Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wisła P. - Legia (kibicowsko)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• no prosze w końcu komuś się spodobał Hadej !! już chcą go u siebie
    Czy wygrywasz czy nie ja i tak Kocham cię !
    e(L)o

Komentarz

• Ta relacja to oczywiscie bredzenie nawiedzonego (szczegolnie te liczne
      zdemolowane stacje benzynowe). Ale prawda jest tez to, ze nawet gdyby co poniektorych usadzic na stadionie na skorzanym fotelu z darmowym
      piwem w garsci, to i tak szarpaliby sie z plotem, rzucali czym popadnie w policje a po zakonczeniu spotkania poszliby straszyc do klubowego budynku. I faktem jest, ze dzialacze Wisly zachowali sie w stosunku do nas bardzo OK, a niektorzy odplacili im wyrywajac pare krzeselek i robiac bydlo po meczu. A tekst w stylu "policja nie upilnowala" przemilcze. Mnie jakos nikt nie musial pilnowac. Wystarczy minimum kultury.

Komentarz

• wez ten ktos kto pisal opisa na tej stronie to chyba caly mecz przesiedzial przed kompem... interent pelen jest baranow...

Komentarz

• Zamieszczone przez Bonhart
          Ta relacja to oczywiscie bredzenie nawiedzonego (szczegolnie te liczne
          zdemolowane stacje benzynowe). Ale prawda jest tez to, ze nawet gdyby co poniektorych usadzic na stadionie na skorzanym fotelu z darmowym
          piwem w garsci, to i tak szarpaliby sie z plotem, rzucali czym popadnie w policje a po zakonczeniu spotkania poszliby straszyc do klubowego budynku. I faktem jest, ze dzialacze Wisly zachowali sie w stosunku do nas bardzo OK, a niektorzy odplacili im wyrywajac pare krzeselek i robiac bydlo po meczu. A tekst w stylu "policja nie upilnowala" przemilcze. Mnie jakos nikt nie musial pilnowac. Wystarczy minimum kultury.
          podpisuje sie pod tym obiema rekami.Dotad mam w pamieci zachowanie niektorych :/ ze az mi wstyd za nich...

Komentarz

Pracuję...
          X