Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Świt-Legia (kibicowsko)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez Kawa
    No napewno pewna grupa snajperów sie ucieszy....
    Są czynione starania zeby tychsnajperów(kamieniarzy) wytępić .Mam nadzieję ze się to nam uda
    -Widzew Łódź-

Komentarz

Zamieszczone przez wymych
      Zamieszczone przez Kawa
      No napewno pewna grupa snajperów sie ucieszy....
      Są czynione starania zeby tychsnajperów(kamieniarzy) wytępić .Mam nadzieję ze się to nam uda
      Oby oby. Życze powodzenia
      "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Zamieszczone przez Dziubek
        Zamieszczone przez Afgan
        moje zdanie jest takie lepiej zeby bilety byly po 20 zl i nieograniczona ilosc miejsc(to Swit jest gospodarzem spotkania), niz, zeby wjebali nas na łuk w 500 za 15. :>
        A nie mogli by dać na ten "fascynujący" mecz biletów jak na sparing, po 15 złotych? Bo w tej rundzie pare tych takich meczów było!!!
        Powiedzmy że jest tu jakis kompromis:
        bilety mamy droższe ale za to nie jesteśmy traktowani jak przyjezdni (vide derby z Polonią)
        jak na moją logikę to taki układ jest ok i nie mam zastrzeżeń co do ceny
        wszak wchodzę gdzie chcę
        przyjemny chłód na łysym karku
        w świetle latarni butów blask

Komentarz

Zamieszczone przez Norbas
          Zamieszczone przez Dziubek
          Zamieszczone przez Afgan
          moje zdanie jest takie lepiej zeby bilety byly po 20 zl i nieograniczona ilosc miejsc(to Swit jest gospodarzem spotkania), niz, zeby wjebali nas na łuk w 500 za 15. :>
          A nie mogli by dać na ten "fascynujący" mecz biletów jak na sparing, po 15 złotych? Bo w tej rundzie pare tych takich meczów było!!!
          Powiedzmy że jest tu jakis kompromis:
          bilety mamy droższe ale za to nie jesteśmy traktowani jak przyjezdni (vide derby z Polonią)
          jak na moją logikę to taki układ jest ok i nie mam zastrzeżeń co do ceny
          wszak wchodzę gdzie chcę
          Norbas, to nasz stadion...

Komentarz

ems mnie do tego nie musisz przekonywać, ale doskonale napewno zdajesz Sobie sprawę że skoro nie my jesteśmy gospodarzem tego meczu to ktoś mógłby wpaść na jakiś "genialny" pomysł że traktuje się nas jak gości - to już było grane i to nie tak dawno
            traktuję więc cenę biletu jako mniejsze zło ;P
            przyjemny chłód na łysym karku
            w świetle latarni butów blask

Komentarz

Pracuję...
            X