Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lista chętnych do autokaru na Płock

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

7 osób od nas

przemo i dlugi nie ma was na gg narazie ja jestem caly dzien dzis to sie z wami skontaktuje mam nadzieje p.s po raz kolejny powtarzam od nas 7 osób Lakers któremuś z was wczoraj wysyłał liste bedziemy na 10000000 procent
    Legia i wszystko jasne

Komentarz

Re: 7 osób od nas

Zamieszczone przez legionista2
      przemo i dlugi nie ma was na gg narazie ja jestem caly dzien dzis to sie z wami skontaktuje mam nadzieje p.s po raz kolejny powtarzam od nas 7 osób Lakers któremuś z was wczoraj wysyłał liste bedziemy na 10000000 procent

sproboj zlapac ich na priv'a

Komentarz

Ok panowie,to razem jest nas już 33,zostało tylko 17 miejsc więc się spieszyć,prawdopodobnie z Shorinem załatwimy 2 autokar bo 17 miejsc to ja sam już potrzebuje.Przemo odezwij się na gg lub zadzwon.
        1. *PRZEMO*
        2. pijak
        3. radek
        4. iwaszko
        5. przemek
        6. przemek
        7. kumpel przmka
        8. siekier
        9. wacha
        10. czumak
        11. kowal
        12. haszek
        13. długi
        14. goski siostra
        15. kumpel długiego
        16. kumpel długiego 2
        17. cypis
        18. vit
        19. kumpel vita
        20. kumpel vita2
        21. kumpel vita3
        22. kumpel vita4
        23. fred 18
        24. m84
        25. kumpel m84
        26. kumpel 2 m84
        27.goście od Legionisty2
        28.goście od Legionisty2
        29.goście od Legionisty2
        30.goście od Legionisty2
        31.goście od Legionisty2
        32.goście od Legionisty2
        33.goście od Legionisty2
        Nieważny dla nas rywal jest,liczy się Legia CWKS!!

Komentarz

2 miejscówki dla mnie prosze! Pisałem priv do Przema, mam nadzieje, ze miejsca sa. Wiec dziekowa i do zabaczenia w Płocku!

pzdr
          *JKL*

Komentarz

Re: 7 osób od nas

Zamieszczone przez legionista2
            dzieki chce powiedzec ze bedzemy mieli jeszcze jedna osobe ale to sie wyjasni wieczorem do konca

Komentarz

Ja też

Ja tez chciałbym być na tej liście, oraz moich 4 kolegów. Na sto procen wszyscy chcemy jechać do Płocka ale nie mamy jak, Jak moge się dopisać do tej listy?

Komentarz

1. *PRZEMO*
                2. pijak
                3. radek
                4. iwaszko
                5. przemek
                6. przemek
                7. kumpel przmka
                8. siekier
                9. wacha
                10. czumak
                11. kowal
                12. haszek
                13. długi
                14. goski siostra
                15. kumpel długiego
                16. kumple długiego 2
                17. cypis
                18. vit
                19. kumpel vita
                20. kumpel vita2
                21. kumplevita3
                22. kumpel vita4
                23. fred 18
                24. mb84
                25. kumpel mb 84
                26. kumpel 2 mb84
                27. koko
                28. lakers
                29. kumpel lakersa
                30. kumpel2 lakersa
                31. kumpel3 lakersa
                32. kumpel4 lakersa
                33. kumpel5 lakersa
                34. kupel 6 lakersa
                35. nikos
                36. kumpel nikosa
                37. znajomy pijaka
                38. znajomy2 piajka

lista przedstawia sie nastepujaco!
                zeby zapisac sie prosze na priva. prosze o osoby takie ktore na 1100% jada i nie sa zapisane na inne autokary badz busy,
                przewiduje wpłate zaliczki wiec moze sie spoktkamy w czwartek bbadz piatek zeby czesciowo zebrac fundusze ale to jeszcze sie dokonaca pozniej ustali
                pozdrawiam

Komentarz

jeżeli w NASZYM autokarze będzie komplet ( a będzie ) to ofiarowuje zainteresowanej osobie kontakt na firme, ktora gotowa jest podjąć sie realizacjii kursu do Plocka... cena oscyluje w okolicach 20 zika za łebka, wiec jest to cena jak najbardzie przystępna... wiec jakby co wkrecać znajomych i robic dod. autokar...
                  ma nas tam być sporo
                  do grupy dołącza kolejny ziomek od Przemka=liczba miejsc sie kurczy
                  "...i na dobre i na złe"

Komentarz

Pieknie panowie,po prostu PIEKNIE!!! :+:
                    Moja jedyna Miłość...

Komentarz

Panowie u nas juz jest komplet

osoby z forum czyli: vit, cypis, fred, lakers, mb84, koko, nikos przyniesli hajc na zaliczke. piszcie na priwa to wam powiem gdzie

Komentarz

do M_I_Ga i innych chetnych : to jest mail do firmy ktora mi napisala ze są w stanie zorganizowac transport...: wigra@wigra.com.pl
                        niech jakas 1 osoba sie podejmie kontaktu z w.w. firmą, i ZORGANIZUJE 2 gi AUTOKAR!!! to jest kwestia dobrych chęci, bo jak masz transport to chetnych na 100% znajdziesz!!! dużo osób sie wacha ze wzg. na brak transportu... M_I_Gu może Ty sie podejmij... u nas jest już komplet (ave PRZEMO)
                        tylko ustalcie kto sie podejmie negocjacji z tą firmą, napisali że koszt calkowity BRUTTO!!! 850 zł do podziału na jadących (ok. pojemność 46-50 osób)
                        "...i na dobre i na złe"

Komentarz

Zamieszczone przez pijak
                          do M_I_Ga i innych chetnych : to jest mail do firmy ktora mi napisala ze są w stanie zorganizowac transport...: wigra@wigra.com.pl
                          niech jakas 1 osoba sie podejmie kontaktu z w.w. firmą, i ZORGANIZUJE 2 gi AUTOKAR!!! to jest kwestia dobrych chęci, bo jak masz transport to chetnych na 100% znajdziesz!!! dużo osób sie wacha ze wzg. na brak transportu... M_I_Gu może Ty sie podejmij... u nas jest już komplet (ave PRZEMO)
                          tylko ustalcie kto sie podejmie negocjacji z tą firmą, napisali że koszt calkowity BRUTTO!!! 850 zł do podziału na jadących (ok. pojemność 46-50 osób)
                          ni ***** nie da rady chocby ze wzgledu ze jestem "jeszcze" niepelonoletni :/

no i taki ****
                          Jeszcze nie czas, zeby odchodzic. Pozstalo tak wiele rzeczy , ktore mamy zrobic. Aby opuscic ten swiat jestesmy zbyt mlodzi. Jeszcze nie czas.....

Komentarz

Zamieszczone przez M_I_G
                            Zamieszczone przez pijak
                            ni ch** nie da rady chocby ze wzgledu ze jestem "jeszcze" niepelonoletni :/

no i taki ch**
                            to nie jest istotne, najwazniejsze zlapać kontakt z firmą zrozum że tam nikomu nie chodzi o Twoj wiek, podasz Swoje dane osobowe jako kontaktowe, a opiekuna pełnoletniego najwyżej dostaniesz od nas z autokaru (o ile nie bedzie pelnoletniej osoby- w co wątpie w Waszej ekipie)
                            w ostateczności zg[list]oś sie do Shorina, organizował jakiś bus, ale naprawde gorąco polecam zkombinowanie kolejnego autokaru!!! tak wyjdzie najtaniej
                            "...i na dobre i na złe"

Komentarz

dla osób zainteresowanych jutro pogadam z Wachą, on mial jakieś namiary na busa ok. 19 osobowego z tym że cena takiego jest wyższa bo przy ugodzie z przewoźnikiem 25-30 przy komplecie...
                              jakby co mam już jednego chetnego na taką podróż... zglaszajcie sie wiec na forum, i zrobcie ew. liste chetnych, jak bedzie spora ilość, to można pomyśleć o autokarze.
                              narazie jednak staram sie zobaczyć czy bus by sie zapełnił...
                              LISTA NA BUSik:
                              1) Robert
                              "...i na dobre i na złe"

Komentarz

ok wiec busik sie poszedl serdecznie pierdolić...
                                jedyna opcja to autokar... jak ktoś chętny niech sie wpisze... jak dziś nie bedzie min. 10-15-20 wpisów to ja sie wylączam...
                                1) Robert......
                                "...i na dobre i na złe"

Komentarz

Pracuję...
                                X