Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Beda nowe, "mocno" prawicowe szale na Legii

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Beda nowe, "mocno" prawicowe szale na Legii

Robimy nowe szale Legii, ktore beda mialy troche prawicowych elementow, nawet mocno prawicowych, ale umieszczonych bardzo dyskretnie (zero problemow z psami i ochrona przy wjazdach na inne stadiony...). Jesli sa chetni zapraszam na maila: legia.88@wp.pl
    Mistrzem Polski jest Legia...!!!

A masz jakieś projekty?

Wtedy pewnie było by więcej chętnych.

Komentarz

Misiek - sądząc po Twoim nicku - chyba nie chcesz powiedzieć, że narodowy SOCJALIZM ma cokolwiek wspólnego z prawicowością (mocną, czy lekką - wszystko jedno).
      My ludzkie bydło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.

Komentarz

Zamieszczone przez bemowiak
        A masz jakieś projekty?

Wtedy pewnie było by więcej chętnych.
        mail zostal podany... jak ktos chce to pewnie tam sie zglosi...

Komentarz

Swojego czasu z paroma kumplami mieliśmy zamiar zrobić szale SS Wisła... :join: ale nam przeszło 8o :>

Komentarz

Zamieszczone przez Grzywa
            Swojego czasu z paroma kumplami mieliśmy zamiar zrobić szale SS Wisła... :join: ale nam przeszło 8o :>
            Ohoho!

Widzę, że buraczane zagony przekroczyły Pilicę i miarowym krokiem maszerują na Warszawę.

Mam tylko małą nadzieję, że zatrzymają sie pod Grójcem wsród swych zielonno-czerwonych sióstr i braci.

Komentarz

Ja ten bełkot skądś znam hmm hmm

Komentarz

No tak,

Burak warszawski i burak krakowski to się niczym od siebie w ogóle nie różni. No tylko nazwą zasadniczo. Warszawski a tu krakowski.. No.. Chyba tylko jak warszawski jest chłopiec, a krakowski dziewczynka. To się różnią od siebie. Pciom. To wtedy już tak jak u ludzi..

Komentarz

Zamieszczone przez piter
                  No tak,

Burak warszawski i burak krakowski to się niczym od siebie w ogóle nie różni. No tylko nazwą zasadniczo. Warszawski a tu krakowski.. No.. Chyba tylko jak warszawski jest chłopiec, a krakowski dziewczynka. To się różnią od siebie. Pciom. To wtedy już tak jak u ludzi..
                  Korci mnie :cheesy: ale nie będę zaczynał tego samego co u nas na forum :>

Komentarz

Zamieszczone przez piter
                    No tak,

Korci mnie :cheesy: ale nie będę zaczynał tego samego co u nas na forum :>
                    abstrahujac od slusznosci czy nieslusznosci oburzenia - piter, to nie forum drzewkowe. tu sie pisze jasno. z sensem, znaczy

Komentarz

Zamieszczone przez ems
                      abstrahujac od slusznosci czy nieslusznosci oburzenia - piter, to nie forum drzewkowe. tu sie pisze jasno. z sensem, znaczy

:buhaha: Wiesz co jest najśmieszniejsze w Twoim Wielce Łaskawym Opierdalańsku????

- Definicja normalności.
                      ....rodem z Gombrowicza lub Mrożka

Gorąco pozdrawiam! Padam do nożek!

Komentarz

Ciekawe te szaliki musza być ,a swoją droga to Grzywa i Piter ::upomnienie::

Komentarz

Zamieszczone przez Łysolek
                          Ciekawe te szaliki musza być ,a swoją droga to Grzywa i Piter :up:
                          No właśnie !!!!
                          Też mnie cholerna ciekawośc zżera!!!
                          Pewnikiem, po jednej stronie szala bedzie podobizna Adama Smith'a i Miltona Friedman'a, a po drugiej stronie Edmunda Burke'a i Józefa de Maistre'a.

No bo chyba innej opcji to nie ma , nie????
                          Takich szali to bym zamówił i dziesięć.

"mocno" prawicowy
                          piter

P.S. Z Należnym Szacunkiem pragnę zwrócić Wielce Szanownemu uwagę, że jam jest piter, a nie Piter. .... Piter to znany giekaesiak.
                          Znaczy sie on jest duży Piter, a ja malutki. On obstawia Południe, a ja Północ.

Komentarz

Zamieszczone przez piter
                            Zamieszczone przez ems

:buhaha: Wiesz co jest najśmieszniejsze w Twoim Wielce Łaskawym Opierdalańsku????

- Definicja normalności.

moje opierdalansko wcale nie bylo smieszne, smieszyc moze raczej styl w jakim piszesz Ty, Lleyton i inni. Jezeli sadzisz, ze popieram faszystowskie jazdy, to sie mylisz. Chodzi mi tylko o to ze piszesz w stylu ktory mnie osobiscie drazni - "co to nie ja". Jak myslisz, ze Gombrowicza i Mrozka nie czytalem, to jestes w bledzie i nie widze zwiazku, bynajmniej.
                            i nie padaj do nozek, bo zimno teraz i sie jeszcze przeziebisz.

Komentarz

Zamieszczone przez ems
                              Zamieszczone przez piter
                              Zamieszczone przez ems

- Definicja normalności.

moje opierdalansko wcale nie bylo smieszne, smieszyc moze raczej styl w jakim piszesz Ty, Lleyton i inni. Jezeli sadzisz, ze popieram faszystowskie jazdy, to sie mylisz. Chodzi mi tylko o to ze piszesz w stylu ktory mnie osobiscie drazni - "co to nie ja". Jak myslisz, ze Gombrowicza i Mrozka nie czytalem, to jestes w bledzie i nie widze zwiazku, bynajmniej.
                              i nie padaj do nozek, bo zimno teraz i sie jeszcze przeziebisz.
                              :klask: Niechcesz czasem wstąpić do Ant-promisiów ? :> [gangster]

Komentarz

Pracuję...
                              X