Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mistrz 1993

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Mistrz 1993

Kibice, zbliża się mecz z Lechem, a w tym roku mija 10 rocznica od pamiętnych wydarzeń przy zielonym stole. Niech każdy z Was przygotuje jakąs fla lub transparent odnośnie tego wydarzenia. Na wejście piłkarzy na boisko, podniesiemy to wszystko i pokażemy że nadal pamiętami i chcemy zwrotu tego co nasze!!!
    "by świat nie był za piękny ma zakręty, byś się wkręcił"

Bardzo dobry pomysł.A może by jakąś kartoniade przygotować co by to przypominała,chyba że CF już coś przygotowali

Komentarz

A wiecie czego ja sie boje ,ze 3/4 dopingu bedzie jechanie na Lecha "Mistrza przy stole...." itp. 8-

Komentarz

Zamieszczone przez bemowiak
        Bardzo dobry pomysł.A może by jakąś kartoniade przygotować co by to przypominała,chyba że CF już coś przygotowali
        to jest spoko pomysl tylko trzeba wymyslec tak by bylo zapamietane na dlugo tak jak bylo to z ,,Witamy w piekle'' :cf2:
        ps. ja napewo transparent przyniose jutro juz jade po rurki a projekt mam
        "A gdy dzieci zapomną, że mieszkały w schronach,
        Że widziały dni straszne, ponure i krwawe -
        Niechaj tylko to jedna pamiętają o nas,
        Żeśmy padli za wolność, aby była prawem!"

Komentarz

Flagi i transparenty

ja zrobię jeden transparent i najprawdopodobniej jedną flagę która postaram się przykryć kilkunastu kibiców (będę na krytej sektor C patrzcie i podziwiajcie
          "by świat nie był za piękny ma zakręty, byś się wkręcił"

Komentarz

A moim zdaniem nie mozna przesadzac. Jakas flaga/ transparent na plocie wystarczy. Trzeba sie skupic na dopingu dla Legii i jak najlepszej oprawie. Nie robmy z tego meczu jakiejs manifestacji!
            Legia To MY

Komentarz

Zamieszczone przez bemowiak
              twoj pomysł z kartoniadą nie jest wcale świeży o kartoniadach już rozmawialiśmy na zeszłym forum w oprawie , kilka projektów chyba powędrowało do CF . JA sam wysłałem 1 projekt

Komentarz

mecz meczem ale niema co przesadzac z z tym ze lechowi przyznano tytul w 93 roku trza sie skupic na oprawie i meczu i na dopingu ) to jest pierwsza i najwazniejsza sparwa! pozdrawiam
                Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

Re: Flagi i transparenty

Zamieszczone przez Jackos
                  ja zrobię jeden transparent i najprawdopodobniej jedną flagę która postaram się przykryć kilkunastu kibiców (będę na krytej sektor C patrzcie i podziwiajcie
                  Może i mnie przykryjesz :> a gdzie siedziasz na C dokłądnie ??
                  "Za plecy patrzę non stop, marzę mocno,
                  żeby móc znów się cofnąć na Łazienkowską,
                  w środek meczu, nasze twarze mokną,
                  nieważne, że marznę, daję ponieść się emocjom"

Komentarz

Bo ja cały czas nie wiem co napisać na transparencie. Mam 3 opcje - 1993, 1916, lub CWKS. Co byście wybrali??

Komentarz

Zamieszczone przez Mrozik
                      Bo ja cały czas nie wiem co napisać na transparencie. Mam 3 opcje - 1993, 1916, lub CWKS. Co byście wybrali??
                      Zrób 3!!!

Komentarz

Straciliscie mistrza przy zielonym stoliku - no dobra, taka sprawa boli ale to nie nasza wina ze tytul dostal Lech ktory byl nizej od Legii. Chcecie tak bardzo tego mistrza to sobie gadajcie z Pzpn bo to oni za to odpowiadaja. Lech wywalczyl trzecie miejsce i na nie zasluzyl a to ze przy okazji ktos cos wywachal i skapnal nam sie mistrz nie ma zadnego znaczenia.
                        Lech Poznań

Komentarz

Zamieszczone przez apcio
                          Straciliscie mistrza przy zielonym stoliku - no dobra, taka sprawa boli ale to nie nasza wina ze tytul dostal Lech ktory byl nizej od Legii. Chcecie tak bardzo tego mistrza to sobie gadajcie z Pzpn bo to oni za to odpowiadaja. Lech wywalczyl trzecie miejsce i na nie zasluzyl a to ze przy okazji ktos cos wywachal i skapnal nam sie mistrz nie ma zadnego znaczenia.
                          Oj, tu chodzi o cos innego. Przypomne tylko, ze Legia wystosowala wtedy list do Lecha, zeby tego tytulu nie przyjmowal, ale Wasi - dzialacze, pilkarzyki (nie wnikam kto) skwapliwie to wzieli - niejaki Sidorczuk do dzisiaj zdaje sie ma pretensje, ze nie dostal premii za ten tytul. O ile wiem, to gdzies byla podobna sytuacja i klub, ktoremu tytul przypadl wlasnie przy zielonym stoliku mistrza nie wzial (nie pamietam w jakim kraju). Mozna sie pocieszac, ze zostaliscie ukarani - porazka 0:5 u siebie ze Spartakiem, II liga - a ja jakos nie jestem usatysfakcjonowany.
                          stefan ma chora wizje i slyszy glosy

Komentarz

Zamieszczone przez kud(L)aty68
                            Zamieszczone przez apcio
                            Oj, tu chodzi o cos innego. Przypomne tylko, ze Legia wystosowala wtedy list do Lecha, zeby tego tytulu nie przyjmowal, ale Wasi - dzialacze, pilkarzyki (nie wnikam kto) skwapliwie to wzieli - niejaki Sidorczuk do dzisiaj zdaje sie ma pretensje, ze nie dostal premii za ten tytul. O ile wiem, to gdzies byla podobna sytuacja i klub, ktoremu tytul przypadl wlasnie przy zielonym stoliku mistrza nie wzial (nie pamietam w jakim kraju). Mozna sie pocieszac, ze zostaliscie ukarani - porazka 0:5 u siebie ze Spartakiem, II liga - a ja jakos nie jestem usatysfakcjonowany.
                            To było w tym samym 1993. - PSG nie przyjęło tytułu "po" OM, mimo nawet wiekszych podstaw ku temu (tam był prawomocny wyrok w/s korupcji).
                            podpis cyfrowy <--------
                            ================
                            Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Ja tylko nie rozimiem jak może tak skamleć o tytuł, który chcieliście kupić i który słusznie wam odebrano. Mnie wstyd za naszych piłkarzy że mecz sprzedali, ale mam świadomość tego że klub (jako jedyny co przykre) ich ukarał, sprzedawanie odcierpieliśmy w 2 lidze przez kilka sezonów. Gdyby wasi piłkarze i działacze (podnie jak ŁKS) zagrali czysto to być może mielibyście Mistrza.
                              Wstyd Panowie, wstyd tak skamleć o kupionego MP !!
                              WISŁA MISTRZ POLSKI 2004 !!!
                              http://www.wislakrakow.com/pictures/...patera_rel.jpg

Komentarz

Pracuję...
                              X