Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lista chętnych do autokaru na Płock

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Dziubek
    odpowiedział(a)
    Tak czy inaczej cała zbiórka będzie o 14:00 w sotote w dniu wyjazdu i tam się popakują ludzie jak tutaj nie zrobimy tego autokaru!!! Na pewno wszsyc jakoś dojada na ten mecz

Zostaw komentarz:

• Siekier
    odpowiedział(a)
    Zamieszczone przez Raffi
    Ja nie jestem organizatorem :/
    Chodziło mi o zrobienie listy osób, wtedy już nie byłoby takim problemem zorganizowanie transportu...
    ?? to jak to będzie lista się zrobi a autokaru nie będzie ?! ja mam nadzieje że ktoś go wynajmnie ! ja już zrezygnowałem z innego transportu i mam nadzieje że się wybierzemy tym autokarem bo jeżeli nie to będzie lipa z moim dojazdem na Wisłe ! :fu:

Zostaw komentarz:

• Raffi
    odpowiedział(a)
    Ja nie jestem organizatorem :/
    Chodziło mi o zrobienie listy osób, wtedy już nie byłoby takim problemem zorganizowanie transportu...

Zostaw komentarz:

• Dziubek
    odpowiedział(a)
    No włąsnie podaj cene tej przyjemności, bo wszytsko inne podałeś!!!

Zostaw komentarz:

• -=CoReY=-
    odpowiedział(a)
    cena

jaki jest całkowity koszt takiej imprezy? Chodzi mi o bilet i autokar

Zostaw komentarz:

• Muranowiak
    odpowiedział(a)
    ]Ja jade do płocka na 754% z waszym autokarem , czy bez niego, także na waszą propozycję sie piszę oeta: . Ze mną 2 kumpli. Radze jednak sie pośpieszyc :rider: z organizacją bo potem ludzie sie bedą wykruszać ijany: iwo2: ijaki:

Zostaw komentarz:

• Cypis
    odpowiedział(a)
    Mam juz bilet i z checia zalapie sie do autokaru.Czekam na rozwiniecie tematu na gg lub priv.Jade na 100%

Zostaw komentarz:

• Długi123
    odpowiedział(a)
    Chciałbym się dowiedzieć o jakiś namiar na autokar gdyż sam mam straszną liczbę chętnych a nikt nie chce wynajać :fu: .Najwyżej pojadę autem

Zostaw komentarz:

• BBB
    odpowiedział(a)
    Wstepnie bylbym zainteresowany,jesli bede mial kase na bilet w przyszlym tygodniu to kupie.
    Do kiedy ostatecznie trzeba byloby sie zadeklarowac na ten autokar?Jakby co to kontakt na mnie :havelock@poczta.onet.pl

plus jeszcze jeden kumpel by jechal

Zostaw komentarz:

• vit
    odpowiedział(a)
    Ja razem z moimi kolegami tez sie pisze na ten autokar! Jest nas 4 (slownie:czterech). Kontakt: gg 3352402

Zostaw komentarz:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    a jaki chajs przygotować ... ?

Zostaw komentarz:

• Dziubek
    odpowiedział(a)
    Ja jade z dwoma kolegami (jak narazie) może sie grupa powiększy, ale wtedy bede pisać!!!

Zostaw komentarz:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    witaka ja dzis bede rozmawial z ludzmi odemnie i prawdopodobne jest to ze 7 os od nas czy 8 ....
    dam znac po dzisiejszum meczu

Zostaw komentarz:

• Siekier
    odpowiedział(a)
    biletu jeszcze nie mam ale jade na Legie kupić w we wtorek ! I do Płocka jade na sto procent więc pisze się na autokar ! daj znać co i jak jak będzie już wszystko wiadomo ! eLo

Zostaw komentarz:

• Raffi
    rozpoczął temat Lista chętnych do autokaru na Płock

Lista chętnych do autokaru na Płock

Ponieważ robi się mały bałagan, a pewien pozytywny wyjazdowy zapał szkoda by było zmarnować, postanowiłem otworzyć oddzielny temat.
    Prosiłbym tu o wpisy (w temacie, na priv) osoby, które są pewne że pojadą(czy nawet mają już bilet) a chciałyby pojechać w miłym forumowym gronie. Jeżeli ktoś z waszych znajomych też jest już pewien, że chciałby jechać w takim autokarze, możecie to też zaznaczyć. Gdy będzie odpowiednia ilość osób, sądzę, że można by wtedy poszukać łatwiej jakiegoś transportu za pośrednictwem 'osób kompetentnych' '8 .

Aktualny licznik:
    1. Siekier
    2-5. Vit +3 kolegów
    6-7. Fred18 +1
Pracuję...
X