Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Konfetti i serpentyny na GKS!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez Kanapek
    melduje 18 kg konfetti bedzie jazda
    Ja tego posta nie pisałem, mój brat go napisał.
    A co do cięcia to ja nie ciełem tylko on ze swoją dziewczyną chyba

Komentarz

Rozyk Nas zabije :P

Komentarz

Nie zabije, nie zabije... Tak trzymac, bedzie kozacko!!!
        Mistrzem Polski jest Legia...!!!

Komentarz

melduje 18 kg konfetti bedzie jazda
          Ja tego posta nie pisałem, mój brat go napisał.
          A co do cięcia to ja nie ciełem tylko on ze swoją dziewczyną chyba
          Że też nie ma cieawszych zajęć z dziewczyną '8 18 kg to ile torebek 8-

Komentarz

Mrozik heh..... czasami nie można mieć ciekawszych zajeć a co do ilości torebek to b.dużo

Komentarz

Zamieszczone przez sqrzany
              Mrozik heh..... czasami nie można mieć ciekawszych zajeć a co do ilości torebek to b.dużo
              ALe mas zto popakowane czy jeszcze nie , czy wogóle nie będziesz tego pakował??

Komentarz

mrozik nie mam popakowane ale mam zamiar pakować i raczej to zrobie , a tak apropos zdjecia z pierwszej strony tematu to 12 kg konfetti na zdjeciu było mojej produkcji

Komentarz

Zamieszczone przez sqrzany
                  mrozik nie mam popakowane ale mam zamiar pakować i raczej to zrobie , a tak apropos zdjecia z pierwszej strony tematu to 12 kg konfetti na zdjeciu było mojej produkcji
                  Kilogramy to pojęcie względne, zależy jaki papier itp. Lepiej podawać liczbę woreczków.
                  Co do przelicznika kg na woreczki to tak na oko 100 woreczków waży ze 4 kilo.
                  Przeliczając na kg to ja mam ze 25
                  Only You

Komentarz

Widzę że się szykuje prawdziwa kąpiel w konfetti :O Będzie super już to wiem. Ale niedługo się okaże że na każdego na stadionie przypadnie po pare torebek :O i jak to rzucać?
                    Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

kurcze to ja tez musze pociąc. W piatek kupie torebki i jazda jeszcze dziewczyne zatrudnie do tej roboty
                      "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

yusta no w sumie masz racje a wiec za tamtym razem miałem około 250 torebek o ile dobrze policzyłem Kawa hahaha dziewczyna to dobry pracownik przy tej robocie jeżeli chodzi na mecze moja nie marudziłą bo jej powiedziałem że sie dołozy w ten sposób do oprawy i wio z nozyczkami

Komentarz

Zakończmy odpowiednio jesienną rundę

To będzie ostatni meczyk ukochanej Legii, więc musimy go odpowiednio oprawić,co by przez zimę nikt nie zapomniał,gdzie sa naj(L)epsi kibice :zyleta: ... A po nim będziemy czekać do połowy marca,żeby znowu na łazienkowską choodzić

[/url]
                          Od kołyski aż po grób - Legia Warszawa - ukochany klub !!!
                          -----------------------------------------

Komentarz

...
                            Ostatnio edytowany przez Adis; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Wazne sa tez serpentyny... nie wazna szerkosc wazne zeby byly! wiec starajcie sie oto... 10 sztuk w normlanym papierniku to okolo 12 zl.

jest takze drugi sposob przejdzcie sie po sklepach warzywniakach wszedzie gdzie sa kasy fiskalne i napewno uda Wam sie z 10 zebrac

Komentarz

jeżeli dziurowicz przeniesie mecz na wiosne, to go za jaja powiesze!!!
                                ten mecz z GKS ma być inauguracją dla mojej niewiasty, i ma to być niespodzianka bo 23 mam urodziny, i chcialem Ją zabrać...

co do konf. to bede robił, a co do ogółu... to przydało by sie żeby kilka osób podrukowało "PRZYPO)MNIENIE" dla tych co nie umieją zaczekać do 1-szego gwizdka i wypierdalają konfetti na spontan na wyjście piłkarzy... '8
                                ja zrobie ok. 100 kartałek... moze sie ktoś dołączy... :>
                                "...i na dobre i na złe"

Komentarz

Pracuję...
                                X