Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lista chętnych do autokaru na Płock

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Lista chętnych do autokaru na Płock

Ponieważ robi się mały bałagan, a pewien pozytywny wyjazdowy zapał szkoda by było zmarnować, postanowiłem otworzyć oddzielny temat.
    Prosiłbym tu o wpisy (w temacie, na priv) osoby, które są pewne że pojadą(czy nawet mają już bilet) a chciałyby pojechać w miłym forumowym gronie. Jeżeli ktoś z waszych znajomych też jest już pewien, że chciałby jechać w takim autokarze, możecie to też zaznaczyć. Gdy będzie odpowiednia ilość osób, sądzę, że można by wtedy poszukać łatwiej jakiegoś transportu za pośrednictwem 'osób kompetentnych' '8 .

Aktualny licznik:
    1. Siekier
    2-5. Vit +3 kolegów
    6-7. Fred18 +1
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

biletu jeszcze nie mam ale jade na Legie kupić w we wtorek ! I do Płocka jade na sto procent więc pisze się na autokar ! daj znać co i jak jak będzie już wszystko wiadomo ! eLo
    Czy wygrywasz czy nie ja i tak Kocham cię !
    e(L)o

Komentarz

witaka ja dzis bede rozmawial z ludzmi odemnie i prawdopodobne jest to ze 7 os od nas czy 8 ....
      dam znac po dzisiejszum meczu

Komentarz

Ja jade z dwoma kolegami (jak narazie) może sie grupa powiększy, ale wtedy bede pisać!!!
        Z pokolenia na pokolenie
        Saska (L) Kępa
        Legioniści

Komentarz

a jaki chajs przygotować ... ?

Komentarz

Ja razem z moimi kolegami tez sie pisze na ten autokar! Jest nas 4 (slownie:czterech). Kontakt: gg 3352402
            Moja jedyna Miłość...

Komentarz

Wstepnie bylbym zainteresowany,jesli bede mial kase na bilet w przyszlym tygodniu to kupie.
              Do kiedy ostatecznie trzeba byloby sie zadeklarowac na ten autokar?Jakby co to kontakt na mnie :havelock@poczta.onet.pl

plus jeszcze jeden kumpel by jechal

Komentarz

Chciałbym się dowiedzieć o jakiś namiar na autokar gdyż sam mam straszną liczbę chętnych a nikt nie chce wynajać :fu: .Najwyżej pojadę autem
                Nieważny dla nas rywal jest,liczy się Legia CWKS!!

Komentarz

Mam juz bilet i z checia zalapie sie do autokaru.Czekam na rozwiniecie tematu na gg lub priv.Jade na 100%

Komentarz

]Ja jade do płocka na 754% z waszym autokarem , czy bez niego, także na waszą propozycję sie piszę oeta: . Ze mną 2 kumpli. Radze jednak sie pośpieszyc :rider: z organizacją bo potem ludzie sie bedą wykruszać ijany: iwo2: ijaki:

Komentarz

cena

jaki jest całkowity koszt takiej imprezy? Chodzi mi o bilet i autokar
                      Ja kocham Legie, La La La La La La, Ja kocham Legie, La La La La La La, Ja kocham Legie, La La La La La La CWKSSS !!!

Komentarz

No włąsnie podaj cene tej przyjemności, bo wszytsko inne podałeś!!!
                        Z pokolenia na pokolenie
                        Saska (L) Kępa
                        Legioniści

Komentarz

Ja nie jestem organizatorem :/
                          Chodziło mi o zrobienie listy osób, wtedy już nie byłoby takim problemem zorganizowanie transportu...
                          podpis cyfrowy <--------
                          ================
                          Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Zamieszczone przez Raffi
                            Ja nie jestem organizatorem :/
                            Chodziło mi o zrobienie listy osób, wtedy już nie byłoby takim problemem zorganizowanie transportu...
                            ?? to jak to będzie lista się zrobi a autokaru nie będzie ?! ja mam nadzieje że ktoś go wynajmnie ! ja już zrezygnowałem z innego transportu i mam nadzieje że się wybierzemy tym autokarem bo jeżeli nie to będzie lipa z moim dojazdem na Wisłe ! :fu:
                            Czy wygrywasz czy nie ja i tak Kocham cię !
                            e(L)o

Komentarz

Tak czy inaczej cała zbiórka będzie o 14:00 w sotote w dniu wyjazdu i tam się popakują ludzie jak tutaj nie zrobimy tego autokaru!!! Na pewno wszsyc jakoś dojada na ten mecz
                              Z pokolenia na pokolenie
                              Saska (L) Kępa
                              Legioniści

Komentarz

Pracuję...
                              X