Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

PP: Legia - Korona (kibicowsko)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez Lolek
    niech wejdzie ich ta cała piątka, puzniej nie beda gadali ze miało byc ich 100
    Nie wejdzie ani jeden. Jest to jedyny sposob, zeby przytemperowac "kibiców" tego "klubu". Pzdr.
    Jedyny? :>
    Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

Słuszna uwaga! Jedyny oficjalny!

Komentarz

Zamieszczone przez Lolek
        Nie wejdzie ani jeden. Jest to jedyny sposob, zeby przytemperowac "kibiców" tego "klubu". Pzdr.
        Powiedzą, że miała być setka, ale komuna im przedziurawiła koła w ikarusach i dotarli tylko do restauracji "remis" na spotkanie kombatantów ZBOWIDu.
        Po drodze zdołali jednak zorganizować udaną zasadzkę na LEGiĘ - wyrwali babci siatkę z zakupami, bo miała w niej dwie butelki "Króla" dla męża. Fanatycy odbytnicy !!! - nieliczni ale fanatyczni...
        Przygoda, przygoda - każdej chwili szkoda...

Komentarz

Zamieszczone przez tato
          Powiedzą, że miała być setka, ale komuna im przedziurawiła koła w ikarusach i dotarli tylko do restauracji "remis" na spotkanie kombatantów ZBOWIDu.
          Po drodze zdołali jednak zorganizować udaną zasadzkę na LEGiĘ - wyrwali babci siatkę z zakupami, bo miała w niej dwie butelki "Króla" dla męża.
          przerazajaca wizja :buhaha: :buhaha: :buhaha:

Zamieszczone przez tato
          Fanatycy odbytnicy !!! - nieliczni ale fanatyczni...
          poplakawszy... :+:
          OFMC

Komentarz

Podobno na Wocie o 22 maja być obszerne fragmenty meczu.
            "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Zamieszczone przez tato
              Zamieszczone przez Lolek
              Po drodze zdołali jednak zorganizować udaną zasadzkę na LEGiĘ - wyrwali babci siatkę z zakupami, bo miała w niej dwie butelki "Króla" dla męża. Fanatycy odbytnicy !!! - nieliczni ale fanatyczni...
              Mogłeś sobie darować końcówkę :/

Komentarz

Zamieszczone przez legart
                Zamieszczone przez tato
                Zamieszczone przez Lolek
                Mogłeś sobie darować końcówkę :/
                Mam z tego ich pożal się Boże hasełka niesamowitą polewkę, więc nie mogłem. Potraktuj to proszę w kategorii dowcipu. Mnie to ich hasło inspiruje słowotwórczo: nieliczni - idiotyczni, nieliczni - przekomiczni itp.
                Przygoda, przygoda - każdej chwili szkoda...

Komentarz

DZisiaj wieczorem będzie padał śnieg 8-

Komentarz

Mam nadzieję, że znajdę jakieś konkretne miejsce na krytej, bo już jestem chory, a po tych zapowiedziach zrobiło mi się jeszcze gorzej... 8o

Komentarz

Zamieszczone przez Beny
                      Mam nadzieję, że znajdę jakieś konkretne miejsce na krytej, bo już jestem chory, a po tych zapowiedziach zrobiło mi się jeszcze gorzej... 8o
                      biore kalesony i na żyletę

Komentarz

Ja nie mam kalesonów, ale i tak pójdę na żyletkę
                        jedyne co w ostatnim półwieczu zrobiono dla dobra polskiej piłki to zbudowano 209

Komentarz

Jaaaacek Magieraaaa!

Widzów ok. 7500? Mogło być z 5-6 do zera, liniowi i główny wyczyniali niesamowite cuda, dobrze że Korona była beznadziejna bo inaczej chyba bym sięwnerwił. Doping w 1. połowie nędzny, w drugiej niezły; gósci 235-240, dopingują nieźle, małą kartoniadka w barwach i jakieś szale /płotna w podobnych barwach
                          podpis cyfrowy <--------
                          ================
                          Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Właśnie wróciłem, siedziałem na krytej górnej C. Straszny piknik był. Żyleta śpiewała cały mecz, chociaż zdarzały się przerwy. Tam gdzie ja siedziałem to ludziom się wogóle nie chciało śpiewać nawet jak ktoś coś zarzucał to nikt nie kontynuował. Momentami nawet było gości słychać. W drugiej połowie nasiliły się jedynie jazdy na sędziego.
                            Oby jak najmniej takich pikników.

Komentarz

Oj Raffi. Nie uważałeś:>
                              Nie mieli kartonów tylko jakies kawałki materiału które po chwili zwineli i zaczęli nimi machać. Według mnie kozak im to wyszło.
                              Pozatym odpalili kilka rac. Ogólnie poprawna prezentacja.
                              A my? No cóż. Jaki przeciwnik taki doping Olaliśmy sobie dzisiejszy mecz jeśli chodzi o oprawe.
                              Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

To był mój pierwszy mecz, w którym chciałem ze stadionu wyjść, zanim jeszcze się mecz zaczął. Poszedłem na niego mocno chory, z gorączką i bólem gardła. Z każdą minutą odliczałem tylko koniec meczu. A do tego mecz był nędzny, dobing był nędzny i w ogóle wszystko było nędzne.

PS: aejaejaejaeja Jacek Magiera!
                                Legia
                                wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

Pracuję...
                                X