Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wisła P. - Legia (kibicowsko)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

no to tez mowie moze jakis bus zorganizowac??

Komentarz

Zamieszczone przez Bemowiak
      Co do Płocka,to wole obejrzeć drużyne która jest dobra i umie grać a Wisły po pucharach niemam już takiej wielkiej chęci oglądać,jeżeli by prezętowali lepszy poziom to bym pewnie starał sie jechać
      Heh,jeżeli Ty chodzisz na mecze jedynie w celu oglądania piłkarzy to jestem w szoku 8- Tym bardziej wyjazd - jeździ sie przede wszystkim dla przygód itp.dopiero później dla samego meczu(przynajmniej dla mnie i osób,które znam).
      A teraz do reszty:
      Tak najeżdżacie na Bemowiaka,że ma wymówki,a do większości można się by tak czepić o każdy inny wyjazd :> :/,choć z drugiej strony jest to słaba wymówka...
      Na tym proponuje skończyć ten wątek i skoncentrować się tu tylko na wyjeździe do Płoca.
      WarsaW FanS On TouR

http://www.sfd.pl/1/images/20030412143525.jpg

Komentarz

Zamieszczone przez Grochów
        Zamieszczone przez Bemowiak
        Co do Płocka,to wole obejrzeć drużyne która jest dobra i umie grać a Wisły po pucharach niemam już takiej wielkiej chęci oglądać,jeżeli by prezętowali lepszy poziom to bym pewnie starał sie jechać
        Heh,jeżeli Ty chodzisz na mecze jedynie w celu oglądania piłkarzy to jestem w szoku 8- Tym bardziej wyjazd - jeździ sie przede wszystkim dla przygód itp.dopiero później dla samego meczu(przynajmniej dla mnie i osób,które znam).
        To jest trudnie do zrozumienia że chce iść na kosza? czekałem na ten mecz od zakończenia poprzedniego sezonu (od maja) teraz jak jeszcze nie będzie meczu z Wisła i nieuda sie pojechać do Kołobrzegu to tym bardziej wole iść na kosza.

Komentarz

HALOOOOOO!!! zmienmy temat!!!!!!!!
          Bo to jest bardzo ważne - my z Kasją i jeszcze jedną panną chcemy BARDZO jechac do Płocka, ALE MUSIMY wiedziec, czy jet jakis autokar, i czy znalazły by sie dla nas 3 MIEJSCA!!!!

Bardzo prosimy o jakis kontakt czy cuś - powiedzcie, do kogo mamy sie w ogole zglaszać z tą sprawą!
          KASJA i TUPA
          Czekając na dzień w którym spełnią się marzenia nie chcę być tym, co nie ma nic do powiedzenia
          /Chillout squad/

Komentarz

Zamieszczone przez TUPA
            HALOOOOOO!!! zmienmy temat!!!!!!!!
            Bo to jest bardzo ważne - my z Kasją i jeszcze jedną panną chcemy BARDZO jechac do Płocka, ALE MUSIMY wiedziec, czy jet jakis autokar, i czy znalazły by sie dla nas 3 MIEJSCA!!!!

Bardzo prosimy o jakis kontakt czy cuś - powiedzcie, do kogo mamy sie w ogole zglaszać z tą sprawą!
            KASJA i TUPA
            hehe czekamy na priv bo trzeba bedzie cos starszym zaczac sciemniac
            pozdr
            "...to jest moj protest..." hahaha

KMM

FRUITTELLA :P

Komentarz

Moze bedzie szansa na autokar. Kto chcialby jechac niech da znac na priv...
              Cyberf@ni Ultras Legia

Komentarz

Wszyscy poszukują miejsc w autokarze. Ja proponuję żebyście zaczęli sami myśleć o wynajęciu jakiegoś autokaru. Na tym forum jest pełno chętnych osób. Na Legia.net również więc komplet byłby gwarantowany.
                Nieznani Sprawcy

Komentarz

Najlepiej jakby był specjalny , bo w wiekszej grupie ciekawiej.Jakby był jakiś autokar to ja z kumplem bysmy sie łapali.

Komentarz

Zamieszczone przez Ultra LW
                    Jadziem do Płocka i niech nas bedzie ten 1000, w końcu to najblizszy wyjazd (chyba, że Świt i Polonia to "wyjazdy" '8 ) a i dla tych co nigdy nie byli to dobry place na debiut. A więc jedziemy :armia:
                    Sam zaliczyłem debiut wyjazdowy w Płocku '8 i bylo kozacko! Polecam bo to niedaleko i w miare wczesnie jest sie w domu (jesli jest sie z Warszawy). Ja z kumplami bylismy okolo 1 w nocy wiec jak ktos jedzie w tajemnicy oprzed rodzicami to moze sciemnic ze np. na impre uderza :banan: :nir: arty: ijaki: ijok:
                    Cum Debita Reverentia

Komentarz

Może żeby nie robić burdelu, kto jest chętny albo ma sprawdzonych znajomych którzy chcą jechać, niech wyśle maila do jednej, zaufanej osoby, a ta będzie co dwa-trzy dni podawała stan listy. Na tej podstawie będzie można ocenić, czy warto kołować transport, jaki i ew. ile.

Komentarz

Zamieszczone przez Lolek
                        Może żeby nie robić burdelu, kto jest chętny albo ma sprawdzonych znajomych którzy chcą jechać, niech wyśle maila do jednej, zaufanej osoby, a ta będzie co dwa-trzy dni podawała stan listy. Na tej podstawie będzie można ocenić, czy warto kołować transport, jaki i ew. ile.
                        i jeszcze chcialabym wiedziec jak to bedzie z biletami...
                        kiedy trzeba je kupic itp...
                        bo rozne rzeczy juz o tym slyszalam i teraz to juz sama nie wiem... :/
                        "...to jest moj protest..." hahaha

KMM

FRUITTELLA :P

Komentarz

Zamieszczone przez Kasja
                          Zamieszczone przez Lolek
                          i jeszcze chcialabym wiedziec jak to bedzie z biletami...
                          kiedy trzeba je kupic itp...
                          bo rozne rzeczy juz o tym slyszalam i teraz to juz sama nie wiem... :/
                          Biletów napewno starczy -- dali 1000 !
                          WarsaW FanS On TouR

http://www.sfd.pl/1/images/20030412143525.jpg

Komentarz

nio widze ze niezla dyskusia tu sie odbywa iletow nam przeznano 1000 wiec z biletami nie powinno byc problemu! jak bym mial fundusze to i ja bym pojechal ale dlamnie wsumie kazdy wyjazd nawet u soiebie jest wyjazdem...
                            Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

Komentarz

Ja juz bilety zakupiłem.Jesli chodzi o kolejki to takowych nie zauwazono.
                              Wynajecie 50 osobowego autokaru do Płocka kosztuje 800 zł+ 7%vat.czyli koszt na głowe nie przekroczyłby 20 zeta.

Komentarz

Ja + 3osoby piszą sie na autokar. Jesli bedziecie cos wiedzieli to uprzejmie prosze o kontakt na gg:3352402. Pozdrawiam. ps. dyskutowac to wy potraficie :buhaha:
                                Moja jedyna Miłość...

Komentarz

Pracuję...
                                X