Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wisła P. - Legia (kibicowsko)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Szczepan jutro na pewno bądą sprzedawali bilety na mecz z Wisła?Nie od wtorku??
    Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

• Zamieszczone przez m84
      Szczepan jutro na pewno bądą sprzedawali bilety na mecz z Wisła?Nie od wtorku??
      zadzwoń jutro do klubu i sie spytaj

Komentarz

• Zamieszczone przez m84
        Szczepan jutro na pewno bądą sprzedawali bilety na mecz z Wisła?Nie od wtorku??
        wedlug mnie jutro normalnie sprzedaja bilety (jezeli kasy sa czynne) natomiast od wtorku to ma byc sprzedac miejscowek do autobusu najpierw SSLW a od srody reszta...

Komentarz

• UWAGA!!Jest altrernatywa,trochę droższa,ale do Płocka można na mecz pojechać PKS-em np o 13.45 z Dworca Zachodniego(w Płocku 16.1,koszt biletu 16 zł lub pociągiem 12.40 w Płocku 15.46 z 1 przesiadką.A o 21.40(w Wawie 23.35) za 18 zł lub 22.55(wa-wa 00.45) za 20 zł jest powrotny autobus.Skorzystajcie z tej możliwosci,lepiej dołożyć te 16zł(tyle drożej wyjdzie niż autokarem ze Stowarzyszeniem) niż nie być na takim wyjezdzie!!Więcej informacji na stronach http://www.pks.warszawa.pl/ramki.php i http://www.pkp.pl/pl/indexpl.html
          Mozna też wracać nocnym pociągiem dla wytrwałych ale jest się ok 6.00 w Wa-wie,polecam PKS!!
          Jedzcie!!
          Nieważny dla nas rywal jest,liczy się Legia CWKS!!

Komentarz

• z buta bym na 6 wrócił z Płocka do Warszawy.

Komentarz

• To śmigaj pks-em .Narazie pomnoć sprzedano ok 400 biletów do Płocka,pozostałe będą w sprzedaży w czwartek i piątek w godz. 10.00-17.00
              Nieważny dla nas rywal jest,liczy się Legia CWKS!!

Komentarz

• A co oni z tymi biletami tak wymyślili!!! Nie lepiej od razu sprzedawać bilety tylko na ostatnią chwile!!! Wszystko w tym krjau na ostatnią chwile!!!
                Z pokolenia na pokolenie
                Saska (L) Kępa
                Legioniści

Komentarz

• Zamieszczone przez Dziubek
                  A co oni z tymi biletami tak wymyślili!!! Nie lepiej od razu sprzedawać bilety tylko na ostatnią chwile!!! Wszystko w tym krjau na ostatnią chwile!!!
                  moj drogi ja bilet mam od dawna wiec to raczej Ty czekales na ostatnia chwile...

Komentarz

• Zamieszczone przez szczepan
                    Zamieszczone przez Dziubek
                    A co oni z tymi biletami tak wymyślili!!! Nie lepiej od razu sprzedawać bilety tylko na ostatnią chwile!!! Wszystko w tym krjau na ostatnią chwile!!!
                    moj drogi ja bilet mam od dawna wiec to raczej Ty czekales na ostatnia chwile...
                    kuxwa ja też jeszcze nie zakupiłem i musze zerwać się w czwartek z buty (jaka szkoda) żeby jechać na Legie i kupić ! że też mi się dupska nie chciało wcześniej ruszyć :fu: !
                    Czy wygrywasz czy nie ja i tak Kocham cię !
                    e(L)o

Komentarz

• ale wczoraj sie wkurwilem jechalem 180 km autobusem z brodnicy po bilety na plock a jak juz przyhjechalem to gosciu w kasie mi powiedzial ze beda dopiero od czwartku i to co pisali w internecie bylo przekrecone :fu: jak juz sie go spytalem czy bede mogl dostac bilety na sektor Legii tuz przed meczem w plocku nie byl mi wstanie powiedziec ani tez wytlumaczyc dlaczego na plakacie jest napisane ze bilety mozna nabyc tez 2 godziny przed meczem,na tym plakcie byly tez punkty w plocku gdzie mozna kupic bilety mam wiec pytanie czy otrzmam tam tez bilety na nasz sektor gosciu mi mowil ze w sobote tez bedzie mozna kupic bilety ale nie byl w stanie powiedziec do ktorej,powidzcie mi co tu teraz zrobic bo pojechac to pojade na 100% tylko nie wiem gdzie bede siedzial mam nadzieje ze nie z nafciarzami :fu: Pozdro

Komentarz

• Na meczu z Iraklisem podano, że bilety będzie można nabyć "na wejściu" w Płocku.
                        podpis cyfrowy <--------
                        ================
                        Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• fc Legii z Brodnicy: Trzeba bylo isc do budynku klubowego pogadac z kims i powiedziec ze przyjechales z daleka - na pewno by Ci ten bilet sprzedali :fu:

Komentarz

• jak napisal Raffi:

na Iraklisie Wojtek Hadaj powiedzial ze Dmoszynski jest kibicem Legii i oglosil ze ilu przyjedzie kibicow tylu zostanie wpuszczonych...

Komentarz

• jak ktoś chce, ale to już sam musi sie określić, dam namiar na firme ktora mi odpisala na maila, i zaoferowala transport...
                              sądze ze zorganizowanie kolejnego aoutokaru nie bedzie problemem... niech osoba zainteresoawana udeży prv.
                              "...i na dobre i na złe"

Komentarz

• Zamieszczone przez fc Legii z Brodnicy
                                ale wczoraj sie wkurwilem jechalem 180 km autobusem z brodnicy po bilety na plock a jak juz przyhjechalem to gosciu w kasie mi powiedzial ze beda dopiero od czwartku i to co pisali w internecie bylo przekrecone :fu: jak juz sie go spytalem czy bede mogl dostac bilety na sektor Legii tuz przed meczem w plocku nie byl mi wstanie powiedziec ani tez wytlumaczyc dlaczego na plakacie jest napisane ze bilety mozna nabyc tez 2 godziny przed meczem,na tym plakcie byly tez punkty w plocku gdzie mozna kupic bilety mam wiec pytanie czy otrzmam tam tez bilety na nasz sektor gosciu mi mowil ze w sobote tez bedzie mozna kupic bilety ale nie byl w stanie powiedziec do ktorej,powidzcie mi co tu teraz zrobic bo pojechac to pojade na 100% tylko nie wiem gdzie bede siedzial mam nadzieje ze nie z nafciarzami :fu: Pozdro
                                kolego z Brodnicy!
                                sprawdz priva i daj znac!!!
                                OFMC

Komentarz

Pracuję...
                                X