Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Swit

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Swit

Czy kibice eLki maja w planach wpasc do nowego dworu na mecze jakies jak juz bedzie u nas oswietlenie? Dzieki za odpowiedz, mam nadzieje ze to dobre miejsce na forum...

Re: swit

Zamieszczone przez lider
    mam nadzieje ze to dobre miejsce na forum...
    Teraz już tak.
    Nieznani Sprawcy

Komentarz

Ja napewno przyjade,na jakiś "dobry" zespół
      Pzdr Brevery
      "Stoje z nim oko w oko
      I lache na niego kłade
      Bo on dobrze wie
      Co znaczy nasze CHWDP..."

Komentarz

a może i ja sie wybiorę... 8o
        Groclinie drżyj, City nadchodzi!!!
        http://www.denhaagfc.nl/games/ajaxspel.swf

Komentarz

Re: swit

Zamieszczone przez lider
          Czy kibice eLki maja w planach wpasc do nowego dworu na mecze jakies jak juz bedzie u nas oswietlenie? Dzieki za odpowiedz, mam nadzieje ze to dobre miejsce na forum...
          Jak nie bedzie to kolidowalo z naszymi meczami lub dobrymi meczami zgód to napewno sie na cos dobrego do Was wybiore
          WarsaW FanS On TouR

http://www.sfd.pl/1/images/20030412143525.jpg

Komentarz

może kiedyś jak wyzdrowieję i jak mnie Hadaj przestanie denerwowac tekstami Świt to filia Legii.
            qrwa spierdalam z powrotem do łózkabo mi zimno. do zobaczenia w płocku.

Komentarz

nio to good zapraszam w imieniu naszych kibicow i do zobaczenia w wwce :cf0:

Komentarz

Hmm, na taki meczyk z Polonią Widzewem, lechem czy Wisłą to bym sie wybrał troszkie sobie :P
                Jak zostane miliarderem to kupie Legie

Komentarz

Ja napewno nie pojade,uwazam ze takie kluby jak Swit,Amica czy Groklajn /bez tradycji,kibicow/ nie zasluguja nia 1 lige i tylko zajmyja miejsce zasluzonym klubom.
                  Legia & Zagłębie !!!

Komentarz

Można pojechać na takie mecze z: Widzewem, Wisłą, Polonią, przecież to jest bardzo blisko!!!
                    Z pokolenia na pokolenie
                    Saska (L) Kępa
                    Legioniści

Komentarz

Zamieszczone przez rkwa
                      Ja napewno nie pojade,uwazam ze takie kluby jak Swit,Amica czy Groklajn /bez tradycji,kibicow/ nie zasluguja nia 1 lige i tylko zajmyja miejsce zasluzonym klubom.
                      nie obrazaj naszego FC

Komentarz

Ja się pojawie na jakimś rekonesansie... Pewnie połącze to z alkopatrolem
                        Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

Zamieszczone przez ems
                          Zamieszczone przez rkwa
                          nie obrazaj naszego FC
                          Nie obrazam tylko wyrazam swoje zdanie.Czy Swit dlatego ze jest naszym FC jest lepszy np. od Amici czy Lecznej?
                          Legia & Zagłębie !!!

Komentarz

Heh, mecze z Wartą Poznań i Garbarnią Kraków na pewno byłyby bardziej interesujace.

Komentarz

Zamieszczone przez Lolek
                              Heh, mecze z Wartą Poznań i Garbarnią Kraków na pewno byłyby bardziej interesujace.
                              Nie pisalem tylko o tradycji ale rowniez o kibicach.Wiem ze niemozliwa jest selekcja klubow pod tym wzgledem ale licze na to ze doczekam ligi zlozonej z samych klasowych klubow.
                              Legia & Zagłębie !!!

Komentarz

Pracuję...
                              X