Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Prośba,Apel.

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Prośba,Apel.

Uwaga już 17.05.2003 ostatni mecz naszych koszykarzy u siebie w hali w tym sezonie i w ekstraklasie!!!

Mecz koszykarzy niestety koliduje z meczem z łodzkim Widzewem ale wszyscy kibice do Łodzi napewno nie pojadą.Pokażmy naszym zawodniką którzy grają dla Legii (grają za darmo)że mają kibiców.To co było na ostatnim meczu woła o pomste do nieba 70 osób na meczu!!! (zanirzone wg mnie) Przyjdcie z kim możecie żeby w hali było jak najwięcej ludzi dopingujmy ich przez cały mecz POKAŻMY ŻE ZALEŻY NAM NA SEKCJI KOSZYKÓWKI I ŻE LEGIA TO NIE TYLKO PIŁKA NOŻNA

I jeszcze jedna uwaga

Jak będziecie iśc to kupcie bilet w kasie Legia jest w tragicznej sytułacji finansowej i te pieniądze za bilety może troche pomogą sekcii

Mecz koszykówki
    Legia Warszawa-Unia Tarnów
    16.05.2003 godz.17.00
    Hala OSiR (była Legii) na Bemowie (tak pewnie wiecie gdzie )
    Bilety:10 i 15

ZAPRASZAM I POZDRAWIAM

my zrobimy troche plakatow a4 i rozklejimy na bemowie ,

kto z forum wie ze bedze na tym meczu ?

Komentarz

Prowdopodobnie ja, chyba ze uda mi sie zebrac kaske (watpliwe) i kupic bilet na Widzew...
      a o co chodzi?

Komentarz

Ja będe napewno mógł bym też platkaty porozklejać ale nie mam drukarki znaczy mam tylko mi niedziała pod xp

Komentarz

Zamieszczone przez Luk@s
          Prowdopodobnie ja, chyba ze uda mi sie zebrac kaske (watpliwe) i kupic bilet na Widzew...
          a o co chodzi?
          podaj mi mejla to prześlę tobie wzór tych plakacików

Komentarz

Zamieszczone przez bemowiak
            Ja będe napewno mógł bym też platkaty porozklejać ale nie mam drukarki znaczy mam tylko mi niedziała pod xp
            a my się moze jakoś ustawimy dziś wieczorem lub jutro i przekarze Tobie kartkę ...

Komentarz

niema sprawy
              możesz mi jeszcze jakoś wysłać projekty plakatów a ja sie postaram je gdzieś wydrukować

Komentarz

u mnie pare druknolem ale cos sie komp zwiesil ( XP )
                Juz powiesilem, a moja kobietka mi wlasnie drukuje u siebie
                Pozdrawiam

Komentarz

Jezeli nie bede w tym czasie na turnieju to bede na pewno...

racja... na ostatnim meczu byla tragedia...

Komentarz

no i lipa na legialive podają że mecz jest w piątek!
                    czyli znowu hala będzie prawie pusta !!! niewiem po co podawać że mecz jest w sobote! chyba po to żeby kibiców nie było!!!!

Komentarz

bo jeszcze 2 dni temu na www.plk.pl było podane ze mecz jest w sobotę takie tez zostały zrobione plakaty i sie wkurzyłem teraz 400 karteczek z markerem bede musiał poprawiać ...
                      dlaczego pusta przeciesz mecz z widzewem jest w sobotę

macz dzis teraz czas jakoś Bemowiak ?

Komentarz

czas mam
                        a chodzi mi o to że nikogo nie będzie ponieważ większość osób będzie przekonanych ze mecz jest w sobote

Komentarz

no to juz poszlo i okazal sie maly zonk przez to ze plakaciki byly wykonywane szybko w pospiechu czesc wydrukowana byla z srodowym przeciwnikiem startem ho: to sie mie powiino stac naszczescie juz zostalo pozmieniane i po klopocie uffffff

Luk@s dobrze ze Ci drukarka pała

Komentarz

dobra już rozklejłem wszysytkie jeszcze pare mi kumplel dodrukował
                            i wszystkie już poszły z pozmienianą datą rozklejałem w blokach i najbardziej ruchliwych miejscach to może więcej osób sie zjawi

Komentarz

Pracuję...
                            X