Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Konfetti i serpentyny na GKS!

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez legialive.pl
    Już w najbliższy piątek czeka nas ligowy klasyk Legia-Widzew a dwa tygodnie po nim jest zaplanowany mecz kończący rundę jesienną na Łazienkowskiej z Dospelem Katowice. Czy to spotkanie dojdzie do skutku? Prezes „Gieksy” Piotr Dziurowicz ostatnimi czasy wściekł się na rezultaty osiągane przez katowiczan i wystawił wszystkich zawodników na listę transferową! Działacze klubu z Katowic rozważają możliwość przełożenia na wiosnę dwóch następnych spotkań z Wisłą Płock i Legią.
    yyyy :/ :/ :/
    Czekając na dzień w którym spełnią się marzenia nie chcę być tym, co nie ma nic do powiedzenia
    /Chillout squad/

Komentarz

Zamieszczone przez TUPA
      Już w najbliższy piątek czeka nas ligowy klasyk Legia-Widzew a dwa tygodnie po nim jest zaplanowany mecz kończący rundę jesienną na Łazienkowskiej z GKS Katowice. Czy to spotkanie dojdzie do skutku? Prezes „Gieksy” Piotr Dziurowicz ostatnimi czasy wściekł się na rezultaty osiągane przez katowiczan i wystawił wszystkich zawodników na listę transferową! Działacze klubu z Katowic rozważają możliwość przełożenia na wiosnę dwóch następnych spotkań z Wisłą Płock i Legią.
      No nie wiem jak oni to sobie wyobrażają. Czyli jak? Mają jakiś problem i chcą sobie mecze przekładać, a reszta ma się dostosować?
      BTW, na wiosnę kalendarz może być nieco napięty z uwagi na to, że być może młodzieżówka wystąpi w turnieju finałowym MME.
      Only You

Komentarz

Spox !

Mnie to interesuje...Od dzis biore sie do roboty... Napewno dopilnuje zeby na tym meczu bylo widac jakis moj wklad ! ho:
        Królewska Ochota

Komentarz

Zamieszczone przez TUPA
          Już w najbliższy piątek czeka nas ligowy klasyk Legia-Widzew a dwa tygodnie po nim jest zaplanowany mecz kończący rundę jesienną na Łazienkowskiej z GKS Katowice. Czy to spotkanie dojdzie do skutku? Prezes „Gieksy” Piotr Dziurowicz ostatnimi czasy wściekł się na rezultaty osiągane przez katowiczan i wystawił wszystkich zawodników na listę transferową! Działacze klubu z Katowic rozważają możliwość przełożenia na wiosnę dwóch następnych spotkań z Wisłą Płock i Legią.
          oby nie! 8-

i jednego nie kumam ...tak po prostu mozna przelozyc mecz? ...bo zawodnicy nie w formie? bez jaj! nie chcecie grac to walkower.
          zdziwie sie jak nasi dzialacze zgodza sie na taki manewr.

Komentarz

Nie no, moim zdaniem to trroche jest bezsensu...
            Bo przeciez na wiosnę to może być zupełnie inny sklad, okineka tranferowe, blablabla...Chyba nie mozna tak zrobic (przynjamniej mam taką nadzieję...)
            Poza tym - a jak na to patrzeć jeśli się ma karnet?? Wiem że to większej róznicy nei ma, ale w takim razie, mój karnet na krytą (250) staje się w tym wypadku nieopłacalny szczerze mówiąc. A jkabym w przyszłym roku nei chciała kupowac karnetu, to musiałabym normlanie bilet na ten mecz kupować? Bez sensu..
            Mam nadzieję, ze się nie zgodzą...
            A poki co - tnę:>
            Czekając na dzień w którym spełnią się marzenia nie chcę być tym, co nie ma nic do powiedzenia
            /Chillout squad/

Komentarz

Zamieszczone przez TUPA
              Nie no, moim zdaniem to trroche jest bezsensu...
              Bo przeciez na wiosnę to może być zupełnie inny sklad, okineka tranferowe, blablabla...Chyba nie mozna tak zrobic (przynjamniej mam taką nadzieję...)
              Poza tym - a jak na to patrzeć jeśli się ma karnet?? Wiem że to większej róznicy nei ma, ale w takim razie, mój karnet na krytą (250) staje się w tym wypadku nieopłacalny szczerze mówiąc. A jkabym w przyszłym roku nei chciała kupowac karnetu, to musiałabym normlanie bilet na ten mecz kupować? Bez sensu..
              Mam nadzieję, ze się nie zgodzą...
              A poki co - tnę:>
              Norzyczki beda mialy przez te dwa tygodnie do meczu sporo pracy...Moje tez ! :buhaha:
              Królewska Ochota

Komentarz

Działaczom z Katowic chyba się coś zdrowo popierdoliło. Rwijcie, przecież nie mogą przelożyć meczu, ot tak sobie.
                Nieznani Sprawcy

Komentarz

Czy takie male rolki o szerokosci 38mm beda dobre?

Komentarz

Zamieszczone przez Tuzin
                    Napewno sie przydadza !!
                    Królewska Ochota

Komentarz

a po ile u was serpentyny chodzą ??

Komentarz

Zamieszczone przez Tuzin
                        Wiadomo, że czym szersza rolka tym lepiej, ale takie są również przecież bardzo mile widziane.
                        Nieznani Sprawcy

Komentarz

22 LISTOPADA O 18.00 - SOBOTA
                          termin wyznaczony przez Anal+ więc dziurowicz może się po brzuchu podrapać a i tak muszą przyjechac.

Komentarz

Zamieszczone przez Mini
                            22 LISTOPADA O 18.00 - SOBOTA
                            termin wyznaczony przez Anal+ więc dziurowicz może się po brzuchu podrapać a i tak muszą przyjechac.
                            Nie muszą. Moga oddac walkowera.
                            "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

***** ale mi sobota nie pasuje bo nie mam czym wracac do domu! jeszcze jak by był mecz o 17 :15 to bym miał czym wrocic! a tak to chyba bede musiał jakis noclek załatwic sobie a tylu znajomych na wikeed wraca do domu! ale cos sie wykombinuje i napewno bede na meczu! jak nie bede nocował to czyms wroce!
                              Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

taaaa. serio 22.11.??????????
                                zmienili???
                                mialo byc chyba w niedzielę, 23... tak na koniec rundy...
                                /Chillout squad/

Komentarz

Pracuję...
                                X