Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia Warszawa - Swit NDM

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Danilo
    odpowiedział(a)
    no no ale najlepsze było jak sie rózyk bulwersował ze nie umiemy liczyć i mówił tam gdzieś do kogoś koło siebie " ***** to jest proste jak slimak" niezłe nie hehheheheheh

Zostaw komentarz:

• Kempes
    odpowiedział(a)
    u nich ciezko wyczuc za kim są '8

Zostaw komentarz:

• Ewelina
    odpowiedział(a)
    ja zmarzłam na tym meczu niesamowicie troszke sennie bylo, no ale najwazniejsze 3 punkciki poza tym miałam ubaw z jednego kibica Switu, koles był tak pijany ze całkowicie zapomniał komu on sam kibicuje hehehehe

Zostaw komentarz:

• Pesto
    odpowiedział(a)
    dodajcie jeszcze odzywki typu "wyście powinni barany ruchać"
    ten Różyk jest daremny

Zostaw komentarz:

• maxon
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez HOOLSHWDP
    Maxymalną porażką było: "Ktoś jest w krzakch kto to, kto to, kto to? - Dickson Choto". Najgorsze co mogło być śpiewane na Legii od paru lat. :fu: :*
    Niestety ale tylko R. mógł to wymysleć na tym meczu dał pokaz swojej głupoty!!! teksty w stylu wódka warszawska, no comments a była taka fajna melodia szkoda że przez takich ludzi piosenka traci na wartości. A tak z ciekawości co się dzieje z megafonem? Moim zdaniem najlepsze czasy to kiedy jeszcze A. lub M. drygowali dopingiem. Mam nadzieję że sie troche opamięta i zacznie wreszcie mysleć. i jeszcze jedno szkoda że czasami nie zwraca uwagi co śpiewa kryta.

Zostaw komentarz:

• domber
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Guma
    Dobre było" Zostaw karetkę, hej Stanko zostaw karetkę".

Albo Jointy Warszawskie,Jointy Warszawskie...
    U mnie w metrze typ śpiewał "Wódka Soplica kocha cię cała stolica"
    tego nie slyszalem ale R smesznie wygladal z miotla

Zostaw komentarz:

• Guma
    odpowiedział(a)
    Dobre było" Zostaw karetkę, hej Stanko zostaw karetkę".

Albo Jointy Warszawskie,Jointy Warszawskie...
    U mnie w metrze typ śpiewał "Wódka Soplica kocha cię cała stolica"

Zostaw komentarz:

• Dziubek
    odpowiedział(a)
    Bo ta piosenka ajeajeaje to jest bardzo uniwerslana i wsystko pod nią podchodzi ale zupełną pomyłką było dawanie tej piosenki o Choto - tragedia!!! Poza tym R. sam się tak zakręcił z tym licznieem ze raz na 2 raz na 3 dawał i nie wiadomo było co nalaży śpiewać!!!

Zostaw komentarz:

• Tupcia
    odpowiedział(a)
    Ej.. no nie no.. Zawiodlam się... ruszyłam w koncu tyłek i poszlam na zylete, a nie na krytą... i bylo tak samo jak na krytej, tylko troche więcej ludzi... eh, szkoda:P Nie no, ale przynjamniej znow sie z rozyka posmialam... Mamuty! Liczydła...! Kto to kto to kto to...! a jak on się cieszyl z tego dicksonowego "hiciora" :buhaha:
    Ale i tak mój typ to Wojteeeeeek Szalala!

Zostaw komentarz:

• kozer
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Koko
    Poza tym uważam, że niepotrzebnie podstawiamy do nowej piosenki wszystko co się da
    Dokładnie, a zwłaszcza śpiewanie wódka warszawska było głupotą. Różyk w drugiej połowie za dużo mieszał i chyba sam nie wiedział co ma śpiewać.

Zostaw komentarz:

• Walek_C.Z.K
    odpowiedział(a)
    Ja stalem na G i doping byl w miare niezly, kibicow Switu widzialem 5.
    nie ma co jednak narzekać na R., bo zauważcie jak jest jak go nie ma!A że lubi sobie pokrzyczeć na "mamuty"to tylko pokazuje że zależy mu na tym aby doping był jak najlepszy.
    Najbardziej żałuję jednak, że Duduś nie trafił z połowy, bo jak sam powiedział 5 tys. złotych przekazałby na oprawe na kolejny mecz. Szkoda.

Zostaw komentarz:

• HOOLSHWDP
    odpowiedział(a)
    Maxymalną porażką było: "Ktoś jest w krzakch kto to, kto to, kto to? - Dickson Choto". Najgorsze co mogło być śpiewane na Legii od paru lat. :fu: :*

Zostaw komentarz:

• Koko
    odpowiedział(a)
    Doping faktycznie słaby, ale ważne że są 3 punkty. Poza tym uważam, że niepotrzebnie podstawiamy do nowej piosenki wszystko co się da. Owszem może to fajnie brzmi, ale tak ta piosenka traci wartość. Z Magierą w jednym meczu ujdzie, ale reszta już zbedna. Mógłby być z tego fajny hit, a tak jest jak jest. No ale to tylko moje zdanie.

Zostaw komentarz:

• Joker
    odpowiedział(a)
    A były jakies flagi Switu na płocie??? Bo ja zadnej nie widziałem .

Zostaw komentarz:

• brevery
    odpowiedział(a)
    Fajny meczyk był,nie narzekajcie '8 Co do "mamutów którzy nie mieli liczydeł" to Rózyk mnie wqurwiał.Spiewał na zmiane raz jedno raz drugie i na wszytkich sie wydzierał Bardzo podobała mi sie akcja przed meczem jak kilka psów zdejmowalo czapeczki i na zmiane robilo sobie na stadionie Legii zdjecia Podsumowywując,nie mecz tylko sielanka,ale warto było iść
    Pzdr Brevery

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X