Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lista chętnych do autokaru na Płock

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• *PRZEMO*
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Łysolek
    zajebisty wyjazd , dzięki dla organizatorów autokaru :+:
    łysy to my ci dziekujemy za utrzymanie pozadku :+: gdyby nie ty to by było kiepsko

szczepan zapodajwa fotki jakies

a siekier tez ma ich od ch** i ciut ciut wiec niech tez zapodaje

Zostaw komentarz:

• Łysolek
    odpowiedział(a)
    zajebisty wyjazd , dzięki dla organizatorów autokaru :+:

Zostaw komentarz:

• Grochów
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez szczepan
    spotaklem ekipa autobusowa pare pare razy po drodze mam nawet foty
    Wrzuć jakieś foto ... :P

Zostaw komentarz:

• szczepan
    odpowiedział(a)
    spotaklem ekipa autobusowa pare pare razy po drodze mam nawet foty

Zostaw komentarz:

• Tupcia
    odpowiedział(a)
    ŁEeeee... już pojechaliście!!!!!
    A ja kurna tez mialam jechać... Bilet miałam, a teraz jego szczęsliwą posiadaczka jest Natalia...
    ****** - czy zawsze musze być chora wtedy kiedy nie trzeba????

Zostaw komentarz:

• m84
    odpowiedział(a)
    hmm czemu piszesz mb84? w moim nicku nie ma b taka mała uwaga..A co do meczu to ja jestem wręcz pewien że bedzie super i dlatego z każdą chwilą coraz bardziej żałuję ze nie jadę. Ale naprawdę nie dałbym rady. Jak mi sie ciężko chodzi a jak bym dostał nawet przypadkowo i wcale nie mocno w operowane miejsce to nie czułbym sie za dobrze...Bawcie się dobrze chłopaki i dziewczyny w PłockuTen mecz musi przejść do historii...

Zostaw komentarz:

• *PRZEMO*
    odpowiedział(a)
    no coz mb84 szybkiego powrotu do zdrowia

a meczyk mam nadzieje ze bedzie spoko a konkretnie to ma byc doping na maxxxxaaaaaa :999:
    Legiiaaaaaaaaaa Golll
    ale sie nakreciłem ::

Zostaw komentarz:

• m84
    odpowiedział(a)
    Ja miałem też jechać ale we już w poniedziałek miałem ostre bóle brzucha a we wtorek okazało się że to wyrostek i miałem operację. Dlatego z dużym żalem ale nie jade do Płocka chociaż bardzo chciałem..Tym co jadą życzę super meczyku..Łysolek pozdro

Zostaw komentarz:

• Łysolek
    odpowiedział(a)
    oki jestem chory wiec pić raczej nie będę :/

Zostaw komentarz:

• *PRZEMO*
    odpowiedział(a)
    Słuchajta ludy!!!!
    wszyscy wiedza skad autokar odjezdza i o ktorej!! wiec prosze sie stawic punktualnie!

odprawiac nas bedzie pewnie baba z PTTK :/ ta ktora nam autokar wynajmuje (pytała sie o sprzet w plecakach :buhaha: )
    wiec wejzcie ze soba dowod osobisty badz legitymacje, (edzie ona wpisywała nas na liste, nie wiem po co ale tak chciała)

niech nikt mi nie przyjdzie nawalony!!!!!! poniewaz to moze sie dla niego zle skoczyc,

prosze zabrac ze soba prowiant...
    no i najwaznijesze zachowywac sie kulturalnie jak na kibicow LEGII WARSZAWA przystało!!!!!!

powrot planowany jak najszybciej, a wysiadka to nie wiem tam gdzie bedzie wygodnie

Zostaw komentarz:

• MaxyM
    odpowiedział(a)
    Majas - zedytowałem ci numer telefonu - nie podawaj takich rzeczy na forum. :::

Jak ktos bedzie mial miejsce to sie z toba skontaktuje przez gg lub przez prywatna wiadomosc.

pozd.

Zostaw komentarz:

• Jastrząb
    odpowiedział(a)
    Potrzebuję miejscówki

Kupiłem bilet, potrzebuję miejsca gdziekolwiek - autokar, bus, auto. Kontakt na maila albo tel ******* :fu:

Zostaw komentarz:

• pijak
    odpowiedział(a)
    Siekier.. Siekier... hmmm nie mam Cie na liście...
    nie no żartuje Kaba(L) sie wycofał, wiec jak ktoś reflektuje to ja jutro do 14 przyjmuje ew. zamówienia mamy jeszcze ok 3 miejsc siedzących

Zostaw komentarz:

• Kaba(L)
    odpowiedział(a)
    wyjasnilem osobiscie wszystko z pijakiem,

narka, pozdrawiam

Zostaw komentarz:

• Łysolek
    odpowiedział(a)
    mnie bedzie reprezentowac Natalia

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X