Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pan Włodek śpiewający przed meczami.

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Mika(L)
    odpowiedział(a)
    No tak....

Rzeczywiscie...ZAczynal sie mecz...probowalam sie wbic przez tlum na sektor pod Różykiem (Żyleta) i dobiegl mnie dziwny odglos...Szczerze mowiac bylo to dla mnie miauczenie zdechlego kota. Macie racje, mimo dobrych checi w spiewaniu Pana Włodka nie ma nic specjalnego...Mozemy jednynie podziekowac mu za wsparcie :+: I tak sadze, ze kibice najlepiej "brzmia sami"...W koncu wszystko mamy juz opracowane

Zamieszczone przez DeCe
    faktycznie na meczu z Korona nie wyszedl ten spiew najlepiej panu wlodkowi
    I tu sie z toba zgodze......

Zostaw komentarz:

• tato
    odpowiedział(a)
    Zacząłem to i skończę.
    Włodziu bez obrazy, ale sami śpiewamy trszkę sprawniej. Mam nadzieję, że tak jak proponowałem- będzie z Ciebie pożytek na trybunach.

Zostaw komentarz:

• szczepan
    odpowiedział(a)
    nie ma Wlodka i bardzo dobrze... bylo milo ale lepiej jak Wlodek bedzie kibicowal z trybun a nie z murawy...

Zostaw komentarz:

• Kempes
    odpowiedział(a)
    Edytke to można do tańczenia w przerwie wziąść '8

Zostaw komentarz:

• Sharn
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Swierzy
    No i powiezli Wlodka.
    Moze sprowadzaja Edytke ho:
    Rzucimy ją Adamsowi na pożarcie...

Zostaw komentarz:

• Swierzy
    odpowiedział(a)
    No i powiezli Wlodka.
    Moze sprowadzaja Edytke ho:

Zostaw komentarz:

• Norbas
    odpowiedział(a)
    i się sprawa sama rozwiązała... a szkoda... ja już go zaczynałem lubic

Zostaw komentarz:

• Walek_C.Z.K
    odpowiedział(a)
    Śpiew Włodka mamy już z głowy, bo w dzisiejszej NL wypowiada sie Piotr Strejlau, który mówi że po opini kibiców, zrezygnował z tego rodzaju atrakcji. No i dobrze, bo na Koronie wyszło to fatalnie... jak ja skończyłem całą zwrotkę....on śpiewał dopiero Legia najlepsza jest!!!!!!!!

Zostaw komentarz:

• Norbas
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez legart
    Zamieszczone przez Norbas
    Zamieszczone przez chmie(L)o
    co mamy po tym ze tu wpisujemy opinie i rady dla Włodiego jak ma spiewać... Trza go dorwać po meczu , na pół literka zaprosić wyjaśnić sprawe i sądze ze od nasttepnego meczu spiewałby ładnie

-Włodek?
    -Co?
    -Chodź sie napić '8
    z tego co mi wiadomo to już poczyniono pewne ruchy i p. Włodi dostał nawet nagranie żeby do poduszki słuchać :buhaha:
    Znaczy się trzeba dać mu jeszcze jedną szanse :buhaha:
    tak, ale tylko jedną jedyną

Zostaw komentarz:

• legart
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Norbas
    co mamy po tym ze tu wpisujemy opinie i rady dla Włodiego jak ma spiewać... Trza go dorwać po meczu , na pół literka zaprosić wyjaśnić sprawe i sądze ze od nasttepnego meczu spiewałby ładnie

-Włodek?
    -Co?
    -Chodź sie napić '8
    z tego co mi wiadomo to już poczyniono pewne ruchy i p. Włodi dostał nawet nagranie żeby do poduszki słuchać :buhaha:
    Znaczy się trzeba dać mu jeszcze jedną szanse :buhaha:

Zostaw komentarz:

• Norbas
    odpowiedział(a)

-Włodek?
    -Co?
    -Chodź sie napić '8

Zostaw komentarz:

• domber
    odpowiedział(a)
    ale na meczu ze Switem to chyba nie spiewal przynajmniej ja go nie slyszalem(a no tak Swit gospodarz) a Pan Wlodek na wyjazdy raczej nie jezdzi :buhaha: :buhaha:

Zostaw komentarz:

• Lawy
    odpowiedział(a)
    Tak jak on to teraz wykonuje to stanowcze NIE!!!
    Ale jakby zmienił rytm?? musiałbym usłyszeć bo niewykluczone, że może nawet by to wyszło

Zostaw komentarz:

• Porter
    odpowiedział(a)

-Włodek?
    -Co?
    -Chodź sie napić '8

Zostaw komentarz:

• Tupcia
    odpowiedział(a)
    no nie no...
    W zasadzie Pan Włodek robi dobrze to, co robi... Ale hymn?? Naszy hymn?? to do niego neistety nei pasuje...
    ak samo zresztą, Carreras (czy tam jakis inny operaowy śpiewak) nie pasuje mi na Santiago Bernabeu

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X