Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wisła P. - Legia (kibicowsko)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Zamieszczone przez bemowiak
    Jak chodzi o Korone to jest to prawda nie udowodnie ci tego (tyle że on niepojechał po bilety a nie niego-jak to literówka to sory)
    Nie musisz udowadniać. Wierzę ci.
    Co do Płocka,to wole obejrzeć drużyne która jest dobra i umie grać a Wisły po pucharach niemam już takiej wielkiej chęci oglądać,jeżeli by prezętowali lepszy poziom to bym pewnie starał sie jechać.
    Tutaj mnie z deczka załamałeś. Wydawało mi się, że na wyjazd jedzie się przede wszystkim zobaczyć mecz w wykonaniu swojej drużyny. 8-
    To tak jak ja bym sie oburzał/denerwował/śmiał.Z kogoś kto np niemoże iść na mecz bo jest chory,jedzie do rodziny itd. a wcześniej mówił że idzie napewno.
    No widzisz ja dzień przed meczem z Amicą połowę nocy spędziłem nad kiblem, na meczu miałem Matrix we łebie, sporą gorączkę, a mimo wszystko byłem, bo MI NA TYM ZALEŻAŁO. Rozumiem jednak, że są choroby, które mogą przekreślić wyjazd, ale np. to co podałeś, czyli wyjazd do rodziny to dla NAPRAWDĘ CHCĄCEGO pojechać, żadna wymówka.

A jeszcze jedno moge sie z kogoś śmiać że boji sie przyału przed starymi...
    To chyba nie o mnie było?

Nie mam zamiaru więcej pisać, bo widzę, że i tak nie dojdziemy do porozumienia...
    Nieznani Sprawcy

Komentarz

DAJTA SPOKÓJ !
      (L)

Komentarz

Zamieszczone przez Adiq
        Co do Płocka,to wole obejrzeć drużyne która jest dobra i umie grać a Wisły po pucharach niemam już takiej wielkiej chęci oglądać,jeżeli by prezętowali lepszy poziom to bym pewnie starał sie jechać.
        Tutaj mnie z deczka załamałeś. Wydawało mi się, że na wyjazd jedzie się przede wszystkim zobaczyć mecz w wykonaniu swojej drużyny. 8-
        No bo tak jest ale czy to jest trudne do zrozumienia że ja wole zostać i zobaczyć koszykarzy?
        Zamieszczone przez Adiq
        Nie mam zamiaru więcej pisać, bo widzę, że i tak nie dojdziemy do porozumienia...
        to fakt.

Komentarz

Czy po bilet do Płocka musze jechac i kupic go osobiscie? Spisuja przy za kupie jakies dane?Ma ktos miejscowe w autokarze?

Komentarz

Zamieszczone przez Cypis
            Czy po bilet do Płocka musze jechac i kupic go osobiscie? Spisuja przy za kupie jakies dane?Ma ktos miejscowe w autokarze?
            No właśnie ja też poszukuje miejsca w czym kolwiek. Sprawdziłem już wszystkie drogi do Płocka. Pks odpada, nie ma powrotu ale dojazd jest wyśmienity :/ . Z pociągiem jest tak samo chociaz brak dobrego dojazdu i powrotu :fu: .
            Boże spraw aby mi się tak chciało, jak mi się nie chce!

Komentarz

jak dla mnie tlumaczenie Bemowiaka jest jakies dziwne :O

bemowiak powiniennes zostac koszykarzem

nie ma lepszej rzeczy jak obejrzec mecz Legii na wyjzdzie :+: :+: :+:

"jestesmy zawsze tam gdzie nasz Legia gra!!!"

pozdro
              I gdziekolwiek los mnie zaprowadzi, zawsze wrócę Warszawo do Ciebie, kiedy zegar życia się zatrzyma, spocząć pragnę tu - pod Twoim niebem

Komentarz

Ale macie ludzie chore akcje. Chłopak woli koszykówke - jego sprawa, nie rozumie czym jest wyjazd (bo dla mnie na pewno nie ogladaniem piłkarzy wisły płock w akcji) - jego sprawa, lubi sie ponapinać - też jego sprawa. I tyle na ten temat.
                Co do pociągu o który ktoś tam wczesniej pytał to z tego co wiem to z Warszawy nie ma połączenia do Płocka :buhaha:
                Jadziem do Płocka i niech nas bedzie ten 1000, w końcu to najblizszy wyjazd (chyba, że Świt i polonia to "wyjazdy" '8 ) a i dla tych co nigdy nie byli to dobry place na debiut. A więc jedziemy :armia:
                Groclinie drżyj, City nadchodzi!!!
                http://www.denhaagfc.nl/games/ajaxspel.swf

Komentarz

Niechce dalej ciągnąć tej dyskusji to odpowiem na to

Zamieszczone przez Afgan
                  bemowiak powiniennes zostac koszykarzem
                  Starałem sie ale niestety szkoła mi to utrudniała i już jestem za stary.

Komentarz

kumpel: szukam chetnych na podroz do Plocka autokarem badz busem, moznaby sprobowac tez pksem, jak ktos wie to jaki tam koszt tego wyjazdu, chetnych do wyjazdu prosze o tel. 606894989

Komentarz

Słuchajcie...po co sie rozwodzić?Adiq mówiłeś nie na temat(Wyjazd do Płocka!)... '8 . Jeśli bemowiak woli zobaczyć koszykówke-JEGO SPRAWA!Nie musisz sie nikomu chłopie tłumaczyć.Twoja sprawa.My wybieramy Płock Ty-kosza.Co do wyjazdu to nadal niewiem jak z tymi biletami?Chciałem jechać po nie jutro i niewiem czy jest sens wogóle...
                      "Stoje z nim oko w oko
                      I lache na niego kłade
                      Bo on dobrze wie
                      Co znaczy nasze CHWDP..."

Komentarz

Shorin: moze ja byłbym chetny
                        (L)

Komentarz

Oki, przydałoby się zebrać grupę ok. 30 osób do np. pks'u, moze jak ktos bedzie cos wiedzial o jakims duzym transporcie (pks lub specjalny autobus) dzwoncie. Otu(L)

Komentarz

a ile osob jest chetnych ?
                            (L)

Komentarz

Zamieszczone przez Shorin
                              Oki, przydałoby się zebrać grupę ok. 30 osób do np. pks'u, moze jak ktos bedzie cos wiedzial o jakims duzym transporcie (pks lub specjalny autobus) dzwoncie. Otu(L)
                              Tam jezdzi napewno polski ekspress, ale jeśli miałoby się tamnim jechać tomusi byc mocna grupa gdyż oni zawsze mają komitet powitalny na stacji. A jak bedzieduzo ludzi tolepiej wynając autokar.
                              "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

Jakbyscie jednak wynajmowali jakis transport wieksza grupa to mam 2 chetnych
                                "... a póki my żyjemy, żyje ona!" (L)

Komentarz

Pracuję...
                                X