Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Świt-Legia (kibicowsko)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Cipciuś
    odpowiedział(a)
    Moment moment....
    Czy to aby nie Swit gosporaruje ? wiec 15 powinno byc - to zapewnia nam regulamin PZPN, pozatym ktos wyzej napisal ze bedzie to cios dla tych co karnetów nie maja - przeciez to wyjazd - karnet zapewno nie bedzie obowiazywal muka bo nie wytrzasne 20zl

Zostaw komentarz:

• Dziubek
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Afgan
    moje zdanie jest takie lepiej zeby bilety byly po 20 zl i nieograniczona ilosc miejsc(to Swit jest gospodarzem spotkania), niz, zeby wjebali nas na łuk w 500 za 15. :>
    A nie mogli by dać na ten "fascynujący" mecz biletów jak na sparing, po 15 złotych? Bo w tej rundzie pare tych takich meczów było!!!

Zostaw komentarz:

• Afgan
    odpowiedział(a)
    moje zdanie jest takie lepiej zeby bilety byly po 20 zl i nieograniczona ilosc miejsc(to Swit jest gospodarzem spotkania), niz, zeby wjebali nas na łuk w 500 za 15. :>

Zostaw komentarz:

• Gruby
    odpowiedział(a)
    Ja to z Ryzem wbijam sie na luk, bo troche drogie te bilety. Moze byc duzo ludzi, ale cena troche odstraszy osoby, nie posiadajace karnetow.

Zostaw komentarz:

• pijak
    rozpoczął temat Świt-Legia (kibicowsko)

Świt-Legia (kibicowsko)

no tak... wiem ze wcześnie itp. ale chcial bym sie dowiedzieć co sądzicie o magicznej cenie 20zł za ten ww. meczyk... bo dotyczy ona wdłg mnie kibiców :> a wiec powinno pasować do tematu...
Pracuję...
X