Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kibolski Światek - Żużel

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zle to ujalem moze frajerstwo za mocno powiedziane.Dla mnie to o wiele mocniejsze okreslenie gamoniowatosci.
    Legia Warszawa - to coś więcej niż bramki i trofea.To przede wszystkim Barwy, Honor i Zasady.

To naprawdę duża sztuka€“ być czterokrotnie lepszym i ani razu nie wygrać. Gdyby piłkarze Śląska w ogóle nie wychodzili na boisko na mecze z Legią, efekt byłby dokładnie ten sam. Zero punktów i brak awansu.Tak naprawdę piłkarze i trenerzy Śląska po starciach z Legią zawsze mówią to samo. Pytanie tylko, jak długo będą się na to nabierać wrocławscy kibice.

Komentarz

Ciekawe rzeczy piszesz.
      "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

Zamieszczone przez NOWY(L) Zobacz posta
        Ciekawe rzeczy piszesz.
        flagi stracili czyli głupota i nieodpowiedzialność, raczej Unia żużlowa nie ma ekipy do bronienia flag żeby na pewniaka wywieszać je na zewnątrz płotu, podobnie lekkomyślnie ostatnio Unia L. w Gorzowie jeśli chodzi o żużlowe klimaty

Komentarz

Zamieszczone przez WYGADO Zobacz posta
          Na 40 minut przed meczem fani Unii Tarnów tracą 2 flagi Prostacy '05 oraz Unia Tarnów na rzecz Włókniarza Częstochowa.
          Po meczu dochodzi do spin z ochroną.

Link do galerii: http://www.sportowefakty.pl/zuzel/zd...11#photo-start
          Nie pierwszy raz tracą bodajże tak flagę.
          Za nasze miasto. I za te barwy. Oddamy całe życie swe...
          Bo na Woli fajno jest...

Komentarz

Zamieszczone przez SzydeL Zobacz posta
            Zgadzam sie jak najbardziej.Jednak z drugiej strony frajerem trzeba byc, aby na wyjezdzie wywieszac flagi od zewnetrznej czesci plotu.Nie sadzisz?
            Zle to ujalem moze frajerstwo za mocno powiedziane.Dla mnie to o wiele mocniejsze okreslenie gamoniowatosci.
            Hahahahaha.

Dwa przyklady z brzegu. Ups?
            http://legionisci.com/photos14j/14lazio1_f3.jpg
            http://legionisci.com/photos12w/12podbeskidzie2_f16.jpg

Nie pogrążaj się już. Flagi od zewnątrz zawsze byly wyznacznikiem wyzszego poziomu 'kibolingu'. Pokazania gospodarzom '***** nam zrobicie'. Jak przyklad pokazal zycie weryfikuje czy ktos to dobrze robi czy nie.
            Ostatnio edytowany przez Sokol; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Otóż to .
              "Lubię sobie jebnąć piwo"

Komentarz

Zamieszczone przez H.ibic
                Są ekipą frajerzyn bo kroją flagę podczas meczu w kamizelce FOTO?
                mam prawo oceniac to tak jak chce, dla mnie takie krojenie to zaden wyczyn, inni potrafia zadac sobie wiecej trudu i przebiec caly stadion, ale jak oni wola w taki sposob to juz ich problem...co dalszej czesci zajscia to moze Unia zuzlowa nie ma jakiejs tam super bandy, ale z ochrona pozniej podymili...
                #MuremZaBonusem

Komentarz

Zamieszczone przez berserk Zobacz posta
                  mam prawo oceniac to tak jak chce, dla mnie takie krojenie to zaden wyczyn, inni potrafia zadac sobie wiecej trudu i przebiec caly stadion, ale jak oni wola w taki sposob to juz ich problem...co dalszej czesci zajscia to moze Unia zuzlowa nie ma jakiejs tam super bandy, ale z ochrona pozniej podymili...
                  Proszę Cię, byli na wyjeździe, gdzie wypadałoby być cały czas na oriencie, tym bardziej w gestii flag wywieszonych od zewnątrz. Dla mnie akcja jak najbardziej na plus.
                  Chamstwo i Arogancja.

Komentarz

jaka jest różnica w założeniu kamizelki FOTO, a w założeniu kamizelki OCHRONA?
                    #MuremZaBonusem

Komentarz

Naprawdę trzeba to Tobie tłumaczyć?
                      Chamstwo i Arogancja.

Komentarz

Zamieszczone przez Sokol Zobacz posta
                        Hahahahaha.

Dwa przyklady z brzegu. Ups?
                        http://legionisci.com/photos14j/14lazio1_f3.jpg
                        http://legionisci.com/photos12w/12podbeskidzie2_f16.jpg

Nie pogrążaj się już. Flagi od zewnątrz zawsze byly wyznacznikiem wyzszego poziomu 'kibolingu'. Pokazania gospodarzom '***** nam zrobicie'. Jak przyklad pokazal zycie weryfikuje czy ktos to dobrze robi czy nie.

Ty naprawde porównujesz najlepszą ekipę w kraju, która ma uznaną markę w Europie, z grupką, która nawet na polskim żużlu ledwo łapie się w czołówce? Jak tak to ok, ale dla mnie to ty trochę pojechałeś po bandzie.

Zgadzam sie z Byko.Znając swoją siłę jadą na wyjazd, na którym chcąc zgrać kozaków i wywieszając flagi od zewnątrz, a finalnie te flagi tracąc, pokazali że są gamoniami, bo frajerstwo to rzeczywiscie za mocno powiedziane.I nie wyskakuj mi tu z naszą paczką, bo to jak porównanie cukierka z gó*nem, tym bardziej, że są tereny gdzie i my wieszamy flagi od wewnątrz.(zdjęcia chcesz?) My! A co dopiero taka Unia.Zdecydowanie akcja na plus dla Włókniarza.

E: już ze znakami.
                        Ostatnio edytowany przez SzydeL; [ARG:4 UNDEFINED].
                        Legia Warszawa - to coś więcej niż bramki i trofea.To przede wszystkim Barwy, Honor i Zasady.

To naprawdę duża sztuka€“ być czterokrotnie lepszym i ani razu nie wygrać. Gdyby piłkarze Śląska w ogóle nie wychodzili na boisko na mecze z Legią, efekt byłby dokładnie ten sam. Zero punktów i brak awansu.Tak naprawdę piłkarze i trenerzy Śląska po starciach z Legią zawsze mówią to samo. Pytanie tylko, jak długo będą się na to nabierać wrocławscy kibice.

Komentarz

Zamieszczone przez H.ibic
                          A jakby byli bez kamizelki to spojrzałbyś na to inaczej bo chyba o to tobie się rozchodzi.
                          jakby byli bez kamizelek to cała dyskusja nie miałaby miejsca o czym napisałem w chyba drugim moim poście na ten temat...
                          #MuremZaBonusem

Komentarz

Ty naprawde porównujesz najlepszą ekipę w kraju, która ma uznaną markę w Europie, z grupką, która nawet na polskim żużlu ledwo łapie się w czołówce? Jak tak to ok, ale dla mnie to ty trochę pojechałeś po bandzie.

Zgadzam sie z Byko.Znając swoją siłę jadą na wyjazd, na którym chcąc zgrać kozaków i wywieszając flagi od zewnątrz, a finalnie te flagi tracąc, pokazali że są gamoniami, bo frajerstwo to rzeczywiscie za mocno powiedziane.I nie wyskakuj mi tu z naszą paczką, bo to jak porównanie cukierka z gó*nem, tym bardziej, że są tereny gdzie i my wieszamy flagi od wewnątrz.(zdjęcia chcesz?) My! A co dopiero taka Unia.Zdecydowanie akcja na plus dla Włókniarza.
                            E: już ze znakami.
                            Ja pier.dole.
                            Najpierw piszesz że wieszanie flag od zewnątrz to frajerstwo/gamoniowatość - czym się ośmieszyłeś. A teraz wyjeżdżasz mi z tekstem że ja porównuje ekipy i ośmieszasz się drugi raz.

Komentarz

z dupy porównanie. To tak jakby porównać założenie kominiarki przez kibola i założenie kominiarki przez tajniaka

Komentarz

To podsumujmy: fajna akcja czy do dupy?
                                "..Gdy tak siedzimy nad bimbrem
                                Ojczyzna nam umiera
                                Gniją w celach koledzy..."

Leszek Szaruga

Komentarz

Pracuję...
                                X