Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Legia - Śląsk [13.09.2014r. 20:30]

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Legia - Śląsk [13.09.2014r. 20:30]

Jutro mecz, więc temat można rozpocząć. Na tą chwilę frekwencja 15.500. Zaproszenie od Gocławia

Śląsk oczywiście zawita do nas:

Kibice Śląska Wrocław mobilizują się na wyjazd na Łazienkowską. Wrocławianie przygotowali transparent z hasłem, który eksponowali na swoim stadionie "Dla nas nie ma granicy, 13.09 wszyscy do stolicy!". Do Warszawy przyjadą pociągiem specjalnym za 120 złotych (w tym bilet). Zapisy prowadzą od środy.
    Poniżej standardowe info od klubu:

W sobotę 13 września o godz. 20.30 Legia Warszawa rozegra kolejny mecz w ramach 8. kolejki T-Mobile Ekstraklasy sezonu 2014/2015. Przeciwnikiem naszej drużyny na Pepsi Arenie będzie Śląsk Wrocław.
    KUP BILET NA MECZ ZE ŚLĄSKIEM WROCŁAW JUŻ TERAZ

Jeśli nie posiadasz karnetu na rundę zasadniczą już dziś kup bilet na ten mecz i pomóż swoim żywiołowym dopingiem naszej drużynie w walce o obronę tytułu Mistrza Polski.

Sprzedaż biletów w systemie online rozpocznie się w środę 3 września o godz. 11.00. Bilety w systemie on-line można będzie zakupić poprzez Strefę Kibica logując się pod stałym adresem. Szczegóły dotyczące zakupu biletów poprzez Strefę Kibica można znaleźć na naszej oficjalnej stronie. Bilety mogą zakupić wyłącznie Kibice posiadający nowe Karty Kibica z wbudowanym mikroprocesorem wyrabiane od 1 lipca 2012 r.

UWAGA! Karty Kibica ze starym herbem, tzw. „trumną”, straciły swoją ważność 30 czerwca 2014 r. Sprawdź czy masz aktualną kartę umożliwiającą wejście na mecze Legii w nowym sezonie 2014/2015.

Każdy Kibic, który zakupi bilet w systemie online i poda prawidłowy adres e-mail otrzyma potwierdzenie jego zakupu. Zalecamy wydrukowanie potwierdzenia zakupu biletu lub zapisanie sektora, rzędu i miejsca w celu ich łatwiejszej lokalizacji na stadionie. Przy zakupie biletu w systemie online wejście na stadion wyłącznie na podstawie karty kibica.

Sprzedaż biletów w kasach Klubu prowadzona będzie w godzinach otwarcia kas.

Dodatkowo dzień przed meczem kasy Klubu oraz POK czynne są w godz. 8.00 – 21.00, a w dniu meczu od godz. 8.00 do rozpoczęcia II połowy spotkania.

UWAGA! Seniorzy, a także osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności wraz ze swoimi opiekunami w ramach akcji „Bez Barier”, którzy posiadają karnety z bezpłatnym wstępem na mecze Legii w rundzie zasadniczej sezonu 2014/2015, wchodzą na mecz na podstawie karnetów na swoje miejsca.

Dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej. Dla tych dzieci nie jest wymagana karta kibica.

Wszystkie osoby uczące się, które w momencie zakupu biletu posiadają ważną legitymację (szkolną lub studencką) i nie ukończyły 26 lat, mogą zakupić bilet ULGOWY.

Seniorzy, którzy w dniu zakupu biletu ukończyli 60 lat, mogą zakupić bilet ULGOWY.

Przyjdź do kas przy ul. Łazienkowskiej 3 lub zajrzyj do Strefy Kibica i wybierz najlepsze dla siebie miejsce na stadionie. Nie zapomnij powiadomić o tym swoich bliskich, kolegów i znajomych.

Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem Sprzedaży Biletów, który dostępny jest na oficjalnej stronie Klubu.

Kibiców, którzy nie posiadają jeszcze Karty Kibica, zapraszamy do siedziby naszego Klubu. Koszt wyrobienia Mistrzowskiej Karty Kibica, wymiana starej karty na nową, a także wyrobienie duplikatu, wynosi 15 zł. Karty są wyrabiane w Punkcie Obsługi Kibica (POK) w budynku Klubu – wejście od ul. Łazienkowskiej 3. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 11.00 – 19.00 w soboty w godz. 10.00 – 17.00 oraz w niedziele w godz. 11.00 – 15.00. Karty wyrabiane są również w dniu meczu.

UWAGA! Karty Kibica ze starym herbem, tzw. „trumną”, straciły swoją ważność 30 czerwca 2014 r. Sprawdź czy masz aktualną kartę umożliwiającą wejście na mecze Legii w nowym sezonie 2014/2015.

Do wyrobienia karty potrzebny jest dowód osobisty. W przypadku dzieci legitymacja szkolna, kserokopia dowodu osobistego jednego z rodziców (opiekunów) oraz nr PESEL. Szczegółowa procedura wyrabiania kart kibica znajduje się na naszej oficjalnej stronie.

Osoby, które chciałyby skorzystać z opcji wyrobienia Karty Kibica w systemie online i osobistego odbioru w POK zapraszamy do zapoznania się Regulaminem Składania Wniosków Online do Kart Kibica, a także z Instrukcją Składania Wniosków Online do Kart Kibica.

Kartę Kibica w systemie online można wyrobić pod tym adresem.
    We are the best, fuck the rest!

https://www.youtube.com/watch?v=PZbY...ftGV0Biq7TJ6AA Odjazd kibiców Śląska w kierunku Warszawy

Komentarz

Śląsk właśnie swoją gromadka przelecial specjałem przez Kalisz (Wielkopolska)

Komentarz

Szkoda, że nie lecą samolotem, można by się gapić we flight radar

Komentarz

'Sebastian Mila wygląda mi na debila''
          Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

Zamieszczone przez uki Zobacz posta
            Śląsk właśnie swoją gromadka przelecial specjałem przez Kalisz (Wielkopolska)
            melduj dalej
            Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

Poszedłem wczoraj z ciekawości na sektor 224 (przy skyboxie, blisko sektora gości).
              Nie zdawałem sobie sprawy jak bardzo inaczej może wyglądać mecz kibicowsko z tej perspektywy.
              Śląsk wokalnie bardzo dobrze przez cały mecz, z niezłą korbą i p*erdolnięciem po strzelonych bramkach kontaktowych. Z wrzutami na Legię w ilości przeciętnej jak na gości.
              Nasz doping mało słyszalny, tzn nie spodziewałem się, że aż tak słabo będzie słychać Żyletę na tym sektorze.
              Zapewne na Żylecie i w okolicach jak zwykle goście "niesłyszalni".
              Doświadczenie ciekawe, ale nie mam ochoty na więcej. (szczególnie jak przyjadą mocniejsze ekipy).

Apeluję o przyciszanie nieco Niemena, bo nas praktycznie zagłusza (i to nie tylko z perspetywy sektora przy skyboxie).

Komentarz

Dzięki Bogu, że nie żądasz zwrotu hajsu...
                Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                -------------
                Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

? .

Komentarz

Zamieszczone przez Ge(L)o Zobacz posta
                    Poszedłem wczoraj z ciekawości na sektor 224 (przy skyboxie, blisko sektora gości).
                    Nie zdawałem sobie sprawy jak bardzo inaczej może wyglądać mecz kibicowsko z tej perspektywy.
                    Śląsk wokalnie bardzo dobrze przez cały mecz, z niezłą korbą i p*erdolnięciem po strzelonych bramkach kontaktowych. Z wrzutami na Legię w ilości przeciętnej jak na gości.
                    Nasz doping mało słyszalny, tzn nie spodziewałem się, że aż tak słabo będzie słychać Żyletę na tym sektorze.
                    Zapewne na Żylecie i w okolicach jak zwykle goście "niesłyszalni".
                    Doświadczenie ciekawe, ale nie mam ochoty na więcej. (szczególnie jak przyjadą mocniejsze ekipy).

Apeluję o przyciszanie nieco Niemena, bo nas praktycznie zagłusza (i to nie tylko z perspetywy sektora przy skyboxie).

Ameryki nie odkryłeś. Z perspektywy choćby południowej Żyleta praktycznie zawsze mniej słyszalna niż sektor gości który jest obok...

Komentarz

Pracuję...
                    X