Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Świt - Legia (kibicowsko)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Świt - Legia (kibicowsko)

No własnie, co z nimi? Gdie siedzimy, a gdzie Świt-owcy? Czy tak jak na Polonii?
    Jest już cos wiadomo?
    Dzięki za odpowiedź :+:
    Jak zostane miliarderem to kupie Legie

Re: Bilety na Świt - Legia

A ile będziesz miał tych "świtowców", zważywszy, że w większości to nasi ziomale. A poza tym do meczu jeszcze full czasu, więc sugeruję czekać spokojnie na info.

Komentarz

Chodzi o to, ze może wyciagne moją rodzinke na ten meczyk, ale oni na zyletę nie pójdą.. więc musze wiedzieć, czy na krytej będą dla nas miejsca..

BTW: z którego miejsca na Bemowie jesteś? Tak dokładniej :P

Komentarz

Moim zdaniem Kryta będzie dostępna, powód: po 1) Kibice się wymieszają, po 2) działacze Switu, nawet jeśli będzie problem przy wspólnym siedzeniu, nie będą oponować przy Krytej, dla nich też jest to interes.

BTW: Spójrz na miejsce "skąd".

Komentarz

Problem lezy w tym że ja tu w numerkach się za bardzoi na Bemowie nie orientuje, ale z tego co wiem, na lampach u mnie w bloku jest napisane Bemowo IV , więc chyba mieszkamy niedaleko siebie :P
          Ja mieszkam w tych nowych blokach zaraz obok McShita

Komentarz

Zamieszczone przez Ulthran
            Problem lezy w tym że ja tu w numerkach się za bardzoi na Bemowie nie orientuje, ale z tego co wiem, na lampach u mnie w bloku jest napisane Bemowo IV , więc chyba mieszkamy niedaleko siebie :P

A ja przystanek dalej, na rogu skrzyżowanie jest wietnamska żarłodajnia. No to w tamtych okolicach.

Komentarz

Zamieszczone przez Beny
              Zamieszczone przez Ulthran

A ja przystanek dalej, na rogu skrzyżowanie jest wietnamska żarłodajnia. No to w tamtych okolicach.
              No to mieszkasz w sumie zaraz obok mojej starej school
              Obok mojej obecnej(włascwie to tak około 300m obok) jest takie osiedle gdzie kryją się poloniści :P hehhe

No nic, jezeli będa dla nas miejsca na krytej to przyprowadze na mecz 3 nowych kibiców, w tym ojca który jest kibicem Lecha '8

Komentarz

na zdrowy rozsądek powinniśmy siedzieć wszyscy razem tam gdzie chcemy... jest tylko jedno ale....
                cieżko doszukać się objawów zdrowego rozsądku w PZPN-ie, o psiarskich nie wspominając...
                przyjemny chłód na łysym karku
                w świetle latarni butów blask

Komentarz

No dla mnie to oczywiste ze bedzie tak jak bylo z Okeciem w PP, kupujesz bilet gdzie chcesz i siadasz, dla Switu to jakies tam pieniadze zawsze wpadna, ciekawy tylko jestem cen biletu, ale mysle ze beda takie jak teraz na Grekow.
                  PIJ KROLEWSKIE BEDZIESZ WIELKI

Komentarz

Zamieszczone przez Aigel
                    No dla mnie to oczywiste ze bedzie tak jak bylo z Okeciem w PP, kupujesz bilet gdzie chcesz i siadasz, dla Switu to jakies tam pieniadze zawsze wpadna, ciekawy tylko jestem cen biletu, ale mysle ze beda takie jak teraz na Grekow.
                    Pewnie 15 zeta, czyli tak jak na Polonię, w końcu to wyjazd?

Komentarz

Działaczom Świtu zależy na dobrych kontaktach z Legią więc i nas dobrze muszą traktować. Zawsze to więcej osób na meczach u siebie a i w takim wypadku jak ten na pewno koło 9000 ludzi przyjdzie.
                      Kasa misiu, kasa! :+:
                      Groclinie drżyj, City nadchodzi!!!
                      http://www.denhaagfc.nl/games/ajaxspel.swf

Komentarz

Zamieszczone przez Beny
                        Pewnie 15 zeta, czyli tak jak na Polonię, w końcu to wyjazd?
                        Ja mysle ze 15 na Zylete i 25 na kryta, a tak swoja droga przegladalem ostatnio takie "madre" strony typu kibice.pl i tam jest dzial statystyki i a tam frekwencja na wyjazdach. "Wygral" to w tamtym roku Lech no bo mial i Wronki i Grodzisk, no Wawa tez im wyszla, wiec ciekawy jestem czy w tym sezonie dpodadza liczbe na naszych "wyjazdach" z Polonia i Switem

Komentarz

Wyjazd to wyjazd, wg. przepisów powinno być 15. Na Polonii chyba było, bo nie pamiętam?
                          Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

Było.
                            Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

Zamieszczone przez Sharn
                              Wyjazd to wyjazd, wg. przepisów powinno być 15. Na Polonii chyba było, bo nie pamiętam?
                              No tak ale wedlug przepisow moga wposcic 10% Legionistow i to tylko tych z kartami wyjazdowymi , moim zdaniem cena biletow powinna byc taka jak na kazdy mecz Legii.

Komentarz

Pracuję...
                              X