Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia Warszawa - Swit NDM

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Legia Warszawa - Swit NDM

Pzdr dla chlopakow ktorzy prosto z Ostrowca podbili do Nas na meczyk.Trzymajcie sie,.

Tylko PW.Tylko PN.Jebac ptaka.

PW-Walczaca do konca - pzdr.I przemyslcie jeszcze raz moje slowa na trzezwiaka.pzdr.Wpadajcie czesciej.

MOKOTOW
    Legia & Zagłębie !!!

Doping hujowy,Switowca tylko jednego stwierdzilem na przystani przed meczem ale bardziej byl za L niz Switem.Piszcie relacyjki i spostrzezenia.
    Legia & Zagłębie !!!

Komentarz

Oj, raczej smętnie...A moze raczej sennie.
      podpis cyfrowy <--------
      ================
      Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Zamieszczone przez rkwa
        Doping hujowy,Switowca tylko jednego stwierdzilem na przystani przed meczem ale bardziej byl za L niz Switem.Piszcie relacyjki i spostrzezenia.
        Doping nie był taki zły tym bardziej ,że przeciwnik był jaki był...
        Śmiechy były niezłe:
        'Ktoś jest w krzakach!Kto to?Kto to? Kto to? Dicxon Choto ! :buhaha:
        A Świtowców było więcej...Myśle,że ze 4 dyszki napewno były...
        WarsaW FanS On TouR

http://www.sfd.pl/1/images/20030412143525.jpg

Komentarz

widzialem z 10 Switowcow z szalami, doping na L fatalny, raczej nie zauwazalny. Ale smiechu troche bylo :buhaha:
          Każdy kilogram obywatela z wyższym wykształceniem, szczególnym dobrem narodu.

Komentarz

W pierwaszej polowie bylem na schodach po lewej Gie i doping ostra hujnia,w drugiej bylem pod arktikiem i wg mnie tez hujnija.A tego o krzakach nawet nie slyszalem.W sumie sam bardziej ten mecz potraktowalem jak sparing i sie nie interesilem dopingiem,ale jakby ludzie wokolo spiewali to tez bym pospiewal.

PS.Piwoooo Krolewskie,Piwooooo Krolewskie aeja eja eja eja Piwo Krolewskie ,aeja eja eja eja eja Piwo Krolewskie.
            Legia & Zagłębie !!!

Komentarz

Ja to wreszcie spokojnie obejrzałem mecz - myslałem zawsze że szybciej biegają... '8
              Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

Zamieszczone przez Sharn
                Ja to wreszcie spokojnie obejrzałem mecz - myslałem zawsze że szybciej biegają... '8

hehe ja to ze 2 razy na murawe spojzalem,ale 1 brame widzialem a jak. 8- Jutro Sport minus bedzie to sie zobaczy.
                Legia & Zagłębie !!!

Komentarz

Zamieszczone przez Sharn
                  no nie? fajnie czasem zobaczyć co się dzieje na boisku.

Komentarz

Na G doping nie był zły przynajmniej w pierwszej połowie. Troche kiepsko wychodziło Legia gol aleale, ale to dlatego, że "mamuty nie miały liczydeł" :buhaha:

Komentarz

O tak... nie złą polewe z nich wszystkich miałem. W ogóle jakichs dziwnych osobników widzialem wokół gniazda :>
                      Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

mnie nie było na meczu ale widziałem troche na Canal - i z tego co widziałem , słyszałem to był piknik ! taki sparing ! heh może odpoczynek przed Groclinerm i Widzewem :>
                        Czy wygrywasz czy nie ja i tak Kocham cię !
                        e(L)o

Komentarz

Mam nadzieję,że wszyscy po prostu potraktowali ten mecz jako sparing,bo atmosfera była wczoraj bardzo marna :/ Jak na nasze możliwości oczywiście,gdyż dla części drużyn byłby to bardzo dobry doping.Dobrze,że były chociaż te race,inaczej byłoby jeszcze smutniej.
                          Nie mam pomysłu na podpis

Komentarz

Fajny meczyk był,nie narzekajcie '8 Co do "mamutów którzy nie mieli liczydeł" to Rózyk mnie wqurwiał.Spiewał na zmiane raz jedno raz drugie i na wszytkich sie wydzierał Bardzo podobała mi sie akcja przed meczem jak kilka psów zdejmowalo czapeczki i na zmiane robilo sobie na stadionie Legii zdjecia Podsumowywując,nie mecz tylko sielanka,ale warto było iść
                            Pzdr Brevery
                            "Stoje z nim oko w oko
                            I lache na niego kłade
                            Bo on dobrze wie
                            Co znaczy nasze CHWDP..."

Komentarz

A były jakies flagi Switu na płocie??? Bo ja zadnej nie widziałem .
                              "Cave me, Domine, ab amico, ab inimico vero ipse cavebo"

Komentarz

Pracuję...
                              X