Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Hadaj - Spiker z Łazienkowskiej

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Tylko, że Legia i stadion to nie prywatny folwark Hadaja. A taki sobie z niego robi. I ma swój cennik. Już dawno dla tego darmozjada nie powinno być miejsca na Ł3. Jakiś pociotek Leśnego musi być, innej opcji nie ma.

Komentarz

• Zamieszczone przez Ge(L)o Zobacz posta
      Tylko, że Legia i stadion to nie prywatny folwark Hadaja. A taki sobie z niego robi. I ma swój cennik. J
      Ja bym był zadowolony, gdyby mój pracownik zarabiał dla firmy więcej pieniędzy, ale widocznie się nie znam, bo powinien wpuszczać wszystkich za darmo, a nie ustalać "cennik"...
      Legia

Komentarz

• Zamieszczone przez Warszawiak Zobacz posta
        Rozumiem, że Wy dysponując dajmy na to pięknym ogrodem przy domu albo efektownym budynkiem, gdzie wiele osób chciało by robić zdjęcia, wpuszczalibyście za darmo...
        Sęk w tym, że ten piękny ogródek nie jest Hadaja tylko jego pracodawcy. I sprzedawanie "biletów" to zwykłe okradanie właściciela ogródka.

Komentarz

• I musi to się dziać za cichym przyzwoleniem prezesa. Bo nie sądzę, żeby taki inteligentny gość nie wiedział o tym. To jest dla mnie najdziwniejsze.

Komentarz

• a co sądzicie o kandydaturze straganiarza z finału PP z 2011 w Bdg ?

Komentarz

• Hadaja bronić nie zamierzam, ale zwiedzanie stadionu i jego odwiedziny mają oficjalny cennik:
              http://legia.com/podstrona,232-progr...i_z_legia.html
              http://legia.com/podstrona,311-wycie...nie_legii.html

Dochód ze zwiedzania zostanie przekazany na Fundację Akademia Piłkarska Legii Warszawa

Zdziwiłbym się jakby robił lewiznę...
              The Durango '95 purred away real horrorshow !

Komentarz

• Zamieszczone przez Ge(L)o Zobacz posta
                I musi to się dziać za cichym przyzwoleniem prezesa. Bo nie sądzę, żeby taki inteligentny gość nie wiedział o tym. To jest dla mnie najdziwniejsze.
                Ale macie jakieś potwierdzone przypadki, że bierze te pieniądze do kieszeni? (nie odnoszę się do postu t2 i jakiś historii z przeszłości. Piszę na podstawie mojej współpracy z Hadajem przy organizacji podobnego przedsięwzięcia.

My zapłaciliśmy swoje i wszystko na podstawie faktury.

Wpisując na otwartym forum tak poważne zarzuty, warto jednak podać jakieś dowody.
                Ostatnio edytowany przez Warszawiak; [ARG:4 UNDEFINED].
                Legia

Komentarz

• Zamieszczone przez Warszawiak Zobacz posta
                  Wpisując na otwartym forum tak poważne zarzuty, warto jednak podać jakieś dowody.
                  2 posty berserk na tej stronie. Lekka różnica pomiędzy oficjalnym cennikiem, a tym z maile dot. sesji zdjęciowej (choć zawsze pozostaje pytanie co się rozumie pod takim pojęciem).

Zasadniczo nie zmienia to faktu, że Hadaj ma odejść

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
                    2 posty berserk na tej stronie. Lekka różnica pomiędzy oficjalnym cennikiem, a tym z maile dot. sesji zdjęciowej (choć zawsze pozostaje pytanie co się rozumie pod takim pojęciem).

Zasadniczo nie zmienia to faktu, że Hadaj ma odejść
                    Po pierwsze berserk w żadnym miejscu nie napisał, czy te 500 zł było fakturowane czy nie.
                    Po drugie nawet jeśli nie było, to przecież wystarczy pójść do kasy i wypisać KP (może to zrobić Hadaj, mogą klienci).

Nie widzę w tej konkretnej dyskusji (o organizowaniu czegokolwiek za hajs na stadionie) żadnego niezbitego dowodu na to, że Hadaj te pieniądze kradnie.
                    Każdy ma swoje zdanie na jego temat. Jest też zdanie grup wyrażane poprzez transparenty (na razie 2). Natomiast wypisywanie na forum otwartym tego typu oskarżeń nie popartych żadnymi dowodami jest zwyczajnie chu.jowe, nie mówiąc nawet o tym, że nie wnosi niczego do dyskusji.
                    Legia

Komentarz

• Dla mnie zarzut o przycinanie hajsu z wycieczek i sesji zdjęciowych to dopasowywanie faktów do z góry ustalonej teorii. Można Hadaja nie lubić za Jego styl albo postawę podczas protestu (co z grajkami którzy grali podczas ITI-owskiej okupacji?), ale wysuwanie niepotwierdzonych zarzutów o kradzież (podawanie w mailu ceny zamówionej wycieczki czy sesji to jest całkiem normalna sprawa) to takie dosrywanie się na siłę. Jedynymi poważnymi zarzutami wobec niego wydają mi się właśnie styl i protest. Gadka o stylu Hadaja to zaśmiecanie tematu, bo każdy ma swoją opinie. Postawa podczas protestu to grubszy zarzut, ale 1. dlaczego konsekwencje wobec niego wyciągane są po 4 latach od zakończenia protestu. 2. Ciekaw jestem ilu spikerów z obecnej ekstraklasy rzuciło by robotę, aby wstawić się za kibicami (przypominam że to był jego zawód z którego się utrzymywał) ps. tak wiem - ***** relatywizm moralny

Komentarz

• @Warszawiak, ale przeciez to co napisal Tedwas to nie jakas historia sprzed 10-15 lat tylko max sprzed tylu ile stoi stadion, czyli nie jakos ogromnie duzo...czy hajs z takiego wprowadzenia na stadion jest fakturowany czy nie nie dowiem sie, bo jak uslyszalem ile to kosztuje i kto trzyma nad tym piecze zasugerowalem olanie sprawy i sprawa zostala olana...edit: no i nigdzie tez nie napisalem, ze bezjajeczny kradnie, bardziej zdziwilo mnie, ze rozliczenia dokonuje sie z nim i, ze to on jest kierownikiem zamieszania, bo pamietam, ze kiedys odpowiedzialny byl za to Bledowski, czyli dyr. ds. bezp.
                        Ostatnio edytowany przez berserk; [ARG:4 UNDEFINED].
                        #MuremZaBonusem

Komentarz

• Warszawiak - ja nic nie argumentuję, ja napisałem jak było 4 lata temu. Jeden mail do klubu z zapytaniem o sesję zdjęciową (niekomercyjną) na stadionie, potwierdzenie ze strony Błędowskiego i tyle. Żadnych opłat.
                          Może opłata teraz obowiązuje, ale i tak uważam iż 500 zł za kilka zdjęć do prywatnego albumu to przegięcie, nawet jeżeli trafia do klubu a nie kieszeni Hadaja
                          You'll take my life but I'll take yours too
                          You'll fire your musket but I'll run you through
                          So when you're waiting for the next attack
                          You'd better stand there's no turning back.

Komentarz

• Za sesje zdjęciowe (w przypadku który znam) normalnie się dostaje kwit z kasy klubu. Wtedy gdy w niej uczestniczyłem sam Hadaj przyniósł paragon, a pieniądze były wpłacane w kasie (nie przechodziły przez jego ręce). Zresztą przy sesji ślubnej jego rola ogranicza się do wprowadzenia koło ławek rezerwowych, do "szkolenia", gdzie można, a gdzie nie i potem sobie idzie, a całości z boku pilnuje ochroniarz. Hadaj w gruncie rzeczy pilnuje tylko, żeby robienie zdjęć na murawie nie trwało dłużej niż kilka minut. Potem po reszcie stadionu chodzi się we własnym zakresie, bez jego asysty, więc trudno, żeby brał kasę za 15 min wprowadzania (mało tego nie chciał nawet przyjąć flaszki od Pana młodego ).
                            Jako spiker irytuje, ma na koncie swoje grzechy, których część ludzi na pewno mu nie wybaczy, ale dla mnie (to jak napisał ktoś wyżej) naginanie faktów do z góry ustalonej teorii i nie chcę Was martwić, ale to metodyka praktykowana przez GW i TVN.
                            Zresztą i tak nie ma co rozkminiać, bo jak jest słowny to jeszcze 5 transów i ten temat będzie można zamykać.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szu1916 Zobacz posta
                              ale dla mnie (to jak napisał ktoś wyżej) naginanie faktów do z góry ustalonej teorii i nie chcę Was martwić, ale to metodyka praktykowana przez GW i TVN.
                              To samo pomyślałem. Myślę, że kwestia pobierania kasy za niekomercyjne sesje fotograficzne to bardziej polityka klubu niż jego. On prawdopodobnie jest tylko oddelegowany do realizacji tej usługi.

Komentarz

• Po tej minucie po tym hymnie jak można było zapytać kto wygra mecz?

Komentarz

Pracuję...
                                X