Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wisła P. - Legia (kibicowsko)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

ja mam bilet z nr 1028... :> '8
    I gdziekolwiek los mnie zaprowadzi, zawsze wrócę Warszawo do Ciebie, kiedy zegar życia się zatrzyma, spocząć pragnę tu - pod Twoim niebem

Komentarz

Zamieszczone przez NORBI
      Mogę dać namiar na ośmio osobowego busa.Wychodzi po ok.40zł.za twarz w obydwie strony.
      z własnych doświadczen wyjazdowych wiem ze podrozowanie busem na wyjazdy nie nalezy do najbezpieczniejszych

ale nie chce rozwijac tego tematu, bo był on walkowany na wielu forach kibicowskich na wiosne
      Wisła Kraków

Komentarz

Zamieszczone przez czesiek
        Adiq, ja jestem za. Nie wiem czy będę jechał (ach, ten pierwszy raz '8 ), ale jest u nas na forum kilka osób chętnych, którzy poszukują środka transportu. Nie wiadomo czy będzie pociąg. Poza tym autokar nie jedzie przez Kutno. Kumaci wiedzą o co biega.
        patrzcie go , kómaty cfaniak ... nikt niewtajemniczony nie wie , że Kutno to widzewskie ćwoki z epoki kamienia łupanego :>
        bana mu , temu pestu

Komentarz

Widze że Płock to pierwszy wyjazd wielu osób Mój też :banan: że nei trzeba kart wyjazdowych :+:

Komentarz

Zamieszczone przez Ultra LW
            Ale macie ludzie chore akcje. Chłopak woli koszykówke - jego sprawa, nie rozumie czym jest wyjazd (bo dla mnie na pewno nie ogladaniem piłkarzy wisły płock w akcji) - jego sprawa, lubi sie ponapinać - też jego sprawa. I tyle na ten temat.
            Co do pociągu o który ktoś tam wczesniej pytał to z tego co wiem to z Warszawy nie ma połączenia do Płocka :buhaha:
            Jadziem do Płocka i niech nas bedzie ten 1000, w końcu to najblizszy wyjazd (chyba, że Świt i Polonia to "wyjazdy" '8 ) a i dla tych co nigdy nie byli to dobry place na debiut. A więc jedziemy :armia:

napiszcie coś o biletach, czy trzeba mieć te karty itp.
            Przygoda, przygoda, każdej chwili szkoda

!!! LEGIA WARSZAWA !!!

Komentarz

Nie wiecie czy sa jeszcze bilety? Bo chyba, wbrew mojej deklaracji
              z forumowych "skazanych...", przejade sie na ten mecz.
              Jak ktos wie niech da znac.

odp. : BILETY SĄ, KART NIE POTRZEBA.

Komentarz

kufa tak duzo osob jedzie (ja tez ) i zadnego specjala?! to nie do pomyslenia :/

Komentarz

jak gdzies jest wolne miejsce to ja jestem chetny '8

Komentarz

Pisałem raz, napisze drugi - niech jedna osoba zbiera dane (wystarczą na początek ksywy) osób, które jadą (jadą a nie chcą jechać). Zacznijmy od tego. Jak będzie odpowiednie zainteresowanie, znajdzie się transport. I tyle.

Komentarz

• Zamieszczone przez Lolek
                      Pisałem raz, napisze drugi - niech jedna osoba zbiera dane (wystarczą na początek ksywy) osób, które jadą (jadą a nie chcą jechać). Zacznijmy od tego. Jak będzie odpowiednie zainteresowanie, znajdzie się transport. I tyle.
                      Ja i kumpel jedziemy na 100% i bylibyśmy zainteresowani.

Komentarz

• Ej no ludzie! Sa jeszcze bilety? A jesli tak to po ile?

Komentarz

• Właśnie wróciłem z Legii.Jak poinformowała mnie miła pani w kasie,na chwilę obecną,zostało sprzedanych ok 200 biletów .Coś mało!! :fu:
                          Róbta co chceta .Ale nie tutaj!

Komentarz

• A do kiedy ma być prowadzona sprzedaż biletów?

Komentarz

• kibicujesz legii czy może idzieszna polonię z notecią jestem z inowrocławia kocham legię i noteć.jak pódziesz na kosza to bądż za notecią

Komentarz

• Zamieszczone przez Lolek
                                A do kiedy ma być prowadzona sprzedaż biletów?

Z tego co pamietam to do przyszłego piątku.
                                Róbta co chceta .Ale nie tutaj!

Komentarz

Pracuję...
                                X