Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lista chętnych do autokaru na Płock

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez pijak
    no wiec dobra wiadomość: jest opcja bo gadalem z typem, wstepnie zglosilem zapotrzebowanie na 46 osob-takie autokary najlatwiejźć, ew. moge zmienić na 48 lub takie tam, ale to kwestia dogadania. Koszt jaki byśmy ponieśli za 46 osób, to ok. 800zł + 7% VAT
    jak pytalem to cena na głowe nie bedzie wieksza niż 20zł, przy pelnym autokarze, wiec zglaszajcie sie na priv i jakieś listy osób, bedzie wolne ok. 30 miejsc bo tyle zostanie jak przydziele znajomkom... narazie EOT i jakby co piszcie tutaj ale mądze żeby nam Polonia wjazdu nie zrobiła :>
    na ja się pisze bardzo chętnie ! daj znać co i jak tak konkretnie jak będzie wszystko wiadomo ! Jutro jade kupić bilet ! jakbyś mógł to wyślij mi na Priva potwierdzenie czy coś takiego żebym spał spokojniej eLo
    Czy wygrywasz czy nie ja i tak Kocham cię !
    e(L)o

Komentarz

http://www.legia.net/forum/viewtopic.php?p=29138#29138

Komentarz

Panowie! to jest na poważnie! Jeżeli ktoś chce jechać, niech wali na priva do pijaka bądź *PRZEMO* , pośpiech jest wskazany. Także osoby, które wcześniej się wpisywały, proszone są o potwierdzenie tego u ww. osób, o ile już tego nie zrobiły. W międzyczasie przydałaby się lista :>
        podpis cyfrowy <--------
        ================
        Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Pytanie

ja + dwóch moich kolegów na 100 % jedziemy do płocka, ale nie mamy koncepcji w jaki sposób więc jeśli to nie przekroczy 30zł na osobe to napewno się piszemy na ten autokar. jest jeszcze 3 kumpli ale oni nie są jeszcze pewni. w jaki sposób moge sie upewnić ze bede miał miejsce w tym autokarze?

Komentarz

odnosnie busa bedzie wiadomo ok 21 wiec cos sie wtey napisze
            panowie nienerwowo

Komentarz

PRZEMO czekam, czekam. Pale jednego za drugim i...czekam na happy end
              Moja jedyna Miłość...

Komentarz

Zamieszczone przez vit
                PRZEMO czekam, czekam. Pale jednego za drugim i...czekam na happy end
                to tak jak ja
                Czy wygrywasz czy nie ja i tak Kocham cię !
                e(L)o

Komentarz

A wiec sprawa wyglada nastepujacao!!
                  pijak gadał z typkiem typ sie wykrecił powiedział ze nie załtawi autokaru zostawił ze 20 telefonow, jutro bedziemy dzwonic i bedziemy szukac mozliwosci tak zeby nie zostac na lodzie.

jutro sam bede dzwonił i cos sie mnoze załawi naraize mamy pewne na 1000% 20 osob (siekier tez jestes vit ty + 4 twoich kumpli) reszte ma załatwic długi ale narazie to zsostawmy na boku poniewaz mysle ze osoby sie uzbieraja

skład narazie na boku zostaje, najwazniejszy autokar jutro bede dzownił jak juz mowiłem pijak i długi trez uruchomili kontakty wiec moze cos do piatku sie załatwi a narazie pozdrawiam i nienerwowo poniewaz chorubstwo jakies złapiecie '8

sory za błedy ale sam sie denerwuje

Komentarz

no ja sie pisze z 7 osobami !
                    musze tylko wiedzec czy na 100% bedze autokar wiec prosze o priva jak cos bedze wiadome

Komentarz

Ja już gadałem z pijakiem i podobno trzyma dla mnie 2 miejsca. Ja bym się na to zdecydował tylko że muszę jakoś jutro jak najwcześniej wiedzieć czy ten autokar w końcu będzie. Bo jeśli tak to ja jade plus mój kumpel i jakby się udało to jeszcze jedno miejsce...Czyli po prostu potrzebuję 3 miejscówek...Tylko jutro powiedzcie dokładniej co i jak.
                      Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

Chłopaki staramy się o autokar ja,Pijak i Przemo i za wszelką cenę chcemy by on był.Jak macie jeszcze paru kolesi to chętnie,to wezmiemy 2 autokar z Shorinem bo on ma 20 osób.Kołujcie ludzi a my pracujemy nad transportem i w jakiś sposób dostaniemy się wszyscy do tego Płocka!!
                        Nieważny dla nas rywal jest,liczy się Legia CWKS!!

Komentarz

na teraz to bedziemy lookać kto sie pierwszy zgłosił... chyba jescze nie ma kompletu jeśli chodzi o ten planowany 46 osobowy, po prostu dziś sie podzwoni w kilkanaście miejsc i sprawdzi... chlopaki dzis sa caly dzien w domu wiec piszcie do nich (Przemo, Dlugi...) na E-Legia juz nas chcieli banowac za rozpindalanie im busika...
                          żaluje ze tak puźno sie ten nasz pomysł urodził, to jest najwiekszy blad
                          wszedzie kwestia rozbija sie o wolny autokar... ale ludzie chcacy zarobic coś wynajmują już swój sprzet na dlugo przed kursem-z tąd nasze problemy...
                          "...i na dobre i na złe"

Komentarz

Udało sie!! mamy autokar gosc z którym rozmawiałem zgodził sie zawiesc grupe kibicow. na mecz teraz kwestia zapełnienia listy. autokar jest 50 osobowy. lista

1przemo
                            2pijak
                            3-11 nasi znajomi
                            12 siekier
                            13-16 długi z znajomymi
                            17 cypis
                            18-22 vit z 4 kumplami
                            23 fred18
                            24-26 m84 z dwoma kumplami

reszta na chwile dizsiejsza jest wolna..
                            prosze o zgłaszanie sie do mniena GG badz na priv.

tylko!!!!zeby nie było ze ktos nie przyjdzie!! osoby ktore sie do mnie zgłaszaja maja byc na 13000% pewne zeby nie było wtopy

mijjsce podstawienia autokaru pozniej sie ustali i bede kazdemu pisał na GG badz priv.pozdrawiam
                            *PRZEMO*

a bajwazniejsze koszt biletu to 20pln

Komentarz

no teraz zrobułem tak sobie liste tak zeby nie bło nie domowien..

wpisuje tylko ja wiec zemna prosze sie kontaktowac

1. *PRZEMO*
                              2. pijak
                              3. radek
                              4. iwaszko
                              5. przemek
                              6. przemek
                              7. kumpel przmka
                              8. siekier
                              9. wacha
                              10. czumak
                              11. kowal
                              12. haszek
                              13. długi
                              14. goski siostra
                              15. kumpel długiego
                              16. kumple długiego 2
                              17. cypis
                              18. vit
                              19. kumpel vita
                              20. kumpel vita2
                              21. kumplevita3
                              22. kumpel vita4
                              23. fred 18
                              24. mb84
                              25. kumpel mb 84
                              26. kumpel 2 mb84

p.s autobus to jakies volvo wiec ***** nie zniszczyc kontakt moze przydac sie na pozniej
                              punkt pierwszy z regulaminu!!!
                              pijemy tylko Kró(L)ewskie

Komentarz

Zamieszczone przez *PRZEMO*
                                Udało sie!! mamy autokar gosc z którym rozmawiałem zgodził sie zawiesc grupe kibicow. na mecz teraz kwestia zapełnienia listy. autokar jest 50 osobowy. lista

1przemo
                                2pijak
                                3-11 nasi znajomi
                                12 siekier
                                13-16 długi z znajomymi
                                17 cypis
                                18-22 vit z 4 kumplami
                                23 fred18
                                24-26 m84 z dwoma kumplami

reszta na chwile dizsiejsza jest wolna..
                                prosze o zgłaszanie sie do mnie na GG badz na priv.

tylko!!!!zeby nie było ze ktos nie przyjdzie!! osoby ktore sie do mnie zgłaszaja maja byc na 13000% pewne zeby nie było wtopy

miejsce podstawienia autokaru pozniej sie ustali i bede kazdemu pisał na GG badz priv.pozdrawiam
                                *PRZEMO*

a najwazniejsze koszt biletu to 20pln
                                dopisz do tej listy 7 osób od lakersa bedziemy na 100 procent!!!!!! trza jakas zaliczke wplacic?? Napiszcie szczegóły i dodajcie nas do listy!! Chce wiedziec czy na 100 procent jestesmy juz w tym autokarze
                                Legia i wszystko jasne

Komentarz

Pracuję...
                                X