Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PP: Legia - Korona (kibicowsko)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez TUPA
    Eh, miałam miałam... ale są ciekawsze rzeczy do roboty:P:P
    Speedy Gonzales... mowię Ci, on sie jeszcze kiedyś rozkręci (I hope)
    EEe.. a o którą najlepsza melodyjke Ci chodzi?? :/ Mein Gott, nie, już wiem... A ten typek, co chcial rozkręcać dping, to przypadkiem nie Everlast :> ??
    nie wiem nie wiem...

no ta... no wiesz ktora :P
    nie pamietam tytulu :P
    ta co nam po glowie chodzila i ja spiewalysmy caly czas :P
    "...to jest moj protest..." hahaha

KMM

FRUITTELLA :P

Komentarz

• Zamieszczone przez Kasja
      Zamieszczone przez Ostry
      Zamieszczone przez Beny
      Kiepsko, szczególnie, że przymierzam się do zakupu karnetu na krytą (no wiecie z wiekiem się człowiek wygodny robi ), tylko jeszcze trzeba namierzyć gdzie są/będą jakieś wolne miejsca, bo na tej F, to mi się nie podoba.
      Zapraszam na D górną,rząd 10 miejsce 2 Tam nie ma karnetu,a obok siedzę ja,tak więc zawsze jest głośno
      widzialam cie
      A ja Ciebie nie A Tupa powiedziała,że się poznamy
      Nie mam pomysłu na podpis

Komentarz

• Zamieszczone przez Ostry
        Zamieszczone przez Kasja
        Zamieszczone przez Ostry
        Zamieszczone przez Beny
        Kiepsko, szczególnie, że przymierzam się do zakupu karnetu na krytą (no wiecie z wiekiem się człowiek wygodny robi ), tylko jeszcze trzeba namierzyć gdzie są/będą jakieś wolne miejsca, bo na tej F, to mi się nie podoba.
        Zapraszam na D górną,rząd 10 miejsce 2 Tam nie ma karnetu,a obok siedzę ja,tak więc zawsze jest głośno
        widzialam cie
        A ja Ciebie nie A Tupa powiedziała,że się poznamy
        taaaa?? a mi tego nie mowila :P
        pokazywala mi ciebie bo stalam z nia...
        "...to jest moj protest..." hahaha

KMM

FRUITTELLA :P

Komentarz

• No ni... wybaczcie!!!
          a więc - OSTRy, to jest KASJa. KASJA to jest OSTRY))
          nie no, nastęnym razem, wybaczcie, serio. glupio tak - ale Ostry, dostrzegłam Cie dopiero w trAkcie meczu już... A mnie to w ogole widziałles??
          Czekając na dzień w którym spełnią się marzenia nie chcę być tym, co nie ma nic do powiedzenia
          /Chillout squad/

Komentarz

No ni... wybaczcie!!!
            a więc - OSTRy, to jest KASJa. KASJA to jest OSTRY))
            nie no, nastęnym razem, wybaczcie, serio. glupio tak - ale Ostry, dostrzegłam Cie dopiero w trAkcie meczu już... A mnie to w ogole widziałles??
            No właśnie nie Trochę ślepy jestem :>

PS.Ale rozmywamy :P
            Nie mam pomysłu na podpis

Komentarz

• ech..a ja choruje po tym meczu...Jaaaaceeek Maaagiierraaaaa!!widzieliscie relacje w wocie?"kuba"taki usmiechniety gadał,chyba usłszał hit o magicznym jacku.. a swoja droga ten jego sprint był niesamowity... nie ma nikt tego na video??
              "Warszawa jest super jak chcesz to mogę przysiąc..."

Komentarz

Eh, miałam miałam... ale są ciekawsze rzeczy do roboty:P:P
                Speedy Gonzales... mowię Ci, on sie jeszcze kiedyś rozkręci (I hope)
                EEe.. a o którą najlepsza melodyjke Ci chodzi?? :/ Mein Gott, nie, już wiem... A ten typek, co chcial rozkręcać dping, to przypadkiem nie Everlast :> ??
                Nie to nie ja!Ja stałem na schodach między D a E i on sie tam przyplątał!Swoją drogą chłopak dobry wzrok miał że wypatrzył jak koledzy piją!
                TRADYCJA POKOLEŃ

Komentarz

• Zamieszczone przez Mrozik
                  U nas 2 race i kilka serpentyn + 2 małe flagi na kijach Magiera dzięki pewnym osobom stał się głównym bohaterem piosenek. Korona 4 race + te materiałowe "coś"
                  Te materiałowe coś na początku trzmane jako kartony następnie machamy tym nad głowami podobie jak szalami , a na koniec wszyscy zawiązują je sobie na głowach. To nowość na Polskich stadioniach, jezeli nie to zwracam honor ekipie która to przed nami wymysliła.
                  PS> przy wejściu wasza ochrona zabiera nam do depozytu 16 rac i 8 dużych wulkanów-b.dobrejj jakośći.... no cóż , bez urazy ale gdzie to zostanie odpalone to nie wiem;- być moze na sylwestra sobie to odpalą:P
                  FANATYCY KORONY

Komentarz

• Zamieszczone przez Koroniarz8

Te materiałowe coś na początku trzmane jako kartony następnie machamy tym nad głowami podobie jak szalami , a na koniec wszyscy zawiązują je sobie na głowach. To nowość na Polskich stadioniach, jezeli nie to zwracam honor ekipie która to przed nami wymysliła.
                    PS> przy wejściu wasza ochrona zabiera nam do depozytu 16 rac i 8 dużych wulkanów-b.dobrejj jakośći.... no cóż , bez urazy ale gdzie to zostanie odpalone to nie wiem;- być moze na sylwestra sobie to odpalą:P
                    pewnie tak a i tak ciesz sie ze nie zabrali serpentyn :/ bo przed Lechem to chyba ochronie brakowalo papieru toaletowego bo zarekwirowali bardzo duzo serpentyn...

Komentarz

• Koroniarz - nie wiem co Ty chcesz,przeczytaj caly temat.Juz Was pochwalilismy.Dla mnie zajebiscie jak na was sie pokazaliscie i tyle.Awansujcie do 2 ligi to bedziecie mieli sprawdzian dobry - chetnie do Was pojade na Zaglebie. :>
                      Legia & Zagłębie !!!

Komentarz

Pracuję...
                      X