Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Świt-Legia (kibicowsko)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Świt-Legia (kibicowsko)

no tak... wiem ze wcześnie itp. ale chcial bym sie dowiedzieć co sądzicie o magicznej cenie 20zł za ten ww. meczyk... bo dotyczy ona wdłg mnie kibiców :> a wiec powinno pasować do tematu...
    "...i na dobre i na złe"

Ja to z Ryzem wbijam sie na luk, bo troche drogie te bilety. Moze byc duzo ludzi, ale cena troche odstraszy osoby, nie posiadajace karnetow.
    Ja to widze i non stop z tego szydze!

Komentarz

moje zdanie jest takie lepiej zeby bilety byly po 20 zl i nieograniczona ilosc miejsc(to Swit jest gospodarzem spotkania), niz, zeby wjebali nas na łuk w 500 za 15. :>
      I gdziekolwiek los mnie zaprowadzi, zawsze wrócę Warszawo do Ciebie, kiedy zegar życia się zatrzyma, spocząć pragnę tu - pod Twoim niebem

Komentarz

Zamieszczone przez Afgan
        moje zdanie jest takie lepiej zeby bilety byly po 20 zl i nieograniczona ilosc miejsc(to Swit jest gospodarzem spotkania), niz, zeby wjebali nas na łuk w 500 za 15. :>
        A nie mogli by dać na ten "fascynujący" mecz biletów jak na sparing, po 15 złotych? Bo w tej rundzie pare tych takich meczów było!!!
        Z pokolenia na pokolenie
        Saska (L) Kępa
        Legioniści

Komentarz

Moment moment....
          Czy to aby nie Swit gosporaruje ? wiec 15 powinno byc - to zapewnia nam regulamin PZPN, pozatym ktos wyzej napisal ze bedzie to cios dla tych co karnetów nie maja - przeciez to wyjazd - karnet zapewno nie bedzie obowiazywal muka bo nie wytrzasne 20zl
          "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

nio troche za drogie te bilety ale cóz to nie my jestesmy gospodarzem i musimy to zakceptowac!
            Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

no wlansie przeciez powinny byc po 15... :/
              ale bede :P
              "...to jest moj protest..." hahaha

KMM

FRUITTELLA :P

Komentarz

jak wyjazd to wyjazd :/ i tak będe
                (L)

Komentarz

no szkoda szkoda :/ troche zaduzo, jak bede miał hajc to pojde a jak nie to skonczy sie w pubie :P

Komentarz

a jak dla mnie to sprawa dla Stowarzyszenie i Legii bo to jest wkoncu wyjazd (jak by nie było) i nas obowiazuje cena 15 zł z góry narzucona przez PZPN

mi troche szkoda wywali 20 zł na taki mecz (nie że mam coś do Świtu ale powiedzmy sobie szczerzy ze Świt olsniewajaco nie gra :/)ale chyba wyjscia nie bedzie
                    Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
                    że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
                    choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

Komentarz

Moim zdaniem bilety powinny być po 15 zł Widać niektórzy chcąna was zaraobić.
                      -Widzew Łódź-

Komentarz

Zamieszczone przez wymych
                        ehh daj spokój. Wszyscy, ale liczymy, ze wy nam dacie Niciarke to sobie odbijemy
                        "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Zamieszczone przez Kawa
                          ehh daj spokój. Wszyscy, ale liczymy, ze wy nam dacie Niciarke to sobie odbijemy
                          Haha :buhaha: My nie Wisła Płock Bedziemy się cieszyć jak nas odwiedzicie na łuku(sektor dla gości)
                          -Widzew Łódź-

Komentarz

Zamieszczone przez Kawa
                            Haha :buhaha: My nie Wisła Płock Bedziemy się cieszyć jak nas odwiedzicie na łuku(sektor dla gości)
                            No napewno pewna grupa snajperów sie ucieszy....
                            "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Ja im się nie dziwie że dali bilety po 20, z czegoś muszą uzbierać na jupitery :buhaha: :buhaha: :buhaha: !
                              Boże spraw aby mi się tak chciało, jak mi się nie chce!

Komentarz

Pracuję...
                              X