Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lista chętnych do autokaru na Płock

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Ja bym chetnie pojechal, ale tez najpierw chcialbym znac cene tej
    przyjemnosci.
    Czy pod stadionem jest gdzie zaparkowac (ale tak zeby niezadowolony
    z wyniku petrowiec nie wyzyl sie na samochodzie)? Bo jak nie autokarem,
    to moze sprobuje fura.

Komentarz

to jak cos to ja zgłaszam do autokary 6 osób.legiunia@wp.pl
      ZNIENAWIDZENIA W POLSCE , UWIELBIANI W WARSZAWIE ! WARSZAWA MOJIM MIASTEM , WO(L)A MOJA DZIELNICĄ , LEGIA MOJĄ MIŁOŚCIĄ !

Komentarz

Zamieszczone przez fanatic wola
        to jak cos to ja zgłaszam do autokary 6 osób.legiunia@wp.pl
        A na www.legia.net już masz bana??

Komentarz

"Stowarzyszenie Sympatyków Legii Warszawa organizuje 2 autokary do Płocka. Cena biletu wynosi: 20zł (za przejazd) + 15zł (bilet na mecz). Informujemy jednocześnie, że bilety na autokar będą mogli kupić jedynie posiadacze wejściówek na mecz.
          We wtorek, między 14 a 17 bilety na autokar kupować będą mogli wyłącznie członkowie Stowarzyszenia. W środę i czwartek prowadzona już będzie sprzedaż "otwarta". Ilość miejsc w autokarach ograniczona: 96."

to jest ten autokar na który my się piszemy czy to co my organizujemy to jest co innego ? i będziemy mieli swój ?
          Czy wygrywasz czy nie ja i tak Kocham cię !
          e(L)o

Komentarz

Zamieszczone przez Siekier
            "Stowarzyszenie Sympatyków Legii Warszawa organizuje 2 autokary do Płocka. Cena biletu wynosi: 20zł (za przejazd) + 15zł (bilet na mecz). Informujemy jednocześnie, że bilety na autokar będą mogli kupić jedynie posiadacze wejściówek na mecz.
            We wtorek, między 14 a 17 bilety na autokar kupować będą mogli wyłącznie członkowie Stowarzyszenia. W środę i czwartek prowadzona już będzie sprzedaż "otwarta". Ilość miejsc w autokarach ograniczona: 96."

to jest ten autokar na który my się piszemy czy to co my organizujemy to jest co innego ? i będziemy mieli swój ?
            Przecież masz napisane, że to Stowarzyszenie organizuje

Komentarz

Ja się wstepnie pisze,ale nie daje stu %,bo może furą pojade...
              Wpisz mnie na liste + 4 osoby. Jeśli coś się zmieni to dam znać .
              WarsaW FanS On TouR

http://www.sfd.pl/1/images/20030412143525.jpg

Komentarz

Zamieszczone przez Mrozik
                Zamieszczone przez Siekier

Przecież masz napisane, że to Stowarzyszenie organizuje
                tylko tak na wszelki wypadek pytam żeby nie było nie jasności
                e(L)o

Komentarz

ja plus na pewno moj jeden kumpel bym sie pisal na ten wyjazd z Wami. Tylko ze szkoda ze niewiadomo jakie beda koszta autokaru..Jak np. 15 zl to jade bez zastanowiena...Raffi nie mozesz sie jakos dowiedziec szczegolow?
                  Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

Autokar wyjdzie pewnie 25zl.Obok stadionu jest gdzie zaparkowac.
                    Ja jede na stuwe ale na ten autokar jeszcze na razie sie nie przybijam.
                    Legia & Zagłębie !!!

Komentarz

Niestety nie uda mi się jednak pojechać do Płocka :fu:
                      Autokar miałby zapewne szansę wyjśc przy odpowiedniej liczbie osób, ale trzeba by się było konkretnie tym zająć zaś ja akurat nie jestem w stanie
                      podpis cyfrowy <--------
                      ================
                      Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

Stary,ja ci moge załatwić zapełnienie autkaru,chętnych jestv pełno tylko ciężko aotokar załatwić,sam szukam bo mam tylu chętnych ale jest problem,wstępnie się dogadałem ale nie wiem czy to wypali.Więc nie myśl o osobach bo to pryszcz,myśl o autokarze
                        Nieważny dla nas rywal jest,liczy się Legia CWKS!!

Komentarz

no to jednym słowem lipa z tymi busami ! zastanawiam się teraz czy tam jechać bo w ciemno to mi się zabardzo nie widzi ! kuxwa
                          e(L)o

Komentarz

Starajcie się o busy i autokary.Nie rozmawiałem jeszcze z tymi firmami,macie strony internetowe: http://www.rentbus.republika.pl ; http://www.wigra.com.pl :http://www.supertrans.pl .Zawsze możecie powiedzieć,ze jedziecie np na zjazd studentów czy coś.Wpłacicie zaliczkę,gość przyjedzie,dacie mu reszte kasy i wyboru miec nie będzie
                            Nieważny dla nas rywal jest,liczy się Legia CWKS!!

Komentarz

hehe to sprawdz sobie ta strone i oferte na niej-->
                              http://www.ztisze.pl/autobusy/?op=1&aut=1

Do Jelcza wejdzie 48 osob a zobacz jaki tani jestPoza tym ta firma jest Warszawska...
                              Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

To w końcu będzie tan autokar, bo nie wiem czy mam się deklarować czy kombinować inny dojazd do Płocka.
                                Słowa są zbędne... tej miłości opisać nic nie jest w stanie... (L)

Komentarz

Pracuję...
                                X