Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Znani kibicują Legii

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez Pesto
    nie każdy klub ma kibica - noblistę

ale to ścierwo od św. Brygidy to hańba Lechii (tak jak Nikoś)
    Nie masz racji Pesto.
    I MOCNO przesadziłeś w drugim zdaniu.

Komentarz

Wydaje mi sie ze Maryla Rodowicz

Komentarz

Zamieszczone przez Gruby Mario
        Zamieszczone przez Pesto
        nie każdy klub ma kibica - noblistę

ale to ścierwo od św. Brygidy to hańba Lechii (tak jak Nikoś)
        Nie masz racji Pesto.
        I MOCNO przesadziłeś w drugim zdaniu.
        Jestem chronicznym antykomunistą, ale zgadzam się z Pesto. Chociaż wrzut z N. był bez sensu, a kwestię Jankowskiego można było ująć... hm... bardziej parlamentarnie
        My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

Dzięki Stone za poparcie , ale Nikoś też nie jest powodem do chluby. Nie dość , że złodziej , to jeszcze wydawał zlecenia. No i sam się doigrał (jak inny znany kibic Lechii z lat 80.)

co do ks. Jankowskiego - wyjątkowo ohydna kreatura. Bardziej pazernym klechą jest chyba tylko Rydzyk. Tatuś Jankowskiego służył we Wehrmachcie , mamusia nawet po polsku nie umiała - ale taki będzie wszystkich pouczał , kto jest polskim patriotą , a kto nim nie jest.

Dodajmy jeszcze bezprawne używanie munduru admirała i Orderu Virtuti Militari (czyny karalne , ale gdańska prokuratura jest ślepa i głucha ...) , głupie bluzgi na wszystko dookoła ( w tym jest chyba mistrzem Polski) , robienie chlewu z własnej religii ( jak inaczej nazwać jego "groby pańskie"?) , nasyłanie wygolonych byczków na niepokorne gazetki ... i mamy pełny obraz tego buca.

Zgadzam się tylko z jego antysemityzmem ... ale jak ktoś mówi "gwiazda Dawida jest wpisana w swastykę" to tylko ośmiesza antysemitów i dostarcza argumentów Michnikom i Gebertom.
          bana mu , temu pestu

Komentarz

A jaki jest tytuł tego wątku, bo zapomniałem
            "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
            Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
            Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
            Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
            "
            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Zamieszczone przez Jaco

"Znani kibicują (L) & L." [zegar]
              My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

Zamieszczone przez Stone
                Zamieszczone przez Jaco

"Znani kibicują (L) & L." [zegar]
                No właśnie...
                "
                Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Zamieszczone przez Pesto
                  Zgadzam się tylko z jego antysemityzmem ... ale jak ktoś mówi "gwiazda Dawida jest wpisana w swastykę" to tylko ośmiesza antysemitów i dostarcza argumentów Michnikom i Gebertom.
                  Eee on chyba mowil o wpisanej w sierp i mlot...?

A wracajac do tematu, to w zeszlej rundzie na meczu z Wisla Plock widzialem na Zylecie jednego typa z "Na Wspolnej" tylko nie wiem jak sie nazywa '8

Komentarz

Rozbawiłeś mnie Pesto

"co do ks. Jankowskiego - wyjątkowo ohydna kreatura. Bardziej pazernym klechą jest chyba tylko Rydzyk. Tatuś Jankowskiego służył we Wehrmachcie , mamusia nawet po polsku nie umiała - ale taki będzie wszystkich pouczał , kto jest polskim patriotą , a kto nim nie jest.
                    Dodajmy jeszcze bezprawne używanie munduru admirała i Orderu Virtuti Militari (czyny karalne , ale gdańska prokuratura jest ślepa i głucha ...) , głupie bluzgi na wszystko dookoła ( w tym jest chyba mistrzem Polski) , robienie chlewu z własnej religii ( jak inaczej nazwać jego "groby pańskie"?) , nasyłanie wygolonych byczków na niepokorne gazetki ... i mamy pełny obraz tego buca."

Jakbym czytał NIE Urbana .....
                    Ciekawe skąd czerpiesz swoją wiedzę?

Komentarz

Swoja droga tez slyszalem o jakims ksiedzu co kibicuje Legiuni!! Pewnie jest ich wielu, ale o tym kidys ogladalem program w TV! Niestety nie mam pojecia jka sie nazywa

(L) Czarna eLka w kółeczku się mieni... (L)

Komentarz

chyba chodzi o niegdysiejszego (?) kapelana repry, ks. Mariusza Zapolskiego
                        podpis cyfrowy <--------
                        ================
                        Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Zamieszczone przez Raffi
                          Nawet na pewno! Kiedys namówił go "na Legię" Roman Kosecki i tak zostało :cf1:
                          "
                          Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Mario - nie chcę psuć fajnego klimatu tego topicu (ani rozmywać), ale byłoby FANTASTYCZNIE, gdyby wszystko, o czym pisze Pesto było wytworem komuszej propagandy... Tyle na ten temat.

Jaco - spox, nie zamierzam mącić, pewne sprawy wymagają jednak komentarza [aureola]

Komentarz

Coś ty, Stone! Mam takie samo zdanie jak Ty na wyżej wymieniony temat.
                              Po prostu chłopaki troche później się urodzili i nie wiedzą jak niektórzy ludzie wpłynęli na historię naszego dziwnego kraju. Mandela też był bohaterem narodowym Zimbabwe a teraz jest uwazany za oprawcę. Przywódców Rewolucji Francuskiej też zgilotynowano. Cóż, takie życie, takie czasy. Proponuję dać sobie na luz i powrócić do tematu. Albo założyć oddzielny watek o polityce. :lech:
                              "
                              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Zamieszczone przez Raffi
                                Oprócz tego ksiądz Krzysztof Ołdakowski (znany z transmisji telewizyjnych z wizyt Papieża w naszym kraju oraz z programu "Ziarno) jest zagorzałym fanem eLki. Informację tę uzyskałem u mojego taty, który znał w/w księdza osobiście i chodził z nim na mecze, w czasach licealnych...

Komentarz

Pracuję...
                                X