Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PP: Legia - Korona (kibicowsko)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• rkwa
    odpowiedział(a)
    Koroniarz - nie wiem co Ty chcesz,przeczytaj caly temat.Juz Was pochwalilismy.Dla mnie zajebiscie jak na was sie pokazaliscie i tyle.Awansujcie do 2 ligi to bedziecie mieli sprawdzian dobry - chetnie do Was pojade na Zaglebie. :>

Zostaw komentarz:

• szczepan
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Koroniarz8

Te materiałowe coś na początku trzmane jako kartony następnie machamy tym nad głowami podobie jak szalami , a na koniec wszyscy zawiązują je sobie na głowach. To nowość na Polskich stadioniach, jezeli nie to zwracam honor ekipie która to przed nami wymysliła.
    PS> przy wejściu wasza ochrona zabiera nam do depozytu 16 rac i 8 dużych wulkanów-b.dobrejj jakośći.... no cóż , bez urazy ale gdzie to zostanie odpalone to nie wiem;- być moze na sylwestra sobie to odpalą:P
    pewnie tak a i tak ciesz sie ze nie zabrali serpentyn :/ bo przed Lechem to chyba ochronie brakowalo papieru toaletowego bo zarekwirowali bardzo duzo serpentyn...

Zostaw komentarz:

• Koroniarz8
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Mrozik
    U nas 2 race i kilka serpentyn + 2 małe flagi na kijach Magiera dzięki pewnym osobom stał się głównym bohaterem piosenek. Korona 4 race + te materiałowe "coś"
    Te materiałowe coś na początku trzmane jako kartony następnie machamy tym nad głowami podobie jak szalami , a na koniec wszyscy zawiązują je sobie na głowach. To nowość na Polskich stadioniach, jezeli nie to zwracam honor ekipie która to przed nami wymysliła.
    PS> przy wejściu wasza ochrona zabiera nam do depozytu 16 rac i 8 dużych wulkanów-b.dobrejj jakośći.... no cóż , bez urazy ale gdzie to zostanie odpalone to nie wiem;- być moze na sylwestra sobie to odpalą:P

Zostaw komentarz:

• MTP
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez TUPA
    Eh, miałam miałam... ale są ciekawsze rzeczy do roboty:P:P
    Speedy Gonzales... mowię Ci, on sie jeszcze kiedyś rozkręci (I hope)
    EEe.. a o którą najlepsza melodyjke Ci chodzi?? :/ Mein Gott, nie, już wiem... A ten typek, co chcial rozkręcać dping, to przypadkiem nie Everlast :> ??
    Nie to nie ja!Ja stałem na schodach między D a E i on sie tam przyplątał!Swoją drogą chłopak dobry wzrok miał że wypatrzył jak koledzy piją!

Zostaw komentarz:

• el majoneze
    odpowiedział(a)
    ech..a ja choruje po tym meczu...Jaaaaceeek Maaagiierraaaaa!!widzieliscie relacje w wocie?"kuba"taki usmiechniety gadał,chyba usłszał hit o magicznym jacku.. a swoja droga ten jego sprint był niesamowity... nie ma nikt tego na video??

Zostaw komentarz:

• Ostry
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez TUPA
    No ni... wybaczcie!!!
    a więc - OSTRy, to jest KASJa. KASJA to jest OSTRY))
    nie no, nastęnym razem, wybaczcie, serio. glupio tak - ale Ostry, dostrzegłam Cie dopiero w trAkcie meczu już... A mnie to w ogole widziałles??
    No właśnie nie Trochę ślepy jestem :>

PS.Ale rozmywamy :P

Zostaw komentarz:

• Tupcia
    odpowiedział(a)
    No ni... wybaczcie!!!
    a więc - OSTRy, to jest KASJa. KASJA to jest OSTRY))
    nie no, nastęnym razem, wybaczcie, serio. glupio tak - ale Ostry, dostrzegłam Cie dopiero w trAkcie meczu już... A mnie to w ogole widziałles??

Zostaw komentarz:

• Kasja
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Ostry
    Zamieszczone przez Kasja
    Zamieszczone przez Ostry
    Zamieszczone przez Beny
    Kiepsko, szczególnie, że przymierzam się do zakupu karnetu na krytą (no wiecie z wiekiem się człowiek wygodny robi ), tylko jeszcze trzeba namierzyć gdzie są/będą jakieś wolne miejsca, bo na tej F, to mi się nie podoba.
    Zapraszam na D górną,rząd 10 miejsce 2 Tam nie ma karnetu,a obok siedzę ja,tak więc zawsze jest głośno
    widzialam cie
    A ja Ciebie nie A Tupa powiedziała,że się poznamy
    taaaa?? a mi tego nie mowila :P
    pokazywala mi ciebie bo stalam z nia...

Zostaw komentarz:

• Ostry
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Kasja
    Zamieszczone przez Ostry
    Zamieszczone przez Beny
    Kiepsko, szczególnie, że przymierzam się do zakupu karnetu na krytą (no wiecie z wiekiem się człowiek wygodny robi ), tylko jeszcze trzeba namierzyć gdzie są/będą jakieś wolne miejsca, bo na tej F, to mi się nie podoba.
    Zapraszam na D górną,rząd 10 miejsce 2 Tam nie ma karnetu,a obok siedzę ja,tak więc zawsze jest głośno
    widzialam cie
    A ja Ciebie nie A Tupa powiedziała,że się poznamy

Zostaw komentarz:

• Kasja
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez TUPA
    EEe.. a o którą najlepsza melodyjke Ci chodzi?? :/ Mein Gott, nie, już wiem... A ten typek, co chcial rozkręcać dping, to przypadkiem nie Everlast :> ??
    nie wiem nie wiem...

no ta... no wiesz ktora :P
    nie pamietam tytulu :P
    ta co nam po glowie chodzila i ja spiewalysmy caly czas :P

Zostaw komentarz:

• kozer
    odpowiedział(a)
    Na górnej C powinno być troche wolnych miejsc. Tylko, że doping słaby. Ja już więcej tam nie pójde.

Zostaw komentarz:

• Tupcia
    odpowiedział(a)

Zostaw komentarz:

• Kasja
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez TUPA
    Zamieszczone przez everlast1916
    Na d górnej fajne też były polewki z Szali.O mało co na krytej przy schodach nie doszło do bójki pomiędzy jednym kolegom a obrońcą Szali.
    Był jeszcze najebany typ co doping chciał rozkręcać.Chcieliśmy tez scootera zarzucic ale mało osób podchwyciło.
    Taaaa... to ja CIe chyba widziałam) Ja tam tego scootera podlapalam, fajne fajne
    A Jacek Magierra - NAPRAWDĘ chyba nikt u nas się nie zorientował, że to nie Legiaaaa Warszaawa...

Kasja... hej Szalalla!! :buhaha: i wybraz sobie mnie w czasie 'tanczymy labada..." '8 to tak na poprawę humoru!!!
    haha taaaa SZALA i SPEEDY GONZALES!!!!!
    ale i tak melodyjka wiesz ktora najlepsza
    ten typek co chcial rozkrecac doping to dobry byl :P w sumie troszke mu nawet wychodzilo

PS a ty nie mialas lektury czytac??? :P

Zostaw komentarz:

• Beny
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Żoliborek
    Zamieszczone przez Kasja
    Zamieszczone przez Ostry
    Zamieszczone przez Beny
    widzialam cie
    A ja zapraszam na C dolną tylko nie za bardzo orientuję sie gdzie są wolne miejsca
    No właśnie z miejscami mogę mieć większy problem, bo chodzi co najmniej o cztery osoby (pewne są: ja, mój brat i kolega z synem, a mogą być jeszcze następne osoby), więc mam szczerą nadzieję, że przed rundą wiosenną spokojnie zdążę znaleźć jakieś dobre miejsca.

Zostaw komentarz:

• Tupcia
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez everlast1916
    Na d górnej fajne też były polewki z Szali.O mało co na krytej przy schodach nie doszło do bójki pomiędzy jednym kolegom a obrońcą Szali.
    Był jeszcze najebany typ co doping chciał rozkręcać.Chcieliśmy tez scootera zarzucic ale mało osób podchwyciło.
    Taaaa... to ja CIe chyba widziałam) Ja tam tego scootera podlapalam, fajne fajne
    A Jacek Magierra - NAPRAWDĘ chyba nikt u nas się nie zorientował, że to nie Legiaaaa Warszaawa...

Kasja... hej Szalalla!! :buhaha: i wybraz sobie mnie w czasie 'tanczymy labada..." '8 to tak na poprawę humoru!!!

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X