Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lista chętnych do autokaru na Płock

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Ja jednak odpadam. Jade furą.
    Z tego,co wyliczyłem to ten jelcz ze strony,którą podał m84 wyjdzie ok.10-12 zł na osobę,napewno nie więcej niż 15,można sie chyba dogadać,a i osób więcej skręcić...50 osób spokojnie może jechac...
    WarsaW FanS On TouR

http://www.sfd.pl/1/images/20030412143525.jpg

Komentarz

Właśnie dlatego podałem adres tej strony bo to była najtańsza oferta w necie jaką ja osobiście znalazłem. Tylko że ja nie wiem jak ten Jelcz wygląda i czy dana firma by zawiozła nim kibiców. No ale jak ktoś chciałby zorganizować autokar to może spróbować właśnie z tej strony bo jest naprawdę tanio...Więc kombinujcie coś i zróbmy wszystko żeby Nasz sektor byl pełniutki a nawet lepiej pozdro!
      Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

Dawajcie dawajcie,autokar nie ważne jak wygląda,ważne by jechał.Niech ktoś się tego podejmie i bieerze znajomych,znajdzicie przecież 40 osób.Ja sam załatwiam inny autokar więc się tym nie zajme ale niech ktoś wezmie się do roboty tylko dbajcie o porządek.Musi to być tak zorganizowane by kierowca miał ochotę pojechać potem znów na mecz,ja staram się tak robić,musimy wspólnie dbac o porządek.Jak ktoś chce być wieśniak to proszę bardzo,niedaleko Warszawy jest (jeszcze) 1 ligowy klub z piękną krytą trubuną a i maszty od paru miesięcy robią,może nawet kiedyś do nich prąd doprowadzą bo na wsiach kradną kable elektryczne z słupów :buhaha:
        Nieważny dla nas rywal jest,liczy się Legia CWKS!!

Komentarz

Zamieszczone przez Długi123
          Dawajcie dawajcie,autokar nie ważne jak wygląda,ważne by jechał.Niech ktoś się tego podejmie i bieerze znajomych,znajdzicie przecież 40 osób.Ja sam załatwiam inny autokar więc się tym nie zajme ale niech ktoś wezmie się do roboty tylko dbajcie o porządek.Musi to być tak zorganizowane by kierowca miał ochotę pojechać potem znów na mecz,ja staram się tak robić,musimy wspólnie dbac o porządek.Jak ktoś chce być wieśniak to proszę bardzo,niedaleko Warszawy jest (jeszcze) 1 ligowy klub z piękną krytą trubuną a i maszty od paru miesięcy robią,może nawet kiedyś do nich prąd doprowadzą bo na wsiach kradną kable elektryczne z słupów :buhaha:
          Skołować te 50 osób to raczej nie bedzie problem.Kierowca wcale nie musi wiedzieć,że jedziecie na mecz,jak nikt nie będzie siał przypału to bedzie dobrze. Tam jest zdjęcie tego autokaru -- wygląda dobrze .
          Więc jesli naprawde duzo osób stąd chce jechać,a nie ma transportu to próbujcie ! ! !
          WarsaW FanS On TouR

http://www.sfd.pl/1/images/20030412143525.jpg

Komentarz

No racja racja jest zdjęcie tego Jelcza. Ja nawet nie przylukałem. Tu jest link jakby ktoś chciał zobaczyć jak wygląda ten autokar http://www.ztisze.pl/autobusy/?op=1&aut=3

Moim zdaniem jak ktoś chce zorganizowac autokar to tu wychodzi naprawde tanio
            Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

*****... panowie, ja nie wiem czy pojazde ale postaram sie zorganizowac ten ****** autokar (-y) z Przemem od jutra sie tym zakrecimy powazniej, dziś napisalem do 2 firm, czekam na odp. od nich...
              jeżeli koszt autokaru zamknie sie w 20zika to jade..
              tyle w tym temacie
              a co do jakosci autokaru to mnie to jebie, byle by sie dotelepał
              mapisze do tych ludków c podał m84... i jutro powiem co i jak...
              "...i na dobre i na złe"

Komentarz

m84 ta strona z republiką odpada bo to max 16+2 wiec mało... wiec drogo...
                ale jak coś znajdziesz to tu wżucaj a ja sie mailem/teklefonem pobawie...
                "...i na dobre i na złe"

Komentarz

z republika?ja mowilem o tej stronce-->
                  http://www.ztisze.pl/autobusy/?op=1&aut=1

Wejdz tam i zobacz jaki tani jest Jelcz T-120 i jest w nim 48 miejsc takze sporo. I jak ktos juzwyliczyl to by wyszlo kolo 12 zloty za osobe. Moim zdaniem warto sie cos wiecej dowiedziec bo jakby naprawde byla taka niska oplata to nawet na przyszlosc bedzie wiadomo...Wiec jak chcesz pijak to sprawdz ta strone..

Komentarz

Moge probowac cos zalatwic, ale musze wiedziec czy jeszcze jest sens cos kombinowac
                    Mistrzem Polski jest Legia...!!!

Komentarz

Jezeli sa jeszcze chetni ktorzy nie maja transportu niech dadza znac na maila: legia.88@wp.pl. Sprobuje w jednej firmie transportowej, ale nie daje 100% gwarancji... Wszystko wyjasni sie jutro
                      Mistrzem Polski jest Legia...!!!

Komentarz

Zamieszczone przez m84
                        z republika?ja mowilem o tej stronce-->
                        http://www.ztisze.pl/autobusy/?op=1&aut=1

Wejdz tam i zobacz jaki tani jest Jelcz T-120 i jest w nim 48 miejsc takze sporo. I jak ktos juzwyliczyl to by wyszlo kolo 12 zloty za osobe. Moim zdaniem warto sie cos wiecej dowiedziec bo jakby naprawde byla taka niska oplata to nawet na przyszlosc bedzie wiadomo...Wiec jak chcesz pijak to sprawdz ta strone..
                        oka to ta strona jest moja, Przemo obczaja też inne wiec jutro po południu coś wiedzieć bedziemy, jutro tam dzwonie i wypytam, ok. 13 już powinienem wiedzieć, o ile ta firma istnieje jeszcze
                        "...i na dobre i na złe"

Komentarz

spokojna jak sa chetni to i autokar sie znajdzie, jutro bedziemy z pijakiem cos organizowac i nabierzaco informowac o poczynaniach

Komentarz

Pokręcicie się po gazecie wyborczej.Ja znalazłem tam ogłoszenie i jest duża sznsa,że pojedzie autokar 40 osobowy i to strasznie tanio,zapłacimy po 15 zł od osoby,niestety mam już tylu chętncy więc chyba nikogo nie wezmę,jak coś dam znać,ale was namawiam byście porozmawiali z prywatnymi osobami.Najwyżej ściemniajcie z celem wycieczki,zapłacicie zaliczke albo z góry za wyjazd i kierowca nie będzie miał wyjścia a być na meczu trzeba!!

Komentarz

no wiec dobra wiadomość: jest opcja bo gadalem z typem, wstepnie zglosilem zapotrzebowanie na 46 osob-takie autokary najlatwiejźć, ew. moge zmienić na 48 lub takie tam, ale to kwestia dogadania. Koszt jaki byśmy ponieśli za 46 osób, to ok. 800zł + 7% VAT
                              jak pytalem to cena na głowe nie bedzie wieksza niż 20zł, przy pelnym autokarze, wiec zglaszajcie sie na priv i jakieś listy osób, bedzie wolne ok. 30 miejsc bo tyle zostanie jak przydziele znajomkom... narazie EOT i jakby co piszcie tutaj ale mądze żeby nam Polonia wjazdu nie zrobiła :>
                              "...i na dobre i na złe"

Komentarz

Brawo stary!!Ja staram się też o autokar jednak mam komplet już.Ze swojej strony dodam byście wszyscy utrzymali jak najlepszy porządek,nie może byc śmieci ani tym bardziej zniszczeń.Podaj najlepiej tutaj swój nr gg,meila i komórkowy lub domowy tel. to łatwiej wam będzie dotrzeć!A mam pytanko,z jakiej firmy ci się udało?Jak możesz napisz.
                                Pozdro

Komentarz

Pracuję...
                                X