Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Znani kibicują Legii

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez GuTek
    Zamieszczone przez zuz
    Zamieszczone przez GuTek
    w sumie to chyba powinni go wypozyczyc zeby sie ogrywał w Nowym Dworze

a i tak na końcu by go sprzedali bo by do konwencji Kubickiemu nie pasował.

no ale koniec rozmywania
    chyba koncepcji ?

Komentarz

• Lubaszenko to dobry wariat. Piłem z nim po pożegnalnym meczu Leszka Pisza w Dębicy na bankiecie na, który się wkręciliśmy. Ostro zakręcony na punkcie Legii po % zarzucałcały czas piosenki sławiące nasz klub. Przy okazji pozdrowienia dla uczestników tych wydarzeń i kibiców Igloopolu.
      Wracajcie słodkie chwały godziny,
      sławne gonitwy i strzelaniny
      Tak tylko znowu można być młodym
      zabić i z dumą czekać nagrody...

Komentarz

• mamy szyche na forum B 84 - gratuluje znajomości

Komentarz

• sie gra, sie ma hehe
          Wracajcie słodkie chwały godziny,
          sławne gonitwy i strzelaniny
          Tak tylko znowu można być młodym
          zabić i z dumą czekać nagrody...

Komentarz

• niejaki Nastek z Żoliborza kibicuje Legii

osoba bardzo znana w pewnych kręgach

Komentarz

• Jak ktoś bluzga na Lecha to nie znaczy że jest od razu za Legią!!!
              Po prostu niestety poznałęm ją przez 3 lata i wiem że z niej taka Legionistka jak z koziej dupy trąba!!!

no nie wiem ... ja z nią chodze do klasy i rzeczywiście kibicuje (L) ... nawet słowo uda sie zamienić na ten temat. Ludzie sie zmieniają ...

Zamieszczone przez Gruby Mario
              A co powiecie na tego Pana?

Obrazek

Pozdr.!

Śląsk&Wisła&Lechia!
              mnie sie wydaje, że on Kibicuje Cracovii ... jak oglądałem fotoreportaż z meczu o wejście do ekstraklasy to gość był w szaliku Craxy
              Wojtek Łokietek Szala

Komentarz

• Zamieszczone przez MaxyM
                Teraz pytanie... Czy okładka nawiązuje do czgoś nam bliskiego?

[center:63b49cc235] Obrazek [/center:63b49cc235]
                owszem nawiazuje, chociaz wczesniej nie widzialem tej okladki. tak apropo - widziales teledysk ?
                Maybe life is like a ride on a freeway
                Dodging bullets while you're trying to find your way
                Everyone's around, but no one does a damn thing
                It brings me down, but I won't let them

Komentarz

• Znanymi kibicami Legii sa jeszcze:

1. Zbyszek Zamachowski - aktor, kiedys byl chyba program o nim i krotki filmik o jego milosci do futbolu - biegal po boisku przy Lazienkowskiej w koszulce Legii i strzelal bramki Szczesnemu. To bylo za czasow LM 95/96.

2. John Porter - piosenkarz, Walijczyk mieszkajacy od kilkudziesieciu lat mieszka w Polsce, kiedys w programie chyba wieczor z jagielskim, powiedzial, ze jest kibicem Legii, co mocno zdziwilo i rozbawilo prowadzacego program :/ , obecnie zwiazany uczuciowo z Anita Lipnicka

3. Krzysztof Skowronski - dziennikarz Polsatu i chyba kiedys Zetki, widzialem go spiewajacego legijne piosenki na paru meczach m.in z Wisla (1:0, karwan) w mistrzowskim sezonie 2002 oraz z Barcelona

4. Darek Szpakowski - tez 100% kibic Legii

5. Andrzej Zenczewski - wokalista DAAB, Szwagier Kolaska, 100% kibic Legii[shadow=darkred:f526329432][/shadow:f526329432][shadow=red:f526329432][/shadow:f526329432][shadow=orange:f526329432][/shadow:f526329432][shadow=brown:f526329432][/shadow:f526329432][shadow=yellow:f526329432][/shadow:f526329432][shadow=green:f526329432][/shadow:f526329432][shadow=olive:f526329432][/shadow:f526329432][shadow=cyan:f526329432][/shadow:f526329432][shadow=blue:f526329432][/shadow:f526329432][shadow=darkblue:f526329432][/shadow:f526329432][shadow=indigo:f526329432][/shadow:f526329432][shadow=violet:f526329432][/shadow:f526329432]

Komentarz

• no fajnie, ze tyle ich jest tylko czemu żaden (no ost. po za Lady P.) jakoś nie propaguje Legii? Wiem, że nie można tego wymagać od nich no ale .... w obecnej sytujacji jaki kibice Legii mają wizerunek to mogli by cos zdziałać
                    Wojtek Łokietek Szala

Komentarz

• Zamieszczone przez zuku
                      no fajnie, ze tyle ich jest tylko czemu żaden (no ost. po za Lady P.) jakoś nie propaguje Legii? Wiem, że nie można tego wymagać od nich no ale .... w obecnej sytujacji jaki kibice Legii mają wizerunek to mogli by cos zdziałać
                      zauważ że Ci ludzie nie występują tylko w Warszawie, a w całej Polsce.
                      a na ich koncerty nie przychodza tylko i wyłącznie ludzie z Warszawy, kibice Legii.
                      wyobrażasz sobie żeby np. na koncercie w Poznaniu, jak to powiedziałes 'propagowali' Legie?
                      zastanów sie troche, to jest przemysł, oni na tym zarabiają pieniądze.

Komentarz

• Owsiak zapodaje przecież na całą Polskę (i świat):
                        Tak się bawi, tak się bawi Sto-li-ca!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Adam-oldboy
                          Owsiak zapodaje przecież na całą Polskę (i świat):
                          Tak się bawi, tak się bawi Sto-li-ca!!!
                          Owsiak ma dużo większe poparcie i szacunek, od np. jakiegoś młodego piosenkarza.
                          a poza tym przypuszczam że spora część tych osób wcale nie jest aż takimi kibicami jak sie deklaruje.
                          np. Kaja Paschalska

Komentarz

• akurat co do Kaji (jak tosie ***** pisze?) to mysle ze sie mylisz. karnet o ile wiem ma, ostatnio widzialem zdjecie w jakiejs babskiej gazecie z ojcem w koszulce... no czyjej ?

Komentarz

• Zamieszczone przez ems
                              akurat co do Kaji (jak tosie ***** pisze?) to mysle ze sie mylisz. karnet o ile wiem ma, ostatnio widzialem zdjecie w jakiejs babskiej gazecie z ojcem w koszulce... no czyjej ?
                              ok, no to może zły przykład podałam
                              dziewczyna chodzi z moją przyjaciółką do szkoły, na stadion ma dość blisko

Komentarz

• Zamieszczone przez zuz
                                Zamieszczone przez zuku
                                no fajnie, ze tyle ich jest tylko czemu żaden (no ost. po za Lady P.) jakoś nie propaguje Legii? Wiem, że nie można tego wymagać od nich no ale .... w obecnej sytujacji jaki kibice Legii mają wizerunek to mogli by cos zdziałać
                                zauważ że Ci ludzie nie występują tylko w Warszawie, a w całej Polsce.
                                a na ich koncerty nie przychodza tylko i wyłącznie ludzie z Warszawy, kibice Legii.
                                wyobrażasz sobie żeby np. na koncercie w Poznaniu, jak to powiedziałes 'propagowali' Legie?
                                zastanów sie troche, to jest przemysł, oni na tym zarabiają pieniądze.
                                no masz racje...zawsze to powtarzałem a teraz o tym zapomnialem
                                Wojtek Łokietek Szala

Komentarz

Pracuję...
                                X