Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Poszukuję niepełnosprawnego kibica Legii

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kamil-Foto
    odpowiedział(a)
    bardzo ładnie z ich storny ze dali chlopakowi obejrzec emcz w Roterdamie!!!!no i oczywsice byl w szaliku Legiunii!!!!

Pozdrawiam Bartka!

Zostaw komentarz:

• Krzpac
    odpowiedział(a)
    moja siostra ma na imię Dorota ;]

Zostaw komentarz:

• Aigel
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Ce
    i nawet dobrze to wszystko wyszło.
    Tylko szkoda ze nikogo z Legii nie bylo

Zostaw komentarz:

• Ce
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Mrozik
    Był przed chwilą na gali transmitowane przez TVP1
    i nawet dobrze to wszystko wyszło.

ps. młody Smolarek mówi po polsku tylko troche lepiej niż mój pies.
    8-

Zostaw komentarz:

• Młody
    odpowiedział(a)
    Reportaz byl wlasnie na 1 (jakies swieto niepelnosprawnych jest w sali kongresowej). Szkoda Bartka bo widac ze Legia to jedna z jego radosci w zyciu, ktora daje mu duzo radosci. Pozdro 3-ym sie

Zostaw komentarz:

• Mrozik
    odpowiedział(a)
    Był przed chwilą na gali transmitowane przez TVP1

Zostaw komentarz:

• ma(L)ek
    odpowiedział(a)
    Kurcze a ja nie widzialem........8- :help

Zostaw komentarz:

• MaxyM_
    odpowiedział(a)
    O Bartku był dziś reportaż na TVP1.

Zostaw komentarz:

• Glaca
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Norbas
    Zamieszczone przez Glaca
    Zamieszczone przez dorota
    Dzieki za zaproszenie - moze sprobuje zobaczyc caly mecz na zywo ale poczekam chyba na kolejny sezon bo teraz to juz chyba za zimno. Swoja droga co pilkarze Legii robia w zimie? Chcialabym chociaz raz byc na meczu a Łazienkowska lubie. Moze za sprawą Bartka i jego rodziny zostane kibicem Legii.

Dorota
    brawo Dorotka, prawidlowe podejscie :+:
    zima pilkarze odpoczywaja, a potem trenuja, aby grac dobrze na wiosne '8
    a zimna sie nie obawiaj, sadzac po kolegach, to wielu by sie znalazlo co Cie ogrzeje :buhaha:
    :> Glaca!! Ty się kolegami od grzania nie wykręcaj!!

a napisalem gdzies, ze sam tez moge ogrzac?

Zostaw komentarz:

• Norbas
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Glaca
    Dzieki za zaproszenie - moze sprobuje zobaczyc caly mecz na zywo ale poczekam chyba na kolejny sezon bo teraz to juz chyba za zimno. Swoja droga co pilkarze Legii robia w zimie? Chcialabym chociaz raz byc na meczu a Łazienkowska lubie. Moze za sprawą Bartka i jego rodziny zostane kibicem Legii.

Dorota
    a zimna sie nie obawiaj, sadzac po kolegach, to wielu by sie znalazlo co Cie ogrzeje :buhaha:
    :> Glaca!! Ty się kolegami od grzania nie wykręcaj!!

Zostaw komentarz:

• Glaca
    odpowiedział(a)

Dorota

Zostaw komentarz:

• dorota
    odpowiedział(a)

Dorota

Zostaw komentarz:

• legart
    odpowiedział(a)
    Dzieki Aigelowi za szybka odpowiedz - bylismy u Bartka - super chlopak, jego mama wspaniala kobieta o wielkiej energii zyciowej. Jestem pod wrazeniem calej rodziny.
    Nie bedzie oczerniania kibicow, dlaczego!! Cieszymy sie, ze niepelnosprwni moga chodzic na mecze, ze maja swoje miejsca. są wpuszczani.
    Pozdrawaiam kibiców Legii a szczególnie Aigela. Wczoraj byl mecz (widzialam bo bylam na lodowisku na Torwarze) - kto wygral?

Dorota
    Legia

Zostaw komentarz:

• dorota
    odpowiedział(a)
    Dzieki Aigelowi za szybka odpowiedz - bylismy u Bartka - super chlopak, jego mama wspaniala kobieta o wielkiej energii zyciowej. Jestem pod wrazeniem calej rodziny.
    Nie bedzie oczerniania kibicow, dlaczego!! Cieszymy sie, ze niepelnosprwni moga chodzic na mecze, ze maja swoje miejsca. są wpuszczani.
    Pozdrawaiam kibiców Legii a szczególnie Aigela. Wczoraj byl mecz (widzialam bo bylam na lodowisku na Torwarze) - kto wygral?

Dorota

Zostaw komentarz:

• fc Legii z Brodnicy
    odpowiedział(a)
    ja wam powiem ze moj kolega tez na to zasluguje zeby zrobic o nim relacje mimo ze na wozku jezdzi i mu sie wogole w zyciu nie przelewa to tylko jak moze jezdzi na legie 180 km dla mnie to on jest kozak moim zdaniem zasluzyl na to by byc w skazanych na Legie! pozdro

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X