przez Walek_C.Z.K
                konfetti można spokojnie wnieść samemu jak nie ma opcji przywiezienia wcześniej ale z serpentynami to różnie może być na bramkach.może lepiej więc dać komuś zeby je podrzucił dzień wcześniej?
                Ja wlasnie mam te serpentyny co byly zabierane na bramkach, kiedys kumpel stal w ochronie i mi wszystko co zostalo oddal. Wiec sie przynajmniej do tego przydal, ja postaram sie to jednak dowieźć.
                Jedno piwo- to nie piwo, dwa piwa- to jak pół piwa, 4 piwa to jak jedno- a na jedno nie opłaca sie iść

Komentarz

mam w szufladzie pare paczek konfetti zapomniałem ich przyniesc na mecz z Wisła... ho: teraz nie zapomne

tak sobie przypomniałem...
                  wczoraj widziałem jakies zdjecie ze stanow. mieli tam konfetti trzy kolorowe tylko.. w kolorach barw narodowych
                  super by napewno wygladało jak kazdy z sektorow by wyrzucał inny kolor zielony biały czerwony czarny.

Komentarz

Zamieszczone przez *PRZEMO*
                    mam w szufladzie pare paczek konfetti zapomniałem ich przyniesc na mecz z Wisła... ho: teraz nie zapomne

tak sobie przypomniałem...
                    wczoraj widziałem jakies zdjecie ze stanow. mieli tam konfetti trzy kolorowe tylko.. w kolorach barw narodowych
                    super by napewno wygladało jak kazdy z sektorow by wyrzucał inny kolor zielony biały czerwony czarny.
                    heh no było by super ale narazie zrealizuijmy nasz plan :> a więc ciąć
                    e(L)o

Komentarz

Ja mam już 100 serpentyn i 250 torebek konfetti, i tne dalej :P

Komentarz

Ja tam tne konfetti prawoie na kazdy mecz i rozdaje ludziom w okół , czasem biore serpentyny, ale na meczu z lechemw sierpniu ochraniacze mi zajebali serpentyny..... W sumie to nic tam ,ale wiesz dla mnie to 4 piwa w plecy a poza tym 12 serpentyn mniej na zylecie....
                        !!!do cf !!!
                        da sie cos ztym zrobić ????

"..W faktach, na Wiertniczej wyleciał majk pułapka"

http://www.youtube.com/watch?v=NpVmTkVk1Ow

Komentarz

Zamieszczone przez chmie(L)o
                          Ja tam tne konfetti prawoie na kazdy mecz i rozdaje ludziom w okół , czasem biore serpentyny, ale na meczu z lechemw sierpniu ochraniacze mi zajebali serpentyny..... W sumie to nic tam ,ale wiesz dla mnie to 4 piwa w plecy a poza tym 12 serpentyn mniej na zylecie....
                          !!!do cf !!!
                          da sie cos ztym zrobić ????
                          tzn. z czym ? odzyskac serpentyny ,czy jak? :P

Komentarz

nie nie
                            czy macie jakis wpływ na to zeby ich nie zabierali... wiesz , ja po prostu juz nie mam siły sie kłócić z ochroną bo zawsze konczy sie to wejsciem na łuk....

"..W faktach, na Wiertniczej wyleciał majk pułapka"

http://www.youtube.com/watch?v=NpVmTkVk1Ow

Komentarz

Zamieszczone przez chmie(L)o
                              nie nie
                              czy macie jakis wpływ na to zeby ich nie zabierali... wiesz , ja po prostu juz nie mam siły sie kłócić z ochroną bo zawsze konczy sie to wejsciem na łuk....
                              a myslisz dlaczego zbieramy serpentyny dzien wczesniej

Komentarz

Pracuję...
                              X