Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wisła P. - Legia (kibicowsko)

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez TUPA
    Taaa... no to super
    Kasja - w takim razie widzimy się we srode pod stadionem
    Boże...I znow mam stresy co robic! :fu:
    no proste
    jeszcze sie dzis na imprezce ustawimy
    "...to jest moj protest..." hahaha

KMM

FRUITTELLA :P

Komentarz

• DOBRA POSLUCHAJCIE AUTOKARY AUTOKARAMI ALE JEZELI MOZECIE TO KOMBINUJCIE AUTA I AUTAMI JAZDA!!! WIECIE JAKI TO BEDZIE KONWOJ I ZADNE TEKSTY W STYLU AUTOBUSEM WYGODNIEJ! CZY AUTOBUSEM FAJNIE! BRAC FURY!

Komentarz

• Ja tam zdecydowanie bym chcial samochodem ale chyba predzej pojade jakims busem albo autobusem. Po prostu ze wzgledu na to ze autem nie mam jak i z kim. Jak ktos ma samochod to nie chce byc kierowca bo ma zamiar np.pic. Dlatego trudno bedzie z samochodem...
        Nie dyskutuj z debilem. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Komentarz

• Wlasnie... ma ktos miejsce w furze? '8 bo moze i mnie sie uda pojechac...

Komentarz

• Zamieszczone przez szczepan
            DOBRA POSLUCHAJCIE AUTOKARY AUTOKARAMI ALE JEZELI MOZECIE TO KOMBINUJCIE AUTA I AUTAMI JAZDA!!! WIECIE JAKI TO BEDZIE KONWOJ I ZADNE TEKSTY W STYLU AUTOBUSEM WYGODNIEJ! CZY AUTOBUSEM FAJNIE! BRAC FURY!
            Ja w planach miałem jazde samochodem, ale niestety mój poldek, a dokładnie instalacja LPG zawiodła (spory koszt naprawy) i jade autokarem (taki mam zamiar :> ).
            Boże spraw aby mi się tak chciało, jak mi się nie chce!

Komentarz

• Ja byłem w Płocku 2 razy i wiem ze jest tam spory parking dla kibiców gości i bezpieczny!Nie ma obaw o szyby!
              TRADYCJA POKOLEŃ

Komentarz

• Sorki, nie wie ktos, czy jutro (niedziela) kasy sa otwarte? I od ktorej
                beda sprzedawac bilety w poniedzialek?

PS> Tak a propos - jeszcze tydzien do meczu, a juz zapisane 7 stron
                topicu '8 Az strach ile bedzie po meczu :>

Komentarz

• Właśnie,ludzie darujcie sobie jakieś picie czy coś jak macie samochód,naprawdę ciężko jestdojechac na ten mecz więc pomózcie sobie,nie jedzcie autokarem jak mozecie smochodem własnym z 4 pasażerami,wtedy dzięki wam 5 osób więcej pojedzie,namawiajcie znajomych by brali fury!!
                  Nieważny dla nas rywal jest,liczy się Legia CWKS!!

Komentarz

• Ale mobilizacjaw naszych forumowych szeregach na ten mecz

Komentarz

• Zamieszczone przez szczepan
                      DOBRA POSLUCHAJCIE AUTOKARY AUTOKARAMI ALE JEZELI MOZECIE TO KOMBINUJCIE AUTA I AUTAMI JAZDA!!! WIECIE JAKI TO BEDZIE KONWOJ I ZADNE TEKSTY W STYLU AUTOBUSEM WYGODNIEJ! CZY AUTOBUSEM FAJNIE! BRAC FURY!
                      no ta a ja nie mam fury ani prawka (niepełnoletni) i co mam zrobić ?! busem miałem z forum ale teraz się okazało że coś nie wypaliło no i dupa ! Ze stowarzyszeniem tak mi się wydaje że się nie zmieszcze (niecałe sto miejsc zapełni się bardzo szybko) , a nikogo nie znam kto jedzie tam autem więc HELP !
                      chce jechać :fu:
                      Czy wygrywasz czy nie ja i tak Kocham cię !
                      e(L)o

Komentarz

• A nie namówisz kogoś?Ojca albo kmpel jakiś może ma ojca kibica,wystarczy go namowić,zabrac jeszcze ze 2 kolegów i jedziecie!!Dla rodziców "innych" jako argument polecam artykuł z piątkowego przeglądu sportowego
                        Nieważny dla nas rywal jest,liczy się Legia CWKS!!

Komentarz

• Denerwują mnie teksty że samochodu niema, prawka albo kierowcy. A pekaes znacie? Jak komuś zależy zawsze dojedzie. :/

Pęknie tysiaczek wg. mnie.
                          Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

• A co z parkingiem? Jest tam jakis przy sektorze gosci czy lepiej zostawic gdzies samochod na miescie?
                            Legia To MY

Komentarz

• jest

Komentarz

• racja, nie kazdy ma samochod. Ja naprzykład mam ale musiałbym scieme puscic ze jade gdzei indziej no i jeszcze moze by sie mi rozpieprzył poniewaz to taki samochod a co pozniej zrobie zadzwonie do starego ipowiem a wiesz wycieczka z panna mi sie przedłuzyła i znalałem sie w płocku 8-
                                przeciez autokary i busy rowiez moga jechacw kolumnie samochodow!!

Komentarz

Pracuję...
                                X